18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zagadka, znajdź hanysa :D

Szczam_na_Zakrystii • 2014-08-05, 13:08
Podpowiedź od 1:20 :ubawdolez:



Teraz pytanie do reszty kto byłby w stanie "to" wyr*chać? :krejzi:

Lu...........kP

2014-08-05, 17:48
Gościa od corvette spotkałem w Mongolii w ubiegłym roku :-)
Jechał Jeepem Wranglerem

kamuha

2014-08-05, 18:07
debaser napisał/a:

Jak mówi tak mówi, ważne, że Polka. I nie mówcie na ślązaków hanysy, bo to obraźliwe, niemcy prześmiewczo podczas okupacji śląska tak mówili na Słowian tam zamieszkujących. Trochę wzajemnego szacunku Panowie, bo jak my do siebie go nie mamy, to tym bardziej inni dla nas go nie będą mieli.

Szkoda tylko, że żadnej polskiej marki tam nie ma... większość to auta j***nego niemca.

Żuk, Star, Jelcz, FSO, FSC, Nysa... wszystko sprzedane i zbankrutowane przez konkurencję z zachodu. Wszystko dzięki sprzedajnym k***om. Ktoś powinien za to zapłacić. Odebrali nam tożsamość...

Pozdry



lubię wyważone komentarze. Nie jestem ze śląska ale za ten komentarz kolego wielkie piwko ci się należy.

pozdr

JURIJ_77

2014-08-05, 18:08
miłośnicy Hondy hahaha ... honde siwik mam 110 kuca siedzi głośnik basowy profeszion pałer ...


a laska (bo to chyba jednak dziewczyna) wygląda jak Marylin Manson

~Velture

2014-08-05, 18:46
Logika większości ludzi na takich zlotach: Doj***ć do auta wartego 2.5tyś złotych gówna wartego 5tyś (które jebie wiochą na kilometr i nie przyczynia się ani do poprawy osiągów ani bezpieczeństwa ale imponuje dzieciakom w podstawówce i gimnazjach) i obniżyć wartość fury do 1.5tyś.

Podobnie bawi mnie jak wymieniają numery silników "be jeden sześć sto pięćset miliard o fał te me be sre vtec sraki owaki 16 zaworowy o zmiennych fazach rozrządu.... o mocy 110KM...."





Szczam_na_Zakrystii

2014-08-05, 19:40
Velture napisał/a:

Logika większości ludzi na takich zlotach: Doj***ć do auta wartego 2.5tyś złotych gówna wartego 5tyś (które jebie wiochą na kilometr i nie przyczynia się ani do poprawy osiągów ani bezpieczeństwa ale imponuje dzieciakom w podstawówce i gimnazjach) i obniżyć wartość fury do 1.5tyś.

Podobnie bawi mnie jak wymieniają numery silników "be jeden sześć sto pięćset miliard o fał te me be sre vtec sraki owaki 16 zaworowy o zmiennych fazach rozrządu.... o mocy 110KM...."






pie**olisz jak potłuczony :homer:
W tej wstawce chodzi tylko o tą hanysiare ale od pasji jaką jest motoryzacja się odpie**ol. Te dopieszczone Hondy, BMW czy inne w niczym nie ustępują nowym samochodom a wręcz przeciwnie niejednokrotnie są od nich lepsze! To że zgnite BMW, Mazdy czy Hondy są warte 2,5 tysiąca nie znaczy że te z filmu są tyle warte. Uwierz mi pożyją dłużej niż twój nowy VW z salonu. I co ci przeszkadza ignorancie to że znają oznaczenia silników czy innych części? To że twoje marne życie sprowadza się tylko do internetu i znajomości ikonek na pulpicie nie znaczy że masz prawo wszystkich stawiać na równi sobie.
Hejtuj jeszcze golfiarzy bo znają pewnie każdy rodzaj kija, sportowców bo znają wszystkie sprzęty w ich dziedzinie, komputerowców bo znają się na podzespołach i mechaników bo :shock: wiedzą jak nazywa się dana część :shock: etc. :facepalm:
Jesteś baranem.

debaser napisał/a:

Jak mówi tak mówi, ważne, że Polka. I nie mówcie na ślązaków hanysy, bo to obraźliwe, niemcy prześmiewczo podczas okupacji śląska tak mówili na Słowian tam zamieszkujących. Trochę wzajemnego szacunku Panowie, bo jak my do siebie go nie mamy, to tym bardziej inni dla nas go nie będą mieli.


Pozdry



Jakiego szacunku? Do kogo? :wtf:
Mam mieć szacunek do tych którzy w połowie czują się niemcami, chcą autonomii i ciągle płaczą że coś im się należy "bo gdyby nie ich węgiel..." etc.?! poj***ło?! :wtf:
Z resztą jaka Polka? Przecież to wstyd coś takiego Polką nazwać! Poszedł byś z taką w grono znajomych? Stoi przed kamerą i się wysłowić poprawnie nie potrafi :hitler: Hanys to inna kategoria, ta gorsza.

scrab

2014-08-05, 20:24
Często się zastanawiam, jak takie cwe*e jak autor tematu potrafią rano wstać, spojrzeć w lustro, i znaleźć powód do egzystowania?

karbon1992

2014-08-05, 21:42
Problem leży w tym że większość ludzi ślepo patrzy tylko na ilość km a nie przekłada tego na masę samochodu.

Taka honda która jest leciutka i ma 1100 kg masy własnej będzie miało lepsze przyspieszenie niż 150 konny samochód który waży 2000 kg problemy zaczyna się przyspieszaniu przy wyższych prędkościach typu 120 - 200 gdzie moc silnika zaczyna mieć większe znaczenie niż jego masa.


SolarisN1

2014-08-05, 22:15
debaser napisał/a:


Szkoda tylko, że żadnej polskiej marki tam nie ma... większość to auta j***nego niemca.

Żuk, Star, Jelcz, FSO, FSC, Nysa... wszystko sprzedane i zbankrutowane przez konkurencję z zachodu. Wszystko dzięki sprzedajnym k***om. Ktoś powinien za to zapłacić. Odebrali nam tożsamość...



Nie, nie szkoda. Mam kupić gównianą Nysę za 5 zeta, która na litrze przejedzie metr, o ile odpali, tylko po to by wspierać polski przemysł? To jest dopiero idiotyzm.

Ukasek

2014-08-05, 22:58
I taki samochodzik z węgla czy jak? :O

zagiel1111

2014-08-05, 23:04
Ja tam jakos wole swoje 20 letnie volvo...

re...........tt

2014-08-05, 23:08
Co wy dupicie? Zajebista Panna, wie po co żyje :)

KrisCFC

2014-08-05, 23:17
Ty się k***a z niej śmiej, a prawda jest taka, że jako jedyna gadała coś z sensem a nie "łoo, mam auto, lubuje się w tym".... ;)

Dorth

2014-08-05, 23:25
Dobry kawał o Hondach czytałem ostatnio:
Jedzie dwóch gości Hondą:
- Ty co to za mur po prawej stronie cały czas mamy?
- To krawężnik.

Pozdro dla kumatych. ;)