18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zagadka, znajdź hanysa :D

Szczam_na_Zakrystii • 2014-08-05, 13:08
Podpowiedź od 1:20 :ubawdolez:



Teraz pytanie do reszty kto byłby w stanie "to" wyr*chać? :krejzi:

hogg

2014-08-05, 23:28
gnat8 napisał/a:

debaser jak oni na nas gorole to my na nich hanysy, mozna z beka bez obrazy tak samo jak sledz z betonem



A teraz przetłumacz ten niemiecko-węglarski dialekt na język polski. Pośmiejemy się wszyscy.

Aneta18

2014-08-05, 23:28
Czym sie rozni slazak od cygana?
Cygan mniej smierdzi.



Z nad moza jestem, ale bydla nie cierpie. Wypie**alac cwe*e ssac ch*je niemcom, tak jak wsze stare ssaly za paszporty. j***ne przez psa miekkim ch*jem w dupe scierwo. Mowie o waszych matkach. Gutten acht.

Proximat3

2014-08-05, 23:31
@debaser

pie**olisz jak potrzaskany. Jestem hanysem od urodzenia i jeśli ktoś by mnie tak nazwał, to raczej byłbym z tego dumny, może kiedyś Niemcy tak nazywali Słowian, nie wiem historykiem nie jestem, ale nie mów, że w obecnych czasach to obraźliwe. Inaczej sprawa się ma z gorolami :P

wudun

2014-08-05, 23:36
debaser napisał/a:

Jak mówi tak mówi, ważne, że Polka. I nie mówcie na ślązaków hanysy, bo to obraźliwe, niemcy prześmiewczo podczas okupacji śląska tak mówili na Słowian tam zamieszkujących. Trochę wzajemnego szacunku Panowie, bo jak my do siebie go nie mamy, to tym bardziej inni dla nas go nie będą mieli.

Szkoda tylko, że żadnej polskiej marki tam nie ma... większość to auta j***nego niemca.

Żuk, Star, Jelcz, FSO, FSC, Nysa... wszystko sprzedane i zbankrutowane przez konkurencję z zachodu. Wszystko dzięki sprzedajnym k***om. Ktoś powinien za to zapłacić. Odebrali nam tożsamość...

Pozdry




Zgadzam się ale z jednym doj***łeś.

FSO doj***li Polacy bo związki nie chciały dać fabryki wv, bo ci zapowiedzieli zwolnienia a deawoo nie. Niemcy się w końcu wk***ili i do skody poszli.

U nich wyglądało to tak:
W pierwszym etapie 40% na bruk a teraz w porównaniu do tamtego stanu zatrudnienia przybyło ponad 200%.

Jak chcemy aby nie padały zakłady trzeba wyj***ć z nich związki zawodowe które z ochroną zawodu nie mają już nic wspólnego. O ile kiedykolwiek miały

Szczam_na_Zakrystii

2014-08-05, 23:38
Bat_na_kuce napisał/a:

Czym sie rozni slazak od cygana?
Cygan mniej smierdzi.



Z nad moza jestem, ale bydla nie cierpie. Wypie**alac cwe*e ssac ch*je niemcom, tak jak wsze stare ssaly za paszporty. j***ne przez psa miekkim ch*jem w dupe scierwo. Mowie o waszych matkach. Gutten acht.



No przesadziłeś i to grubo :roll: O hanysach wiesz tyle co wyczytałeś w internecie, sam dobrze pisać nie potrafisz więc raczej diagnoza jest jednoznaczna... Niedoj***nie mózgowe. Lubić sie nie musimy Gorole-hanysy ale k***a no bez przesady...

Puchacz69

2014-08-05, 23:39
@Bat_na_kuce

No to weź się k***a utop w tym "możu" i przestań szczekac frajerze. A co do wideo to jaki hanys z tej babki prędzej bym powiedział że góralka sądząc po blachach z Żywca bo tam hanysów nie ma.

raskolnikov74

2014-08-05, 23:55
Szwarna dziołcha.

Wszystkie kundle szczekające "hanys hanys" leczą po prostu swoje kompleksy. Jeden z drugim albo pryszczaty albo 150 w kłębie albo 7 cm we wzwodzie albo 1,2 tys na etacie kopidoła, to sobie musi znaleźć ofiarę, by poczuć się lepszy.

zonk

2014-08-05, 23:57
Szczam_na_koło napisał/a:

Hanys to inna kategoria, ta gorsza.


To po ch*j mieszkosz na śląsku.

Puchacz69 napisał/a:

@Bat_na_kuce

No to weź się k***a utop w tym "możu" i przestań szczekac frajerze. A co do wideo to jaki hanys z tej babki prędzej bym powiedział że góralka sądząc po blachach z Żywca bo tam hanysów nie ma.



SZ to jest rejestracja z Zabrza. Żywiec ma SZY

Szczam_na_Zakrystii

2014-08-05, 23:59
SQT napisał/a:


To po ch*j mieszkosz na śląsku.



k***a nie mieszkam. Granica jest w Pszczynie na Wiśle. Bielsko-Biała nie leży na hanysowie nauczcie się tego wreszcie :facepalm:

zonk

2014-08-06, 00:02
Przykro że nie znasz podziału administracyjnego Polski.

Szczam_na_Zakrystii

2014-08-06, 00:04
SQT napisał/a:

Przykro że nie znasz podziału administracyjnego Polski.

A to jak polityk z Ciebie zrobi nie wiem, Ukrainca to też będziesz przyklaskiwał? Czyli ludzie z Częstochowy to też hanysy? :facepalm:

endriu875

2014-08-06, 00:17
Ona jest z mojego miasta. Fejzbuk jest k***a pełen od wiadomości odnośnie jej auta. Zdjęcia, wiadomości i filmiki. Ja pie**ole :facepalm:

nobas

2014-08-06, 00:19
hanysy to niestety ale podludzie podobna kategoria do cyganow mam duzo do czynienia z nimi w pracy i to jest tragedia

Puchacz69

2014-08-06, 00:20
SQT napisał/a:

SZ to jest rejestracja z Zabrza. Żywiec ma SZY



Rzeczywiście mój błąd.

Szczam_na_koło napisał/a:

k***a nie mieszkam. Granica jest w Pszczynie na Wiśle. Bielsko-Biała nie leży na hanysowie nauczcie się tego wreszcie :facepalm:



Przez Pszczyne nie płynie Wisła mądralo, musi Cię to bardzo boleć że mieszkasz w Bielsku, współczuje.