18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamek w Gołuchowie - perła Wielkopolski

addic7ed • 2013-11-07, 17:18
Jeden z piękniejszych zamków jakie było mi dane zwiedzać.
Wycieczka all-inclusive po wszystkich zakamarkach, także tych, które są wyłączone ze zwiedzania. Normalnie sesja godzinna na terenie zamku kosztuje 110 zł... ale jak widać znajomości warto mieć wszędzie. Perła Wielkopolski i na pewno powód do dumy.
Idealny przykład na to jak dbać o miejsca piękne, które są wizytówką dla Polski. Jako ciekawostkę dodam, że zamek ten posiada najpiękniejsze schody w Polsce (wśród tego typu zabytków), które w całości zostały wykonane przez człowieka. Każda tralka ma niepowtarzalny wzór i jest wyjątkowa a jest ich sporo. Schody powstawały prawie 30 lat!

Więcej zdjęć z miejsc zapomnianych, opuszczonych i nie tylko (dworki, pałace, szpitale, kościoły, fabryki) znajdziecie na mojej stronie:

https://www.facebook.com/Addic7edBros?ref=hl













me...........wa

2013-11-08, 21:02
addic7ed kocham Cię za te zdjęcia!

addic7ed

2013-11-08, 21:18
memengwa napisał/a:

addic7ed kocham Cię za te zdjęcia!



Dzięki wielkie, robię swoje. Brakuje mi jednego obiektywu do robienia zdjęć architektury i wnętrz ale jak nabędę go to będzie tak jak trzeba póki co muszę sobie radzić fish-eye czyli tzw. rybą by móc ująć jak największy kąt patrzenia i pokazać ludziom jak najwięcej.

Zamieszczam z grubsza schody, o których mowa.






addic7ed

2013-11-08, 21:51
Dzięki wielkie :)

jakubek500

2013-11-08, 22:26
szkoda , że ja mam troche dalej tam bo też lubę tam pospacerować , szczególnie latem;d

addic7ed

2013-11-09, 15:21
jakubek500 napisał/a:

szkoda , że ja mam troche dalej tam bo też lubę tam pospacerować , szczególnie latem;d



Park przepiękny wokół idealny do spacerów :)