18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zapierdalać

lansnaskary • 2012-09-05, 20:58
Filmik przedstawiający efekty rocznej pracy wykonując coraz bardziej znane w Polsce ćwiczenia kalisteniczne (ćwiczenia z własną masą ciała). Jest to dobra alternatywa dla siłowni, nieraz zatłoczonych i czasem kosztownych. Do ćwiczeń wystarczą krzesła, drążek, drabinki. Tak naprawdę można ćwiczyć wszędzie.
Także chłopcy i mężczyźni, nic nie jest stracone, wystarczy tylko ZApie**alAĆ i mieć MOTYWACJE. Zapie**alajcie więc.


marcinsud

2012-09-05, 21:06
Trzeba też coś wpie**olić, bo na sucho to nawet trawa nie rośnie :D

xts

2012-09-05, 21:08
a jest coś przy czym nie można odchodzić od kompa? loled

sprinter

2012-09-05, 21:26
Ciekawe, czy poza ćwiczeniami robią coś innego... Wszystko fajnie pięknie, ale mając prace na etacie i jak ja jeszcze po południami dorabiam, to już na koniec dnia padam na pysk... :/

kipax

2012-09-05, 21:55
Cóż fajnie ale nogi to co same się nie zrobią taka trochę forma dyskotekowa klatka biceps, cipą się to podoba ale zawsze na pakierni kulałem z gości którzy tyrali nie dla siebie tylko żeby się laską podobać :)

Merowing

2012-09-05, 22:11
polecam książke Paula Wade'a '' Skazany na trening''

haha gościu poczytaj co to jest kalistenika. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z siły i wytrzymałości, która tworzy się dzięki tym ćwiczeniom. 99 % pakerów z siłki nie było by w wstanie zrobić wiekszości z tych ćwiczeń. O nogi się nie martw, są bardziej wytrenowane niż ty będziesz kiedykolwiek miał. Czysty trening na siłe, bez żadnych sztang czy innych gówien. Tylko masa własnego ciała. Trening znany od 2 tys lat, zapomniany w XX wieku na rzecz kolorowych pisemek, sterdyów i mitu napompowanego kulturysty. Tu nie potrzeba odzywek, siłowni czy innych wspomagaczy. Rzeźba sama przychodzi, ale nie o to tu chodzi i na pewno nie o laski..

Mi...........an

2012-09-05, 22:15
k***a. Szkoda, że nie mam w sobie tyle siły i determinacji co oni. :-/

Chylę czoła.

de...........ar

2012-09-05, 23:03
i tak wolę siłownie

bo...........30

2012-09-05, 23:04
merowing kolejny trener z jutuba, przeczytał całą wiki i ćwiczy bicho myszką przy kompie

Neptune1111

2012-09-05, 23:06
Wie ktoś może co to za nuta leci w tle?

dominha

2012-09-05, 23:17
kipax napisał/a:

Cóż fajnie ale nogi to co same się nie zrobią taka trochę forma dyskotekowa klatka biceps, cipą się to podoba ale zawsze na pakierni kulałem z gości którzy tyrali nie dla siebie tylko żeby się laską podobać :)




Cipą się możesz po podniecać, a laską podeprzeć :facepalm2:

Uprzedzając, wiem że się czepiam, ale krew mnie już zalewa jak widzę, że coraz więcej ludzi nie potrafi odmieniać przez przypadki. Przecież to jest wiedza z czwartej klasy podstawówki. Nauczcie się w końcu, że Word wszystkich błędów za Was nie poprawi, a postępujący analfabetyzm wtórny raczej powodem do dumy nie jest.

Mi...........an

2012-09-05, 23:30
@up

Kojarzysz puchałkę i prosiałkę? Pogoogluj trochę i zobaczysz o co chodzi z ę na końcu wyrazów ;-)

Heser

2012-09-05, 23:51
Neptune1111 napisał/a:

Wie ktoś może co to za nuta leci w tle?

Hans Zimmer- Time Soundtrack z incepcji

dominha

2012-09-06, 00:15
Misiekman napisał/a:

@up

Kojarzysz puchałkę i prosiałkę? Pogoogluj trochę i zobaczysz o co chodzi z ę na końcu wyrazów ;-)



Kojarzę i nawet mnie to śmieszyło, ale dawno się przejadło i czytanie kwiatków typu "widziałę ładnę dzieffczem" stało się już po prostu irytujące. :-/
Choć w sumie za 10 lat tego typu babole na usprawiedliwieniach do szkoły dla dzieciaków, mogą poprawić humor niejednemu nauczycielowi. :->