18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zamknięcie sklepu z dopalaczmi

Stachu Wichura • 2010-10-03, 17:11
w końcu wzięli się za ten syf, krótka film z zamknięcia :-D

~Vuko

2010-10-06, 18:32
tranzystor napisał/a:

Jeszcze powinni to podpalić w p*zdu, a "biznesmena" Bratko wysłać spowrotem do sprzątania do Anglii.


Dlaczego ma ponosić konsekwencje za tych debili?

LadyBergamoth

2010-10-06, 18:35
W tym kraju zachlane ryje we własnych rzygach to nasza polska tradycja, a jak ktoś zajara ziółko i uśmiecha się do wszystkich to jest odszczepieńcem zagrażającym społeczeństwu. Kołtuńskiemu zakłamanemu społeczeństwu, tępej masie, która nie ma podstawowej wiedzy, ale się sadzi. "To marihuana jest z konopi?". No comments.

Idą wybory samorządowe to buce dla buców robią teatrzyk i tyle.
:idzwch*j:

P.S. Jedyny efekt jest taki, że nielegale tylko podrożeją.

Borys95

2010-10-06, 18:38
Bergamoth, możesz mi wyjaśnić czym różni się zarzygany brudny menel od zjaranego brudnego menela śmiejącego się ze studzienki kanalizacyjnej?

LadyBergamoth

2010-10-06, 18:43
95 - niczym, tylko w Polsce na powszechny alkoholizm patrzy się przez palce, bo to taka ładna tradycja... a czego ten zachlany statystyczny Polak nie zna, to demonizuje.

Ten osławiony koleś nie mógł zejść po "Tajfunie" - chyba że wpie**olił tego kilogram...


P.S. Ilu macie w rodzinach czy po sąsiedzku alkoholików, a ilu narkomanów? Tych pierwszych jest zdecydowanie więcej, i masowo leczą swoje ażurowe wątroby na państwowych rentach, czyli za moje pieniądze również.

Ra...........og

2010-10-06, 18:45
LadyBergamoth napisał/a:

Idą wybory samorządowe to buce dla buców robią teatrzyk i tyle.



E tam, szopka żeby odciagnąć uwage od podniesienia Vatu, wczesniej byl krzyż...

LadyBergamoth

2010-10-06, 18:48
No to niestety inna sprawa - tak czy inaczej jedna wielka pokazówa dla plebsu, igrzyska dla tych, co czytają tylko to co wytłuszczonym drukiem w darmowej gazecie...

Black Snake

2010-10-06, 18:56
A zadam teraz głupie pytanie, jak jaracie (wiem, że pewnie dużo osób pali zioło tutaj) to też czasem bekacie dymem? :)

wysokogatunkowy

2010-10-06, 19:05
Co wy chcecie od Bratko ? Chłopak znalazł lukę w przepisach i bandę frajerów którzy nie potrafia czytać ( na których trzepie kasę ) . To sie kolekcjonuje a nie wpierd...la !!! Równie dobrze może zawinąć gówno w papierek i sprzedać frajerom którzy zeżrą wszystko żeby się nawalić !
Wszystko jest dla ludzi !! ale z umiarem i świadomością konsekwencji .
Zamykanie sklepów z dopalaczami uważam za bezpodstawne , do czasu pojawienia się stosownego przepisu !! Jestem za zamknięciem tych sklepów ale wg prawa a nie widzimisię rządu . To jest w brew konstytucji .

Dalione

2010-10-06, 19:10
@Black Snake
Ja jak bekam to idę na całość nie dymem tylko rzygami.

I k***a nie róbcie cenzury na przekleństwa bo to nie nasza-klasa tylko SADISTIC ! Do ch*ja.

wysokogatunkowy

2010-10-06, 19:42
sorry za cenzurę ( przyzwyczajenie ) .
A tak na marginesie , to lubię się nawalić w dobrym towarzystwem przy stole , jak pisałem - " wszystko jest dla ludzi " ale gówna do ust nie wezme :)

PS : Bekać dymem nie bekam , ale sram sadzą od fajek :D

Stew

2010-10-06, 20:17
@~Linekk - Takie jointy sprzedaje sie w coffeshopach w Holandii, fajnie to wygląda ;-)

mcmt

2010-10-06, 22:12
Crashinto napisał/a:



A jak na hermetyczny łeb przykleisz hologram z napisem "jestem nieśmiertelny" to też będzie prawda?


Takich "znafcuf" tematu brakuje wlasnie w tym watku...

Saafa napisał/a:

Byś się kuresko człowieku zdziwł, widze, że także masz znikome doświadczenie...


Doswiadczenia w zazywaniu nie mam, nie lubie wpieprzac gowien - szkoda mi szarych komorek na substancje psychoaktywne, pozatym nie musze upiekszac sobie zycia.

Pomimo "profesjonalnych ekspertyz znafcuf internetu", podtrzymuje swoje zdanie, ze wolalbym, zeby moj dzieciak, skoro musi, wzial ow dopalacz, niz czarnorynkowe scierwo kupione od murzyna w ciemnej uliczce.
Co nie zmienia faktu, ze i tak na dupe by dostal wystarczajaco.

Fumigant

2010-10-06, 23:00
pie**olicie... Dopalacze są dla frajerów którzy nie potrafią znaleźć dila :D i czemu porównujecie MJ do tego shitu?? ludzie się chyba przekrecaja po jakiś pillach a nie po tym majeranku po 100 za torbe... :D haha tyle co 5g dobrego jarania:D pzdr

NiggaFromNR

2010-10-06, 23:26
banda idiotow za biurkami ktora najpierw pozwala otwierac sklepy tego typu a potem bezprawnie je zamykac. k***a co za j***ne debile. zamiast zalegalizowac ziolo CZYSTE k***A ZIOLO i je opodatkowac to k***a powstaja takie akcje ze kilku typow wykiowalo (i tak nie wiadomo czy to przez dopalacze). od zielska nikt nie umarl i sie nie zapowiada przez najblizsze kilka tysiecy lat dopóki ludze beda je jarac. legalne ZIOLO moi kochani i 3/4 problemow zwiazanych z mafia, dopalaczami, ciaglym brakiem hajsu w panstwie itd itp znika. moze to zbyt prosto i kolorowo powiedziane ale chyba lepsze to niz to co jest teraz nie?

Yar0

2010-10-06, 23:50
ogólnie mnie tam ch*j obchodzą te dopalacze...jak ktoś chce to niech bierze, nie to nie :)