18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zagłada Polaków podczas II Wojny Światowej

Splifcior • 2014-01-05, 21:03
Garść prawdy na temat tego, jak bardzo nasz naród ucierpiał podczas II Wojny Światowej.

Niech was nie zrazi Tadek z "Firmy", bo dobrze prawi :)


Kratubratu

2014-01-06, 01:22
Nie ma racji. Nie wziął pod uwagę jak wielu Rusinów, Niemców i innych narodowości, których żyło w naszych granicach 11 mln.

* bez "jak"

RockyWood

2014-01-06, 02:12
@Morghar

masz rację - moja była narzeczona zamiast pie**olić mi przez bite 4 lata że mnie kocha i okazywać mi to niemal każdego dnia (częsty lodzik) mogła przecież od razu sp***olić do szwabii do nawet tego samego nadzianego ojro szwaba. Po ch*j się rozdrabniać?

Aaaaa tam masz mnie - najchętniej paliłbym szwabów żywcem i płakał ze szczęścia i radości patrząc na ich cierpienie właśnie przez to co mnie spotkało. Ale kto wie - może jutro mi się odwidzi i zakocham się np w jakiejś ....szwabce? :amused: ot tak dla wyrównania "rachunków" :amused:


btw... ktoś kiedykolwiek słyszał o tym żeby POLAK zakochał się w SZWABCE zostawiając przy tym nie byle jaką narzeczona polkę w swojej ojczyźnie? bo ja jak żyję to ni ch*ja.

PA...........SM

2014-01-06, 03:10
Adolfie, wróć i zrób porządek do końca !!!

tomkararek

2014-01-06, 05:29
up sidian powiedz ty mi kakretnie ko jest tym zydem co tak rozpie**ala ta polske ??????? ale kakret poprosze jak narzie kazdy pisze zydzi rzad a korwaaa moze ktos pomyslal ze rzad to myy spoleczesto sami wybralismy sobie taki chleww samiii to zmienmyy a nie korwaa napie**alac na zydowww jak to polak nailepiejj oczernic kogos bo przeciez polaczek to j***na swieta krowa on zawsze byl cacy i ferrr wiekszosc tego burdelu my polacyy tacy cacyyy zrobilismi sobie na wlasne zyczenie wiec przestaniec pie**olicc juzzz jacy to my swieciii a jesli chodzi o wojne tez swieci nie bylismy tak samo gwalcilismy paliliszmy mordowalismiii i nie pie**olic mi tu kocopoloww terazz swietoszkow robicje a jestesmy najgorzym narodem ktory nawet swego nie szanuje

Riva

2014-01-06, 07:35
Amerykę w konserwach odkrył ! to co on powiedział to już od dawna wiadomo,spis ludności w Polsce był przed wojną w 1938 i po wojnie 1946,pomiędzy tymi latami ubyło 11 milionów polskich obywateli

an...........81

2014-01-06, 09:52
a wy sie jaracie tymi niemieckimi produktami jak np bmw które 70 lat temu które służyło do najeżdżania i mordowania nam rodzin

Penc

2014-01-06, 11:16
Tadek ma dłonie jak SlenderMan :amused:

batox

2014-01-06, 11:33
a ja Wam powiem chłopcy jedno wielkie pie**olenie, ta szacun i wogle, ale tak dzieje się od lat od k***a powstań styczniowych ile my to nie straciliśmy ile nie wycierpieliśmy i od 200-300 lat tak chodzimy i powtarzamy, a wypie**alać młodzi z taką retoryką, brać się do roboty żeby być wśród zwycięzców a nie konia walić nad cierpieniami Naszymi i przodków, dla nich szacun oczywiście ale po ch*j takie gadanie, się k***a naukowiec historyk znalazł, do roboty wszyscy młodzi ku chwale Ojczyzny

Catacombe

2014-01-06, 11:54
RockyWood, pie**olisz jak ksenofob. Ale skoro tak bardzo byś chciał izolacji Polski to sobie to wyobraź. Zamykamy granice ze wszystkimi krajami, urywamy kontakty. I co? Myślisz że Polska by długo wytrzymała? Bez elektroniki, samochodów? Jedynie można by było chleb wpie**alać i oglądać polityków na 20 letnim telewizorze. Bo k***a znajdz mi jakieś państwo które jest samowystarczalne. Nawet Korea Północna chciała być samowystarczalna, ale i tak dostaje żarcie od Chin i Południowców.

Bajtaliska

2014-01-06, 11:58
A to nie jest czasem ten aktor z filmu o mięsnym jeżu?