18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żart Hammonda

enio22 • 2014-01-05, 16:17
Zna ktoś odpowiedz na pytanie Hammonda? :loldev:


Suicide_on_demand

2014-01-05, 16:24
Wszyscy dookoła mówią że jest tragedia itp, itd. A tak naprawdę nie jest tak źle. Prawdą jest że ulice w miastach są zaniedbywane, nieprawidłowo są ustawiane znaki, nieoznakowane radiowozy na każdej krajówce, asfalty na przelotówkach podziurawione i... no dobra jest źle.

Autor

2014-01-05, 16:25
Żaden k***a żart, tylko pewnie chcą nakręcić podobny odcinek jak ten na trasie transfogaraskiej w 2009 roku w Rumuni.
Rzecz w tym, że wszyscy chcieli wykazać się błyskotliwością i rozbawić Świat, a w rzeczywistości ośmieszają sami siebie...

benzedrine

2014-01-05, 16:26
kurde, jakoś nie lubię jak obcokrajowcy śmieją się z Polski :-/

a12b

2014-01-05, 16:30
"wszystkie pieniądze wydaję na podróże, co zresztą polecam wszystkim (...) Paru polskim politykom powinni fundować przymusowe wycieczki. Polska jest zajebista, ma wiele super cech, które dostrzega się dopiero z dystansu. Ale jest też jednym z najbardziej zj***nych przez komunę państw świata. Nie wiem jak udało się to tym k***om, ale zniszczyli w wielu Polakach ambicję, kreatywność, chęć zmian, wpoili mentalność przegranego, który z góry zakłada, że przecież, my jesteśmy Polakami, czyli wszystko stąd jest ch*jowe, gorsze. Jakaś magiczna niewidzialna siła, która nie pozwala wielu Polakom myśleć o sobie jako o równych reszcie. (...) problem tkwi chyba nie w indywidualnościach, nie w jednostkach, które mamy wybitne. Problem jest w systemie, w masach, które zawsze doszukają się w drugim Polaku czegoś ch*jowego. Nie utożsamiamy się ze sobą nawzajem, tylko walczymy. Nie dopingujemy się, nie wspieramy (...)" - napisał to raper Sokół i w tym screenie potwierdza się to niestety w 100% :(

tabaraba

2014-01-05, 16:36
zna :) odpowiedziałem mu na owo pytanie :) poszukasz, a znajdziesz

Vinewood

2014-01-05, 16:38
Patrzcie jak napie**alają na własne państwo na ogólnoświatowym profilu :D

BongMan

2014-01-05, 17:09
A co to za pedał w ogóle?

Salamanca

2014-01-05, 17:21
haha "best what?!"

maxximal

2014-01-05, 17:22
k***a a może byłby odcineczek w Polsce. zj***liście

Salamanca

2014-01-05, 17:33
@up
Nic straconego. Pozwoliłem sobie uruchomić mój wehikuł i przejść się do przyszłość. Oto co tam znalazłem.


le...........ce

2014-01-05, 18:06
BongMan napisał/a:

A co to za pedał w ogóle?


Do pedała bliżej Tobie, niż jemu :hitler:

Swoją drogą Top Gear to chyba najlepszy program motoryzacyjny. Ale w Sosnowcu mogliście nie słyszeć o takim jeszcze.

sknerus_mckwacz

2014-01-05, 18:20
To k***a błysnęli debile. Chłopaki z Top Gear pytają bo chcą się dowiedzieć nie tylko o ekspresówkach, drogach krajowych itp. tylko szukają ciekawych dróg lokalnych, może jakieś bezdroża na ciekawy odcinek a tam tego typu odpowiedzi.

BongMan

2014-01-05, 18:27
A.J.K.S napisał/a:


Do pedała bliżej Tobie, niż jemu xD


A.J.K.S napisał/a:

xD


A.J.K.S napisał/a:

xD


Na pewno mnie, a nie tobie? :D

le...........ce

2014-01-05, 18:31
BongMan napisał/a:


Na pewno mnie, a nie tobie? :D



Na pewno :D Jaki oszust, skąd to "xD" wziąłeś 8-)