18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zarwał w baniak

turkowizorka • 2012-08-15, 01:33
Polowanie na zwierzynę z pomocą psów tropiących. Kulminacja akcji od 0:38. Boom HeadShot :snajper2:



Ładnie wyczekał aż pies zejdzie z linii strzału i przyj***ł jak dzik w sosnę :-D

SajmonCS

2012-08-15, 03:52
Temu mysliwemu zawalilbym z shotguna z 2 metrow.

bloodwar

2012-08-15, 07:01
Nic bardziej nie udowadnia jak bardzo "tfffardy i menski" jesteś niż strzelanie z bezpiecznej odległości z broni wielkokalibrowej do otoczonego przez psy małego dzika...

Pener

2012-08-15, 07:05
dziki są zajebiste :emo:





dirty_pig

2012-08-15, 08:18
ale chcialbym pojsc na takie polowanko i postrzelac :)

pieto90

2012-08-15, 09:51
Rozumiem przyjemność z tego, że się idzie w las, w rękach masz broń i zaczajasz się na jakiegoś zwierza. No, ale po ch*j te psy? Same wyszukują takie zwierzaki a ty jak na gotowe przychodzisz, równie dobrze wędkarze zamiast używać wędek, zanęt itd. mogliby wpie**alać do stawiku akumulatory jakieś potężne i rozjebywać ryby :D

Roszp

2012-08-15, 09:56
turkowizorka napisał/a:

jak dzik w sosnę


Biorąc pod uwagę wydarzenia z ostatnich lat i wszystkie spekulacje wokół nich krążące, powinieneś chyba raczej napisać "Jak sosna w dzika".

mattheo

2012-08-15, 10:08
Dziki są spoko, ale prawdziwe dziki. W Polsce ludzie biorą male dziki ktore pozniej sie krzyzują ze swinią domowa i wychodzi mutant ktory przy odrobinie szczescia jak sp***oli do lasu i zacznie sie mnozyc to niszczy wszystkie uprawy i nie boi sie ludzi. Takie to jak najbardziej na odstrzal.

decode21

2012-08-15, 10:16
Wielcy łowcy, normalnie mogli iść do ZOO i strzelać do zwierząt w klatkach. Nie mam nic przeciwko polowaniu ale taki Komorowski żeby upolować zająca potrzebuje kilka rodzajów broni, naganiaczy, psów, kilku BORowików żeby ten straszny zając go nie zaatakował.

Mathiuser

2012-08-15, 13:52
Co za gnoje zabijaja bezbronne świnki. Powinni za to wieszać! Teraz idę do mcdonalda nawpie**alać sie big maców bo patrzeć nie mogę na bezbronność zwierząt.

hycel

2012-08-15, 14:48
się znęcają nad dzikiem. W ludzi by sobie postrzelał.

Te...........ed

2012-08-15, 14:49
Cytat:

No, ale po ch*j te psy? Same wyszukują takie zwierzaki a ty jak na gotowe przychodzisz, równie dobrze wędkarze zamiast używać wędek, zanęt itd. mogliby wpie**alać do stawiku akumulatory jakieś potężne i rozjebywać ryby



Te psy tropią i zaganiają zwierzynę w stronę myśliwego co ułatwia mu zadanie jakim jest kontrola ilości zwierząt w danym obszarze. Przed wojną myśliwymi byli właściciele ziemscy, którzy zabijali w swoich lasach dziki, lisy, króliki itd., żeby nie było ich zbyt wiele i nie wychodziły poza taki las. Koleś, który strzela do pierwszego lepszego zwierzęcia jakie spotka "dla sportu" to dla mnie niekochany przez rodziców cwe* z bronią palną, czyli kłusownik. Po za tym psy bardzo pomagają jeśli na przykład idziesz na parodniowe polowania. Mój wujek jest myśliwym, surwiwalowcem i leśnikiem. Ma on 4 takie psy i zawsze jak do niego w wakacje przyjeżdżam mam okazję iść z nim na takie 2-4 dniowe polowanie. Nie strzelam, bo nie mogę i nie chcę. Wszystko robi wujek, ja mu tylko pomagam i towarzyszę. Te psy są szkolone na tropicieli, ale też na towarzyszy. Kiedy jesteś na przykład 4 dni w lesie SAM to można zwariować. Takie pieski nie dość, że pomagają to jeszcze dotrzymują towarzystwa. Tak czy owak, ten koleś na filmiku myśli, że jak założy strój moro i ma strzelbę to jest kurde wielkim łowcą...

rockface123

2012-08-15, 14:53
nikt się nie znęca nad nikim strzał w głowe to jest znęcanie się? nawet nie wiedział kiedy zdechł :smiechzula:

LICH0

2012-08-15, 15:36
k***a też mi myśliwy...... grzeje dupę za krzakami i czeka aż psy same wytropią i zagonią dzika.... ależ musiał się czuć męski po takim polowaniu :homer: