18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

buf`

2011-12-03, 20:53
ja jebe, j***ne złamasy, ale żeby nikt nie wpadł na napisanie programu który rekurencyjnie by upie**alał rączki... żenada, a wy się popisujecie kto lepszy program napisał, łapcie 'programiści':

function ciacho($raczki) {
if($count($raczki) == 0) {
$ciasteczka = 0;
} else {
$raczki = $raczki-1;
ciacho($raczki);
}
}

Everizon

2011-12-03, 22:03
@up Ja, ja. Zajebisty. W sekundę otrzymasz "memory overflow" a na systemach z dostępem do pliku vr zwis systemu i zaj***nie dysku plikiem wymiany. :)

buf`

2011-12-04, 08:46
@up dejm, faktycznie! nadal jednak twierdzę, że jak banda łosi próbujecie się popisywać... i cieszę się, że znasz tyle mądrych słówek!!

zela

2011-12-04, 21:21
Everizon - Ja nie umiem w asemblerze pisac... tzn jakies tam podstawy... i pewnie nie bede umiec nigdy jaos super... ale mysle ze warto sie "pobawić" żeby zrozumiec jak działa komputer czy cos... Ten programik to tak jak sam widzisz - podstawa podstaw :) Ale szacunek dla programistów! Ja coś dłubie ale chyba nigdy nie bedzie to poziom takie "no jest w miare" ale staram sie:) Pozdro!

itemeczek

2012-01-05, 23:46
:ok***a:

Wiedziałem, że wchodzenie do innego działu niż hard źle odbije sie na mojej psychice. Nie jestem jeszcze na to gotowy, sp***alam stąd :krejzi:

Pl...........us

2012-01-05, 23:51
Nigdy nie mogę zrozumieć jednego, dlaczego wszyscy myślą, że jak informatyk to zaraz programista. Pozdrawiam administratorów,

donszymon

2012-02-05, 01:19
A ja strasznie cieszę się, że nie mam bladego pojęcia o czym wy tu k***a piszecie...