18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Żart Hammonda

enio22 • 2014-01-05, 16:17
Zna ktoś odpowiedz na pytanie Hammonda? :loldev:


BongMan

2014-01-05, 18:52
Haha jaki troll j***ny, mogłem screena zrobić :D

Catacombe

2014-01-05, 19:07
BongMan napisał/a:

A co to za pedał w ogóle?



Dziwne, siedzisz w tej Anglii, pakujesz kraby i nie wiem kto to...

xts

2014-01-05, 19:07
BongMan napisał/a:

Haha jaki troll j***ny, mogłem screena zrobić :D




NeverLie2Me

2014-01-05, 19:11
Nie no bez pie**olenia, w tym momencie jest masa dobrych dróg w Polsce. Wiadomo, że autostrady i ekspresówki, bo od tego trzeba zacząć.

Tyle się mówi, że Niemcy mają zajebiste drogi, a A2 momentami to gorsza od Naszej krajówki.

Jeszcze pocisnę klasykiem i sp***alam:

"Cudze chwalicie, swego nie znacie..."

wajnona

2014-01-05, 19:14
Nie uszło mojej uwadze, że nie lubicie pewnej gimbusiarskiej emotki zatem.... xD xD xD xD xD :P

thewhitestar

2014-01-05, 19:16
A.J.K.S napisał/a:

Swoją drogą Top Gear to chyba najlepszy program motoryzacyjny. Ale w Sosnowcu mogliście nie słyszeć o takim jeszcze.


Bardziej rozrywkowy niż motoryzacyjny, w dodatku od kilku lat tak chamsko i bezczelnie reżyserowany że w niektórych momentach można się spawiować, widząc jaką ciemnotę próbują wcisnąć widzowi. Kiedyś te wszystkie wyścigi czy inne zawody pośmierdywały fake'iem i reżyserką a dzisiaj to już się kompletnie nie pie**olą. Te wszystkie pseudowyścigi gdzie się niby gubią będąc filmowani przez 12 kamer z różnych stron. Kiedyś lubiłem, ale przesyt aż do porzygu.

NeverLie2Me napisał/a:

Nie no bez pie**olenia, w tym momencie jest masa dobrych dróg w Polsce. Wiadomo, że autostrady i ekspresówki, bo od tego trzeba zacząć.

Tyle się mówi, że Niemcy mają zajebiste drogi, a A2 momentami to gorsza od Naszej krajówki.

Jeszcze pocisnę klasykiem i sp***alam:

"Cudze chwalicie, swego nie znacie..."


Generalnie prawdziwy Polak-katolik im mocniej i bezmyślniej ponapie**ala we własny kraj tym lepiej się czuje.

Janóż

2014-01-05, 19:18
k***a. cebulandia oczywiście k***a zamiast k***a chwalić Polskę na międzynarodowym forum, to pie**oli głupoty. W Polsce drogi są jak najbardziej OK, a jedynie cebulaki pie**olone chcą być fajne.

"Naród wspaniały, tylko ludzie k***y"

Sz...........jk

2014-01-05, 19:19
@NeverLie2Me

W Niemczech widziałem od ch*ja landówek w tragicznym stanie, widziałem także remont miejskiej uliczki, który trwał pół roku i być może trwa do dziś. Niemcy mają dobrą sieć drogową bo w sumie wszędzie są autostrady co nie znaczy, że ich wszystkie drogi są w dobrym stanie.

skrang

2014-01-05, 19:21
dzieciarnia chciała być zabawna, a wyszło jak zwykle.... zjeby do utylizacji. mam nadzieję, że niedługo zobaczymy ich na hardzie :amused:

co prawda dobrych dróg aż tak dużo nie mamy, ale jeszcze nie tak dawno nie mieliśmy praktycznie w ogóle. 5 lat nie wystarczy żeby przeprowadzić tyle tak dużych i kosztownych inwestycji na skalę krajową; trochę czasu musi minąć żebyśmy dorównali do państw zachodnich, ale jest coraz lepiej. ave fekal


xts

2014-01-05, 19:23
thewhitestar napisał/a:


Bardziej rozrywkowy niż motoryzacyjny, w dodatku od kilku lat tak chamsko i bezczelnie reżyserowany że w niektórych momentach można się spawiować, widząc jaką ciemnotę próbują wcisnąć widzowi. Kiedyś te wszystkie wyścigi czy inne zawody pośmierdywały fake'iem i reżyserką a dzisiaj to już się kompletnie nie pie**olą. Te wszystkie pseudowyścigi gdzie się niby gubią będąc filmowani przez 12 kamer z różnych stron. Kiedyś lubiłem, ale przesyt aż do porzygu.



topgear to nie program survivalowy. Piękne samochody, piękne krajobrazy. Kręcone z jajem na żarcie. To sie w tym liczy. Jak ktoś myśli, że "próbowali go oszukać, bo ktoś się wcale nie zgubił bo kamerzyści są z nim" to idiota.

Bociek

2014-01-05, 19:26
thewhitestar napisał/a:


Te wszystkie pseudowyścigi gdzie się niby gubią będąc filmowani przez 12 kamer z różnych stron. Kiedyś lubiłem, ale przesyt aż do porzygu.



Czyli jak się np. zgubię w lesie to nikt nie będzie mógł mnie nagrać? szkoda bo śmigłowce ratunkowe używają KAMER podczerwieni, ale skoro mówisz że się nie da nagrywać zgubionych to trudno, może Yeti przejmie fach górskich poszukiwań :c

Al-Yazir_Ima_Fhatti

2014-01-05, 19:26
kometują Ci co nawet k***a samochód nie mają i nie jeżdżą japie**ole... wypie**alać pozerzy j***ni !!

spiepszaj_dzbanie

2014-01-05, 19:40
BongMan napisał/a:

Haha jaki troll j***ny, mogłem screena zrobić :D


Teraz tego nie idzie stwierdzić, screen niczego nie dowodzi. Oto przyjkład:

BongMan napisał/a:

Haha jaki troll xD, mogłem screena zrobić xD


Sprerarowany "Dowód"

op...........ve

2014-01-05, 19:56
60% która spina dupy o polskie drogi to gimbaza która co najwyżej się po nich porusza rowerem...

rumcajs7893

2014-01-05, 20:03
OOO widze że Bongman przestaje być lubiany na forum :D