18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Żart Boga.

Patryk. • 2014-04-07, 20:06
Bóg obserwuje sobie z nieba to, co dzieje się na ziemi, widzi jak chrześcijanie mordują innowierców i pyta się Piotra:
- Dlaczego oni mordują muzułmanów?
- Panie, przecież tak im nakazałeś w starym testamencie
- Ale przecież ja tylko żartowałem...
Oczy boga zwracają się ku jednemu z kościołów, gdzie widzi, jak ludzie klęczą i śpiewają pieśni wychwalające go.
- Piotrze, po co oni śpiewają na moją cześć?
- Myślą, że dzięki temu pójdą do nieba, Panie.
- Ale przecież ja tylko żartowałem...
Następnie bóg spogląda na Watykan, przygląda się opływającym w bogactwa księżom i pyta:
- Piotrze, co to za ludzie?
- To są ci, którzy wiedzą, że żartowałeś, Panie.


Po tagach i osobiście nie widziałem żeby było.Jak słabe to wywalić.

Dreamer

2014-04-08, 10:14
cki napisał/a:

@dreamer, możesz myśleć i mówić i nawet robić co chcesz, ale gdybyś opluł mnie na ulicy i powiedział ze jestem p*zdą to byś jadł kurczaka słomką przez najbliższe lata,



Buahaha powiało grozą. Trochę strach.
Pewnie jesteś wielki jak 3 drzwiowa szafa i trenujesz 500 lat sztuki walki. Jesteś p*zda jak 3/4 krzykaczy z sadola z tłustymi włosami, okularami i strachem w oczach, że po wstaniu z krzesła połamiesz sobie nogi na prostej drodze.

Poza tym szanuję ludzi i nigdy nie podszedłbym do kogoś ot tak i nie powiedziałbym czegoś takiego. Nie jestem typem kozaka i mam swoje granice. Są wyjątki ale one muszą być. Rozróżnij żart o takiej tematyce jako wolność słowa, a podejście do kogoś na ulicy i powiedzenie mu, że jest p*zdą.

PS. Do Ciebie szacunku nie mam, więc zrobiłbym to.

3.razy.na.tak.dla.Lewicy

2014-04-08, 17:24
Bo taka jest prawda, kler się panoszy i zbiera pieniądze, zamiast podzielić się nimi z ubogimi i bezrobotnymi. Przez j***nych katoli, mamy teraz w państwie to, co mamy, czyli homofobię, rasizm, ksenofobię.

qiuve

2014-05-07, 19:48
pod diabelskim dowcipem - 666 piw...