18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zakup noża w Londynie

woytasw • 2017-08-11, 17:01
Chcesz kupić nóż w Londynie?


wszystkozajete1234

2017-08-12, 09:51
Był przypadek zatrzymania Polaka w angli, bo miał w plecaku jabłko i nóż do obierania, także tego...

Argeusz

2017-08-12, 12:08
To jest nowy porządek świata, możemy się tylko przypatrywać, jesteśmy zwykłymi ludźmi, którzy gówno mogą zrobić.

BrianGriffin

2017-08-12, 13:28
wszystkozajete1234 napisał/a:

Był przypadek zatrzymania Polaka w angli, bo miał w plecaku jabłko i nóż do obierania, także tego...



To tak jak dresy mają maczety do mięsa, bo idą grilować.

ellsworth

2017-08-12, 15:04
Postawcie się w roli organizatorów jakichś targów spożywczych. Macie zapewnić bezpieczeństwo ludziom. Stawiacie na wejściu bramki dzięki czemu nikt nie wejdzie z jakimś czy to nożem czy karabinem. I co, po takim zabezpieczeniu wejścia pozwolilibyście by każdy kto che bez ograniczeń kupił sobie taki wielki nóż i ganiał z nim po targach? Pozwolenie na coś takiego kłóciłoby się z elementarnymi podstawami logiki.

CoJaTamKurwaWiem

2017-08-13, 01:10
ellsworth napisał/a:

Postawcie się w roli organizatorów jakichś targów spożywczych. Macie zapewnić bezpieczeństwo ludziom. Stawiacie na wejściu bramki dzięki czemu nikt nie wejdzie z jakimś czy to nożem czy karabinem. I co, po takim zabezpieczeniu wejścia pozwolilibyście by każdy kto che bez ograniczeń kupił sobie taki wielki nóż i ganiał z nim po targach? Pozwolenie na coś takiego kłóciłoby się z elementarnymi podstawami logiki.



Za to zezwolenie na handel takimi nozami w takim miejscu zupelnie sie zgadza z elementarnymi podstawami twojej logiki...?
Wspolczuje...

POPISowyNumer

2017-08-13, 03:24
@ellsworth
Wiesz ty co?
A taki jeden ku*as to ino by podpie**olił cichcem nóż, bo nie takie sztuczki na tym świecie robią różni magicy, a potem i tak popie**ala i robi ludziom kebaba in situ.
I cały misterny plan z trzymaniem brudu na zewnątrz w p*zdu.

marecky86

2017-08-13, 16:39
To, to ch*j.
Od kilku lat mieszkam w UK. Jakiś czas temu chciałem w B&M (sklep w stylu mamy wszystko w niskich cenach, od jajek i mleka po farby do ścian i szczotki do kibla) kupić jakieś badziewie. Przede mną chłopaczek kilkunastoletni. Kupował widelce, 'czteropak' zwinięty takimi plastikowymi ściągaczami. Baba na kasie do niego - dowód osobisty poproszę... (ogólne jest tu zasada, że powinieneś wyglądać na 25, jeśli nie, musisz mieć ukończone 18 w papierach). Więc karwa gość nie kupił widelców. Faszyzm w ch*j.
Druga sprawa: kilka dni temu byłem w supermarkecie, brałem spożywkę, a moja kobieta przeziębiłą się, więc chwyciłem jej jakieś saszetki typu ferwex gripex i leki przeciwbólowe - ibuprom i paracetamol (na przyszłość - dobrze jest wziąć jedno i drugie jak coś was boli, takie kombo dobrze działa). Facetka na kasie do mnie, że nie mogę wziąć kombinacji saszetek, ibupromu i paracetamolu. - Czemu? - pytam. Bo można przedawkować... Ręce opadają.