18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zarwał w baniak

turkowizorka • 2012-08-15, 01:33
Polowanie na zwierzynę z pomocą psów tropiących. Kulminacja akcji od 0:38. Boom HeadShot :snajper2:



Ładnie wyczekał aż pies zejdzie z linii strzału i przyj***ł jak dzik w sosnę :-D

hornywojtek18

2012-08-15, 15:49
taka mała dygresja, to nie jest dzik tylko dzika świnia, uznajcie że się czepiam ale różnica jest!

Rauser

2012-08-15, 15:53
Kiedy zwierzęta idą w kolejce na ubój jest w porządku, ale kiedy ktoś poluje to już ,, o Boże zabił niewinne zwierze !'' :lol: .

pieto90

2012-08-15, 15:57
Teired napisał/a:



Te psy tropią i zaganiają zwierzynę w stronę myśliwego co ułatwia mu zadanie jakim jest kontrola ilości zwierząt w danym obszarze. Przed wojną myśliwymi byli właściciele ziemscy, którzy zabijali w swoich lasach dziki, lisy, króliki itd., żeby nie było ich zbyt wiele i nie wychodziły poza taki las. Koleś, który strzela do pierwszego lepszego zwierzęcia jakie spotka "dla sportu" to dla mnie niekochany przez rodziców cwe* z bronią palną, czyli kłusownik. Po za tym psy bardzo pomagają jeśli na przykład idziesz na parodniowe polowania. Mój wujek jest myśliwym, surwiwalowcem i leśnikiem. Ma on 4 takie psy i zawsze jak do niego w wakacje przyjeżdżam mam okazję iść z nim na takie 2-4 dniowe polowanie. Nie strzelam, bo nie mogę i nie chcę. Wszystko robi wujek, ja mu tylko pomagam i towarzyszę. Te psy są szkolone na tropicieli, ale też na towarzyszy. Kiedy jesteś na przykład 4 dni w lesie SAM to można zwariować. Takie pieski nie dość, że pomagają to jeszcze dotrzymują towarzystwa. Tak czy owak, ten koleś na filmiku myśli, że jak założy strój moro i ma strzelbę to jest kurde wielkim łowcą...



Eh... Wiem do czego te psy, ale jakbyś przeczytał pierwsze zdanie to byś się domyślił, że chodzi mi o to, że jak dla mnie to psucie zabawy, czyli polowania, bo psy ułatwiają wytropić zwierzynę. Teraz to i ironię trzeba tłumaczyć :emo:

"Rozumiem przyjemność z tego, że się idzie w las, w rękach masz broń i zaczajasz się na jakiegoś zwierza. No, ale po ch*j te psy? Same wyszukują takie zwierzaki a ty jak na gotowe przychodzisz..."

chetek

2012-08-15, 17:00
@pieto90
Nie powiem ci, co to jest ironia, ale mogę zapewnić, że twoja poprzednia wypowiedź nie miała z nią nic wspólnego.

Te...........ed

2012-08-15, 18:30
@pieto90

Psy gończe/myśliwskie, czy jak kto sobie je nazywa to tradycja. One stanowią część polowania, symbolizuję symbiozę człowieka i zwierząt. Myślistwo służyło do kontrolowania ilości zwierząt w danym obszarze. W średniowieczu polowano na zwierzęta, żeby mieć co jeść. Fakt faktem zwierzęta do jedzenia głownie hodowano...

Jozekban

2012-08-15, 19:59
O czarni górą.

elinkivin

2012-08-15, 21:59
Idioci, idioci wszędzie...

Sam byłem świadkiem jak mało ruchliwy (gruby) myśliwy gonił postrzelonego dzika przez 2km. Dzik to bestia dosyć szybka, szczególnie w lesie i bagnach jest o wiele szybszy niż człowiek. Jako że myślistwo regulują dość restrykcyjne przepisy, NIE MOŻNA porzucić zwierzyny, która została postrzelona. Tylko dzięki psu, nasz biedny grubasek miał szanse odnaleźć swoją zwierzynę :)

Jak z was takie cwaniaki, to biegnijcie 2 lub więcej kilometrów za 150kg bykiem, który biegnie 40km/h i jeszcze w każdej chwili może się odwrócić i zmusić was do wskoczenia na drzewo...

Miranda

2012-08-15, 22:03
Dziki są super, u mnie w mieście mamy zagrodę z parą. Samiec za jabłka robi bajery przy siatce, jak mu się zechce przyjść :) Sympatyczne zwierzęta. Oto one:

pieto90

2012-08-15, 22:34
chetek napisał/a:

@pieto90
Nie powiem ci, co to jest ironia, ale mogę zapewnić, że twoja poprzednia wypowiedź nie miała z nią nic wspólnego.



No więc nie mów :-/

@Teired, zgadzam się ;)

herbu

2012-08-16, 02:04
Cytat:

Nic bardziej nie udowadnia jak bardzo "tfffardy i menski" jesteś niż strzelanie z bezpiecznej odległości z broni wielkokalibrowej do otoczonego przez psy małego dzika...

jak to jest twoim zdaniem broń wielkokalibrowa, to zastanawiam się jak bardzo musisz chwalić swojego fiuta przed kolegami z pracy :homer:

sinjids

2012-08-16, 08:06
bloodwar napisał/a:

Nic bardziej nie udowadnia jak bardzo "tfffardy i menski" jesteś niż strzelanie z bezpiecznej odległości z broni wielkokalibrowej do otoczonego przez psy małego dzika...



Może i tak, ale za to masz dużą dostawę świeżej i nie poprawianej chemicznie dziczyzny.

Danlew

2012-08-16, 11:42
Ten dzik jest taki mały że jak by cie pie**olnął to by kupa z ciebie została > bloodwar

Sz...........jk

2012-08-16, 13:59
bloodwar mocny w gębie, a się gówno zna i nie wie, że psy są potrzebne głównie do tego żeby dogonić dzika jak się go źle trafi i zacznie sp***alać. Trupa zostawić w lesie nie wolno, a jak chcesz dorwać dzika kiedy jest już dosyć ciemno, a on ucieka w gęstych krzakach? Człowiek to nie małpa i po lesie nie zapie**ala jak samolocik.