18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zagłada Polaków podczas II Wojny Światowej

Splifcior • 2014-01-05, 21:03
Garść prawdy na temat tego, jak bardzo nasz naród ucierpiał podczas II Wojny Światowej.

Niech was nie zrazi Tadek z "Firmy", bo dobrze prawi :)


antyzog

2014-01-05, 21:22
Tadek jest jedynym z Firmy, który ma u mnie wielki szacunek, za jego płytę "Niewygodna Prawda" i poglądy oczywiście.

RockyWood

2014-01-05, 21:26
a dzisiaj szwaby mają wyj***ne i z radochą witają w swoich zakładach polskich specjalistów, młode szwaby smakują polskie c**y i najlepszą - polską kuchnię, a my się cieszmy i wołajmy: UNIAA HUURAAA!!

Właśnie... co by się stało gdyby tak nagle szwaby powiedziały CYK "zamykamy nasze granicę i likwidujemy UE"

ale byśmy spierrrrdalaaallliiiiii gdzie popadnie byle żeby z pozostałości tego państwa uciec póki głodu nie czuć. :amused:

Splifcior

2014-01-05, 22:06
up@ Jest też druga opcja - Wk***ieni którzy z tąd uciekali, wróciliby i wzieli Polske w swoje ręce... Ale narazie "UNIA HURRA!" :-/

Żydzi zrobili ze swojej tragedi świetny biznes, my niestety nie.

fart0wny

2014-01-06, 00:20
Splifcior napisał/a:

up@ Jest też druga opcja - Wk***ieni którzy z tąd uciekali, wróciliby i wzieli Polske w swoje ręce... Ale narazie "UNIA HURRA!" :-/

Żydzi zrobili ze swojej tragedi świetny biznes, my niestety nie.




Może weź lepiej w swoje ręce słownik :samoboj:


sidian

2014-01-06, 00:20
@Splifcior: Świetne. Żydzi zrobili świetny interes na tym, że przetrzebili swoją rasę o kilka milionów "osobników". Abstrah*jąc od ich biznesowego podejścia, które się raczej przez wieki nie zmieniło, to jest to zwyczajnie obrzydliwe. Cieszę się, że nie zrobiliśmy interesu na masowej zagładzie naszego narodu. Również dlatego, że żaden poj***niec nie zarzuci nam "zrobienia interesu". Tfu.

da...........55

2014-01-06, 00:21
Nie wiem kim jest Tadek, ale materiał spoko. ;-)

varti

2014-01-06, 00:25
Niestety, ale koleś mocno pie**oli.
Może mnie za to zlinczujecie ale największe straty ludności cywilnej podczas IIWW miało ZSRR potem III Rzesza. Nie chce mi się szukać w podręcznikach ale w ZSRR było to coś rzędu 20-30 milionów. Wg. szacunków ZSRR straciło około 37 milionów obywateli, ale nie wszystkie te straty były spowodowane działaniami wojenny. Cześć tych ludzi zmarła w skutek chorób lub ze starości, stad szacunki między 20 a 20 milionów.
Fakt faktem, że Polska została po IIWW wyj***na bez mydła przez swoich "sojuszników", tych samych których broniliśmy w 40' roku (j***nych angoli, którzy nawet nie zaprosili naszych lotników na paradę zwycięstwa mimo że ten zawszony kraj przetrwał Blitz między innymi dzięki naszym pilotom) tych samych dla których przelewaliśmy krew w roku 44' (bez dywizji Maczka nie było by możliwe zamknięcie kotła po Falaise a bez Andersa, jankesi nie zdobyli by Monte Cassino).


Morghar

2014-01-06, 00:26
Cytat:

młode szwaby smakują polskie c**y


Zabronisz Polakom kontaktów z przedstawicielami innej narodowości? Znajdź sobie własną dziewczynę, a nie się o inne "troszczysz", to może przestanie Cie tak dupa boleć.
To co zdarzyło się podczas II WŚ to już przeszłość, o której trzeba zawsze pamiętać, ale której niestety nie zmienimy. W chwili obecnej nie należy się wściekać na przeciętnych Niemców za to co zrobili ich przodkowie (skoro przepraszają za to od lat), ale raczej walczyć z ich klasą polityczną i kurewskimi mediami, które próbują fałszować historie i wplątać Polaków we współudział w ich zbrodniach. Takie smutne pie**olenie "Polki wyjeżdżają na zachód i dają dupy Niemcom/Anglikom/Francuzom i kogo jeszcze sobie nie wymyślisz" jest śmieszne, nikomu nie pomaga i świadczy tylko o płaczkach którzy ciągle pie**olą o takich rzeczach.

Cytat:

Żydzi zrobili ze swojej tragedi świetny biznes, my niestety nie.


W przeciwieństwie do Izraela Polska jeszcze przez 45 lat była de facto pod okupacją Rosji, więc nie mieliśmy swojego głosu w jakiejkolwiek sprawie ważnej dla narodu.

Szlachcic_Cygański

2014-01-06, 00:37
Tadeush w końcu dojrzał, zmądrzał. Widać inspirację polimatami. j***ć Radka, tak poza tym.

wubepe

2014-01-06, 00:39
ale ma wielką łapę. Za krótki materiał piwerko.

WalkingStephen

2014-01-06, 00:50
@varti Dlatego Tadek na początku powiedział, że Polacy stracili najwięcej ludzi procentowo. W 38 roku w Polsce żyło prawie 35 mln ludzi z czego 3,5 mln to żydzi, więc naszej nacji żyło 32,5 mln. Te 13 milionów osób o których mowa w filmiku to ok 40% z tych 32,5 miliona. Natomiast ruskich w 41 roku było 196 mln a według spisów ludności stracili 26 milionów co stanowi tylko 13%.

maciek24043

2014-01-06, 00:52
ch*j z Naszymi, przecież tylko żydzi byli pokrzywdzeni. żydom trzeba płacić, bo podczas całej II wojny ginęli tylko oni! I mordowali ich wszyscy, niemcy, rosjanie, Polacy, nie wiem k***a, może jeszcze Chińczycy.

Ne...........es

2014-01-06, 01:09
i niech sie teraz pokaza te polaki (wiem wiem, duze P) co tak wielbia hitlera na tym temacie :D

ZANIM zacznie sie wielkia k***ielnia na tym temacie typu oh ciekawe 'co by bylo gdyby' 'niemcy w kazdej chwili moga zaatakowac' 'ruscy w kazdej chwili moga zaatakowac' itp itd.. chcialbym zebyscie wszyscy wiedzieli, ze uwielbiam żółwie.

ok niech sie wojna komentarzy zacznie ^^

Franek_S

2014-01-06, 01:20
Tadek, to jest gość SZACUNEK