18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zaprzysiężenie króla Holandii... w nietypowy sposób!

kameleon675 • 2013-05-01, 15:12
Jeśli DJ, który jest nr. 1 na świecie przy aprobacie orkiestry Royal Concertgebouw celebruje nowo zaprzysiężonego króla Holandii Wilhelm'a Aleksander'a, to znaczy, że jego muzyka oraz prestiż są na prawdę potężne! Sprawdźcie bardzo ciekawy klip z Armin'em van Buuren'em w roli głównej.

Przy okazji zapraszam na fanpage Armina oraz jego audycji: www.facebook.com/ASOTPolandTeam



Holendrzy potrafią z okazji zaprzysiężenia króla bawić się przy dobrym trance. Tymczasem jutrzejsza impreza optymistyczno-patriotyczna została już przez Prawdziwych Niezależnych Polaków Patriotów okrzyknięta hańbą i zniewagą. Kiedy patriotyzm przestanie w Polsce oznaczać powagę, ból, czarne garnitury i smoleńsk?

Szacun dla Holendrów za ten luz i dystans do codziennych sytuacji.

BongMan

2013-05-01, 15:17
kameleon675 napisał/a:

Kiedy patriotyzm przestanie w Polsce oznaczać powagę, ból, czarne garnitury i smoleńsk?


Jak ktoś tu pie**olnie bombę atomową, a ci, którzy przeżyją, postanowią zacząć od nowa - tym razem jak ludzie.

A to jak u nas obchodzi się święta państwowe to jest poniżej wszelkiej krytyki. Jeden wielki smut, muł, marazm i depresja k***a. Wszystko na mieście pozamykane na cztery spusty, paraliż totalny, nikt się nie bawi, nie cieszy na ulicach, zero poczucia jakiejkolwiek solidarności społecznej...

kaktuz

2013-05-01, 15:17
jebac lewackie holenderskie scierwa kraj bez kultury zasad i wszelkiej tradycji szczam na nich

krakenoo

2013-05-01, 15:32
@up ojczyzna pedałów i pedofilii przypominam...

RockyWood

2013-05-01, 15:40
@up up up & up

bez tradycji z pedałami ale tyle co oni to chcielibyście zarabiać i wydawać na co dzień.

backbone

2013-05-01, 15:44
Dobra, gdzie ta ta muzyka? Bo póki co to techniawkę słychać.

Piotrek-nl

2013-05-01, 16:11
kaktuz, dirty_pig, krakenoo

Co tak słabo?

Na pewno potraficie mocniej doj***ć.

kameleon675

2013-05-01, 16:12
backbone napisał/a:

Dobra, gdzie ta ta muzyka? Bo póki co to techniawkę słychać.



Techniawka... poczytaj trochę w sieci i dopiero wypowiadaj się na ten temat. Armin van Buuren kojarzony jest przede wszystkim z muzyką trance, a przez wielu uważany również jej "ojcem". Ja tak nie uważam, natomiast pewne jest, że Holender to ikona nie tylko muzyki trance, ale również najpopularniejszy DJ na świecie.

kaisel

2013-05-01, 16:53
kameleon675 napisał/a:

Kiedy patriotyzm przestanie w Polsce oznaczać powagę, ból, czarne garnitury i smoleńsk?


BongMan napisał/a:


Jak ktoś tu pie**olnie bombę atomową, a ci, którzy przeżyją, postanowią zacząć od nowa - tym razem jak ludzie.

A to jak u nas obchodzi się święta państwowe to jest poniżej wszelkiej krytyki. Jeden wielki smut, muł, marazm i depresja k***a. Wszystko na mieście pozamykane na cztery spusty, paraliż totalny, nikt się nie bawi, nie cieszy na ulicach, zero poczucia jakiejkolwiek solidarności społecznej...



A pokażcie mi drugi kraj, w którym przelano tyle krwi za niepodległość i który tyle razy musiał o nią walczyć. Ludziom którzy oddali życie za wolność kraju należy się szacunek i pamięć właśnie w takie dni. A nie np. wpie**alanie czekoladowego orła i zapijanie się piwem na jakiś festynach. Gdyby nasza historia wyglądała inaczej to i świętowanie było by inne...

MrAdamovSky

2013-05-01, 17:20
Jak dla mnie mają za daleko do smoleńska żeby byli poważni ;)

BTW Pedały Pedałami, Ich świat - ich Rowerki. Pracowałem w Holandii (Niedaleko Vlissingen) i na Zbieraniu Jabłek i jakoś tam Chamskiego pedalstwa nie widziałem, Sodomia sie tam oknami nie leje.

Pedalstwo Macie w głowie że o nim Piszecie ;D

BongMan

2013-05-01, 18:22
Cytat:

A pokażcie mi drugi kraj, w którym przelano tyle krwi za niepodległość i który tyle razy musiał o nią walczyć. Ludziom którzy oddali życie za wolność kraju należy się szacunek i pamięć właśnie w takie dni. A nie np. wpie**alanie czekoladowego orła i zapijanie się piwem na jakiś festynach. Gdyby nasza historia wyglądała inaczej to i świętowanie było by inne...


No nie można się z tym nie zgodzić... Aczkolwiek gdyby to zależało ode mnie, to na np. święto niepodległości nie było by smutów, płaczów i marszów, na których Polacy biją się między sobą, tylko paliłoby się flagi tych, którzy niepodległość nam odebrali, krzyczałoby się głośno "ch*j wam w dupę, Polska wiecznie żywa!" i piło alkohol na pohybel sk***ysynom. A przeżywając święta w wielkim smucie udowadniamy tylko, że kiedyś nas pokonano i do teraz się nie pozbieraliśmy.

Vanathos

2013-05-01, 18:36
Czy koniecznie trzeba świętować w takie smutnej atmosferze? nosz k***a, nie lepiej cieszyć się ze ludzie, którzy walczyli o naszą Ojczyzję byli? o to że ktoś miał jaja żeby walczyć? Cieszmy się z ich istnienia, bo coraz mniej takich ludzi się rodzi!
Pamiętajmy, ale się nie smućmy, bo to teraz my jesteśmy odpowiedzialni za to żeby oddać ten kraj w ręce naszych dzieci.

SzpadyZorro

2013-05-01, 21:20
nie slucham takiej muzyki ale piwo za dystans i łączenie pokoleń.