18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zapierdalać

lansnaskary • 2012-09-05, 20:58
Filmik przedstawiający efekty rocznej pracy wykonując coraz bardziej znane w Polsce ćwiczenia kalisteniczne (ćwiczenia z własną masą ciała). Jest to dobra alternatywa dla siłowni, nieraz zatłoczonych i czasem kosztownych. Do ćwiczeń wystarczą krzesła, drążek, drabinki. Tak naprawdę można ćwiczyć wszędzie.
Także chłopcy i mężczyźni, nic nie jest stracone, wystarczy tylko ZApie**alAĆ i mieć MOTYWACJE. Zapie**alajcie więc.


Suq-Madiq

2012-09-06, 00:45
dominha napisał/a:


Cipą się możesz po podniecać, a laską podeprzeć :facepalm2:




Jesli jest w ogole takie slowo to powinno byc raczej zapisane 'popodniecac'. ;)

Numernabis

2012-09-06, 01:07
@lansnaskary
a co ty nie wiedziales, ze mozna robic pompki i sie podciagac, wstawiasz jakies poj***ne opisy jakbys odkryl niewiadomo co. Ciezka praca i tyle, tu nie ma nic nadzwyczajnego.

Merowing

2012-09-06, 08:46
boolie8830 - kolejny napinacz internetowy. Schowaj się w tym swoim ciemnym kącie w pokoju czy tam twojej pakerni i lepiej już nie wychodź ;)

ml...........wa

2012-09-06, 09:45
Może napiszę coś od siebie.

Ćwiczę - na siłowni od ok. 2 lat; nie zrobiłem z siebie człowieka małpy z ochrony, a to co napisał kolega Merowing - jest ignorancją . Człowieku przede wszystkim spójrz tylko na ten film ? Czy zauważyłeś, że masa zdjęć jest robionych na siłowni ? Zobacz na ilu fotach w tle widać, rowery, bieżnie i całą resztę sprzętu.

Jakby było tak jak piszesz to żaden lekkoatleta nie uczęszczałby na siłownie.
Treningi kalisteniczne - owszem budują wytrzymałość, pozwalają lepiej panować nad ciałem - ale nie osiągniesz nic - w żadnej dyscyplinie bez prawdziwych ćwiczeń siłowych - ze sztangą!

Moja Dziewczyna 6 lat skakała o tyczce i wyobraź sobie, że mimo tego, że większość treningów odbywała się właśnie na drążku i wykorzystywała masę własnego ciała - to niezbędna w jej treningach była sztanga!
Nogi same się nie zrobią, a już na pewno nie od takich ćwiczeń . Przysiady ze sztangą, wykroki z hantlami to podstawowe ćwiczenia na wzmacnianie nóg - robią je sprinterzy, długodystansowcy, piłkarze, siatkarze, a nawet kierowcy formuły 1.


Więc nie podpalaj się za bardzo, że naczytałeś się książek, że ludzie zapomnieli o takich ćwiczeniach, że ludzie na siłowni to napompowani goryle, bo wpadłbyś do mnie na siłownie - to poznałbyś ludzi którzy pomimo sportów które uprawiają (kickboxing, rzut oszczepem, bieganie, kajakarstwo i pływanie) - muszą uczęszczać na siłownie by rozwijać się siłowo i wytrzymałościowo.

"Czysty trening na siłe, bez żadnych sztang czy innych gówien." - sztangi to gówno ? Gratuluje sukcesów w siedzeniu przed kompem - do tego sztangi na pewno nie są potrzebne.


Quovadis

2012-09-06, 10:58
Szkoda, mając 147 kg już nie podciągnę się na drążku :<

Diux

2012-09-06, 11:35
Fakt.. siła rzeźba i wytrzymałość przy takich ćwiczeniach pójdzie w górę... Ale tak jak widać na filmiku masa stoi praktycznie w miejscu... Ja po pierwszym roku na siłowni byłem cięższy o 9kg... A oni po roku ćwiczeń są tak samo mali jak byli... tylko lepszą rzeźbę mają...

klucha358

2012-09-06, 12:01
Merowing napisał/a:

polecam książke Paula Wade'a '' Skazany na trening''

haha gościu poczytaj co to jest kalistenika. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z siły i wytrzymałości, która tworzy się dzięki tym ćwiczeniom. 99 % pakerów z siłki nie było by w wstanie zrobić wiekszości z tych ćwiczeń. O nogi się nie martw, są bardziej wytrenowane niż ty będziesz kiedykolwiek miał. Czysty trening na siłe, bez żadnych sztang czy innych gówien. Tylko masa własnego ciała. Trening znany od 2 tys lat, zapomniany w XX wieku na rzecz kolorowych pisemek, sterdyów i mitu napompowanego kulturysty. Tu nie potrzeba odzywek, siłowni czy innych wspomagaczy. Rzeźba sama przychodzi, ale nie o to tu chodzi i na pewno nie o laski..



