18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zadźgał kobietę

Prometheus_Coprophagus • 2015-08-20, 23:12
W Chinach mężczyzna zadźgał kobietę. Niektórzy twierdzą, że to psychol. Inni - że ona go zdradzała.


!Timon

2015-08-20, 23:17
Moim zdaniem ci drudzy mają rację. Ona zdradzała a on porządny, esteta, filantrop który zawsze mówił "dzień dobry" i dywany trzepał starszym sąsiadkom po prostu się zdenerwował.

Wpie**olić komuś kosę pod żebro za zdradę to przecież całkiem zdrowa i normalna reakcja.

MaczoJuh

2015-08-20, 23:19
tylek wypiela... pogodzic sie chciala.

DrWhisky

2015-08-20, 23:21
w swym ostatnim agonalnym tchnienu....rozłożyła nogi

Duch

2015-08-20, 23:21
"Dałem Ci kosę z napisem loooove" :krejzi:

Mmanius

2015-08-20, 23:22
No cóż tu napisać jak zasłużyła to bym ją olał,ale na pewno bym za k***ę nie poszedł siedzieć,tego kwiatu pól światu

yggdragsil

2015-08-21, 01:38
A przechodnie bieżeli po yuan 16godzinnej dniówki na plantacji ryżu zamiast pomóc lub obezwładnić albo skorzystać...

SalirSI

2015-08-21, 02:19
Tyle dobrze, że w Chinach... tam przynajmniej koleś dostanie to, na co zasługuje. Pluton egzekucyjny ponoć już czeka

Asuritt

2015-08-21, 04:55
Chiny kraj debilizmu ... a wszystko przez komunizm który zlewa ludzi i ich prawa i bezpieczeństwo , a tylko z ludzi wyciąga wszystko za grosze ... nei dziwne że takei patologie wybuchają, która to już c**a zdradzała typa który zapie**alał dla niej całymi dniami .... dobrze zrobił zdrada powinna być karana kobiety jak i faceci ... aby się zastanowili przed a po już tylko niech cierpią lub pierwsze rozwody i dymanie innych ;P

Syn_Milionera

2015-08-21, 05:06
Myślę że psychol albo go zdradzała.

ControlYourMind

2015-08-21, 07:01
Raczej go zdradzała, w 15 sekundzie dokładnie widać jak łatwo jej przychodzi rozkładanie nóg :amused:

Sayagin666

2015-08-21, 07:55
Asuritt napisał/a:

Chiny kraj debilizmu ... a wszystko przez komunizm który zlewa ludzi i ich prawa i bezpieczeństwo , a tylko z ludzi wyciąga wszystko za grosze ... nei dziwne że takei patologie wybuchają, która to już c**a zdradzała typa który zapie**alał dla niej całymi dniami .... dobrze zrobił zdrada powinna być karana kobiety jak i faceci ... aby się zastanowili przed a po już tylko niech cierpią lub pierwsze rozwody i dymanie innych ;P



debil... :lodowka:

Polska, serce demokracji, bezpieczenstwa i kapitalizmu :D Facet zabija siekiera 10letnia dziewczynke... Twoja rozkmina na tamat komunizmu, bezpieczenstwa i pracy za grosze rozpie**ala system :D

ja pie**ole... :homer:

Chinczykow jest z dziesieć gazylionow a co 3 czlowiek na swiecie to chinczyk. Na taka liczbe ludzi jesli komus cos odpie**oli to faktycznie - musi to byc przez komunizm :D

:idzwch*j:

kaja.

2015-08-21, 09:10
Leży kobieta i cierpi a obok przechodzą sobie ludzie jakby nigdy nic i nawet nie zainteresują się, nie pomogą... Co za znieczulica! Nie mogę tego pojąć..

ro...........24

2015-08-21, 09:10
W końcu poszedłem po rozum do głowy , kupiłem na targu nóż sprężynowy