18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakup noża w Londynie

woytasw • 2017-08-11, 17:01
Chcesz kupić nóż w Londynie?


mygyry

2017-08-11, 17:43
Oprócz paranoi to widzę jeszcze debilizm, bo gdyby ktoś chciał dokonać tam ataku nożem, to zabrałby go ze stoiska bez pytania i płacenia i wpie**olił po rękojeść pierwszej lepszej osobie

Ptoon

2017-08-11, 17:56
Lewackim biurokratom wydaje się, że mogą regulować wszystko. Trzeba mieć naprawdę kurewskie ego żeby sądzić, że jest się w stanie przewidzieć każdą sytuacje, albo trzeba być po prostu złym człowiekiem żeby zamiast oczywistych rozwiązań (zakaz islamu, zero imigrantów z bliskiego wschodu i Afryki) wybierać bezsensowne, utrudniające ludziom życie półśrodki. Ale szczerze to ch*j im w dupę, niedługo poczują islamokomunę i w książkach od historii będą mówić, że istniał kiedyś naród, który jako pierwszy zawojował cały świat, ale zawalił się dokładnie tak samo jak wszystkie imperia wcześniej, po przez wchłonięcie swoich wrogów i przegraną w wojnie demograficznej.

~Velture

2017-08-11, 18:16
Idąc taką logiką samochody nie powinny być sprzedawane podczas targów motoryzacyjnych...

No ale zapomniałem, że jedynym zmartwieniem w unii jest brak demokracji w Polsce.

Thesherk

2017-08-11, 18:44
Oni są tacy jebnięci, czy udają?

Cara_Al_Sol

2017-08-11, 19:09
A nie lepiej zjeść na oczach sprzedawcy kanapki z szynką?

elfis

2017-08-11, 19:11
Thesherk
lewacki schiz ogarnia nie tylko anglię ale całą europę,
tak, celowo piszę z małej litery, bo gówno też piszę z małej

SpeedyG

2017-08-11, 19:29
W dupie mam kraje zachodnie, niech ludzie zdychają tam w męczarniach przez własną głupotę. Już za kilkadziesiąt lat muzułmanie w demokratycznych wyborach dostaną się do władzy i wprowadzą kalifat. Kasa na socjale się skończy, nikt nie będzie pracować, więc cały ten pie**olnik upadnie i zaczną się sami zarzynać, byle dostać się do władzy.

elfis

2017-08-11, 22:56
SpeedyG
i co, myślisz że na nas się to nie odbije

cuurniprime

2017-08-11, 23:35
Jak ja chcę porządny nóż to go sobie wykuwam. Z brudasami jest podobnie, tym chińskim gównem za wiele nie zdziałasz bo nóż kuchenny a nóż bojowy to dwie zupełnie inne bajki... No tak, złapałem się na tym że jestem biały i myślę jak biały. Dla nich nóż to nóż :amused:

TWradek

2017-08-11, 23:43
Boni koniecznie musi wydać nową dyrektywę bo tak k***a być nie może.

kondzioku

2017-08-12, 03:07
wydaje mi się, że allaholicy jeden z celów osiągnęli. Wywołanie ogólnej paniki, ograniczenia dla obywateli. Tylko czekać na godziny policyjne i inne sposoby ograniczenia swobody i przestrzeni życiowej ;)

No i w "inne czarności" jednak może być interesującego.

niemamskarpet.

2017-08-12, 08:27
no to teraz wszyscy w Londynie są bezpieczni !

Catar

2017-08-12, 09:01
Whoooaa, piękne. Chciałem sobie kupic jakiś czas temu porządny nóż, np Miyabi, Shun lub Kiyoshi Kato (ktore niestety w ch*j za drogie).

Wstrzymalem sie. Starczy mi narazie dobry kamień do ostrzenia taniego noża


Ktoś byłby kiedyś zainteresowany, to znajomyu mi stronke polecił