18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zamach na Donalda.

remi1982 • 2014-07-22, 09:50
GRU zwerbowało zawodowego zabójcę aby zastrzelił Tuska w czasie obchodów Dnia Niepodległości. "Szakal" dostał milion euro zaliczki. Pozostałe 9 milionów ma dostać po wykonanej robocie.
W czasie obchodów nie pada jednak strzał. Szefostwo GRU jest w przekonaniu, że WSI wykryło spisek i "Szakal wpadł". Po kilku dniach ten jednak przyjeżdża do kwatery głównej GRU i rzuca na stół milion euro.
-Zwracam pieniądze, zadanie jest niewykonalne.
-Dlaczego?
-Ile razy wyciągałem karabin, to ludzie łapali mnie za ręce, całowali i krzyczeli "No strzelaj, prędzej, strzelaj".

nowynick

2014-07-22, 10:09
Polskę rozkradziono w latach 90-tych, rozprzedano za bezcen przemysł, rozj***no służbę zdrowia, szkolnictwo, podpisano konkordat.

teraz to taki polityk dopiero musi się wysilić żeby dorobić się na jakimś wałku, bo co było coś warte to dawno sprzedane, a i media czujniejsze(słabiej opłacone?).

No, ale zgodnie z duchem czasu... wina Tuska i tylko k***a Tuska! Pozdro dla myślących

szopenfeldziarz

2014-07-22, 10:24
remi1982 napisał/a:

(...) obchodów Dnia Niepodległości.(...)



Radzę oglądać mniej filmów produkcji USA. W Polsce jest Święto Niepodległości.

Smutas

2014-07-22, 10:28
@ nowynick, a co ma z tym wspólnego konkordat????

Kolejny komuch się wypowiedział...

remi1982

2014-07-22, 10:39
nowynick napisał/a:

Polskę rozkradziono w latach 90-tych, rozprzedano za bezcen przemysł, rozj***no służbę zdrowia, szkolnictwo, podpisano konkordat.

teraz to taki polityk dopiero musi się wysilić żeby dorobić się na jakimś wałku, bo co było coś warte to dawno sprzedane, a i media czujniejsze(słabiej opłacone?).

No, ale zgodnie z duchem czasu... wina Tuska i tylko k***a Tuska! Pozdro dla myślących



To tylko kawał, nie spinaj dupy. Od ponad dwudziestu lat mniej więcej 460 tych samych kurew rozkrada Polskę. A dowcip stary jak sam sk***ysyn, po prostu zmieniłem kilka rzeczy. "Pozdro dla myślących".

Smutas napisał/a:

@ nowynick, a co ma z tym wspólnego konkordat????

Kolejny komuch się wypowiedział...



Nie trzeba być komuchem, żeby zauważyć, że konkordat to ch*jnia ciążąca na naszym kraju. Od czasu jego podpisania, czarni mają same przywileje. Weź sobie zamiast konkordatu wstaw słowo umowa międzynarodowa, a zamiast watykanu podstaw np. niemcy,rosja. I jakby to wtedy wyglądało? Jak jednostronna wiernopoddańcza umowa międzypaństwowa.

pakicito

2014-07-22, 10:50
Cytat:

No, ale zgodnie z duchem czasu... wina Tuska i tylko k***a Tuska! Pozdro dla myślących


no a czyja wina? ktoś inny rządzi?

ulifont

2014-07-22, 11:53
Mnie ciekawi kogo dalibyście w miejsce Tuska, tylko pytam bo sam kandydata nie mam, no może Olka, ale to już nierealne.

lajtek12

2014-07-22, 12:44
To ten szakal to nie polak skoro oddał hajs za zj***na robote ;d

Nutzz

2014-07-22, 13:25
Wśród obecnej sceny politycznej nie widzę w tym kraju nikogo normalnego i kompetentnego na tyle żebym zdecydował się powierzyć mu pełnię władzy. Głosowałem i dalej głosuję na Korwina, ale tylko dlatego, że wiedziałem i wiem że z całą pewnością nie zdobędzie większości (ani nawet znaczącej mniejszości). Najbardziej przydatny będzie z 10-15% poparciem, tak żeby mógł przynajmniej zrobić w tym sejmie rozpie**ol - może to coś zmieni (zapewne płonna nadzieja). Gdyby istniało niebezpieczeństwo że KNP zdobędzie powyżej 20%... Za cholerę bym nie głosował.

ksz-ksz

2014-07-22, 14:11
Nutzz, to dokładnie jak ja. Póki co cieszę się, że Korwinowi poparcie rośnie, bo wolałbym, żeby kraj trochę w prawo skręcił. Ale jeżeli przekroczy te 15-20% to będzie niebezpiecznie. Ale rzeczywiście z czystym sumieniem nie ma na kogo głosować.

bins24

2014-07-22, 14:28
Nastaw sobie budzik przed 6 rano, żebyś chociaż był ubrany, jak Cie odwiedzą.

xMozZx

2014-07-22, 14:43
Tak czytam początek i już mi k***a nadzieje zrobiles a jendak okazalo sie ze to kawal...

myha

2014-07-22, 14:52
do polityki zawsze (poza nie licznymi wyjątkami) pchają się wszelkiej maści złodzieje, cwaniaki i zwykłe sprzedajne k***y, więc im mniej władzy będą oni mieć (co z obecnych partii zapowiada jedynie KNP) tym lepiej dla mnie

faluch

2014-07-22, 15:00
A ja napiszę krótko. Nie celuję w autora żartu (może akurat najmniej go to dotyczy), ale rzygać mi się chce już od "wjazdów" na Tuska i jego rząd. A wiecie czemu? Bo to Wy-My go wybraliśmy (chociaż ja na niego nie głosowałem, bo wiedziałem, jakim gównem to pachnie).

Teraz nagle wszyscy "zmądrzeli". Nie, kur%$a, nie zmądrzeliście. Dalej macie gówno w głowie i prędzej czy później historia się ponowi, tylko premier będzie inny. Jeszcze kilka lat temu głosowali i bronili przekonań (a ludzie tacy, jak ja byli wyrzucani w margines), teraz lakują kawały go obrażające - takie mamy społeczeństwo, takich idiotów.