Po pierwsze sam poczytaj odzywki i suplementy to tylko wspomagacze diety kiedy nie jestes w stanie zapewnic organizmowi niektorych substancji odzywczych z normalnego jedzenia . j***ny znawco za 5 zl :idzwch*j:

bo...........30

2012-09-06, 13:35
@merowing schować to ty się możesz we własnym rozepchanym odbycie. To tyle w temacie leszcza. A wracając do tematu drążek, to sam mogę na własnym przykładzie stwierdzić, że dopiero po rozpoczęciu treningu siłowego ilość powtórzeń na drązku wzrosła. Poza tym, jak robiłem same pompki (zwykłe, tygrysie, tzw. trójkąt) to cały czas miałem wrażenie, że mięśnie tak naprawdę słabną, tzn. wytrzymałość rosła, ale z siłą nie było za ciekawie.

lansnaskary

2012-09-06, 13:53
Żołądkowa napisał/a:

@lansnaskary
a co ty nie wiedziales, ze mozna robic pompki i sie podciagac, wstawiasz jakies poj***ne opisy jakbys odkryl niewiadomo co. Ciezka praca i tyle, tu nie ma nic nadzwyczajnego.



nie, nie wiedzialem (:

Marian Pudzianowski

2012-09-06, 15:25
Merowing napisał/a:

99 % pakerów z siłki nie było by w wstanie zrobić wiekszości z tych ćwiczeń. O nogi się nie martw, są bardziej wytrenowane niż ty będziesz kiedykolwiek miał.


A 99% tych kolesi, co skaczą jak małpy po tych drążkach nigdy nie udźwignie chociażby 100 kg na klatkę albo nawet tyle na zwykły przysiad. Nie wrzucaj siły do jednego wora. Poza tym z czystą siłą ten trening nie ma nic wspólnego - bardziej to on wytrzymałościowy jest. A co do nóg tych kolesi to porażka... to wygląda po prostu żałośnie.

In...........eo

2012-09-06, 16:29
11:07 coś mi tu śmierdzi z tymi zdjęciami, mistrz painta czy co?

@boolie8830 , pewnie słabłeś z przęmeczenia, sam pół roku ćwiczyłem same pompki , doszłem do 70 na jednej serii, ręce miałem jak młoty, potem zrobiłem sobie przerwe z jakieś 2 miesiące, i dowaliłem podciąganie itd., siła spadła, no i zapał też, bo ćwiczenia nie przynosiły efektów, no wiem też że im bardziej zróżnicowane ćwiczenia tym trudniej o systematyczność, podsumowując, ważne jest prostota i systematyczność :D

PS: Chcesz być naprawdę silny? Popracuj troche w kopalni.

issenpl

2012-09-06, 17:55
Czegoś tu nie rozumiem:

marcinsud

2012-09-06, 19:19
Do laski wałeczki podnosić przedramiona wzmocnić, a nie pie**olić :D

BulletTime

2012-09-06, 20:25
Cóż, próbowałem tego w zaciszu swojego podwórka, za mocno się szarpnąłem, wyrwałem trzepak z mocowań (stare, przerdzewiałe) i teraz niestety nie mam na czym ćwiczyć, bo trzepak był w zasadzie nikomu niepotrzebny...

A miało być tak pięknie...

Numernabis

2012-09-11, 15:25
ps.
jak bedziesz cwiczyl na skakance to bedziesz zajebiscie skakal, jak cwiczyl podciaganie to bedziesz sie zajebiscie podciagal, jak bedziesz cwiczyl boks to bedziesz dobrze boksowal a jak bedziesz cwiczyl przy ciezarach to bedziesz w stanie duzo podniesc, taka skromna uwaga z mojej strony.