18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zadyma z policją po meczu Polska-Czechy

ma1orq • 2012-07-14, 15:39
Spiny Polaków po meczu z czechami.


Pleso93

2012-07-15, 11:42
Najpierw gadacie, że dobrze by było gdyby poskładali wszystkich drących mordy, a potem, że to jest ograniczenie wolności :idzwch*j:

Lares86

2012-07-15, 12:49
Wiecie co? Nie było to tu czasem zaraz po tym meczu? Coś mi świta...

dlugowieczny

2012-07-15, 12:55
Shadow323 napisał/a:

Pan Kec. Taaak mężczyzna z 0.36 i 0.57 to straaaaaaszni wandale i trzeba ich zamknąć....
Jesteś idiotą podążającym za propagandą utworzoną przez kogoś zirytowanego kto twierdzi że "pseudo-kibice" to źli ludzie. Gówno wiesz to zamknij mordę. W obliczu wojny to właśnie Oni pójdą w bój za Polskę a nie taki tępy ch*j jak Ty!!!

Ale i tak pewnie tego nie zrozumiesz więc pisz dalej TĘPIĆ PSEUDO KIBICÓW....



Rozbawiłeś mnie tym tekstem. Każdy pseudokibic to tchórzliwa k***a, która pierwsza by sp***oliła, jak by co do czego przyszło. Oni są mocni w dziesięciu, na jednego. Na potwierdzenie moich słów niech będzie ten filmik i inne tego typu. Przecież te pseudokibickie k***y, sp***alają przed wrogiem, jakim dla nich jest policji, zawsze gdy ci atakują, a kozaczą tylko gdy policja stoi. Ktoś taki ma bronić tego kraju? Już nie wspomnę, że łamiąc prawo pokazują brak szacunku nie tylko państwu, ale wszystkim jego obywatelom. j***ć pseudokibiców.

sługaSzatana

2012-07-15, 13:14
Proponuje policjantom oddawać strzały ostrzegawcze... W łeb. A potem do zj***ne bydło wybiera kto ma być moim prezydentem.. Ja pie**ole. :homer:

anonymousm

2012-07-15, 13:31
Jak mnie śmieszy to pieprzenie, że kibice pierwsi poszliby na wojnę albo mogą przeciwstawić się politykom.
Co potraficie przeciwstawić politykom? Że wielką szmatę zrobicie z Rotmistrzem Pileckim? Race zapalicie? Własnemu pedalstwu zaprzeczycie? Wystartuj w wyborach samorządowych, zajmij się poważnymi sprawami. Ale nie, ty wolisz się na meczu poocierać o inne łyse pały i skandować hasełka.
Na wojnie pierwsi byście sp***alali, potem może byście wrócili, żeby palić stodoły z kobietami i dziećmi, bohaterowie. Natomiast wyszkoleni i odważni policjanci już mogliby coś zdziałać.

u22

2012-07-15, 13:35
Cytat:

a w telewizji mówili, że był spokój



telewizja kłamie

Machol

2012-07-15, 13:50
A jaki zręczny balet, jak prewent ominął tego naj***nego z flagietką :P

fdM

2012-07-15, 14:12
Przecież to są ci spokojni 'prawdziwi kibice', którzy mieli zastąpić agresywnych kiboli :D Jak widać, teraz trzeba wprowadzić nowe określenie "Januszole". 99% z tych pijanych typów pewnie nie ma nic wspólnego z grupami kibicowskimi. Ja specjalnie poszedłem na strefę kibica u mnie w mieście, zobaczyć jak się sezonowi fani zezłoszczą - nie zawiodłem się... zarzygani gamonie, śpiewający brawo czechy, latające butelki itd. Jednym słowem patologia, ale większość i tak powie, że to są prawdziwi kibice a najgorsi to są ci 'fanatyczni' co wbiegli na murawę w Bydgoszczy hehe.

Gabranth

2012-07-15, 14:13
Było gorzej niż myślałem. Dobrze, że szybko się uwinąłem z Rynku.

Tyle flag się walało na chodnikach podeptanych. Sami patrioci. I bohaterowie.

EDIT: @up Takiego najazdu bydła to chyba od czasów Tatarów nie było. Połowa była zalana jeszcze przed "pierwszym gwizdkiem"[/u]

Phallucifer

2012-07-15, 14:27
Przyjechali Irlandczycy, pili, byli glosno, ale nie b ylo z nimi zadnych ekscesow...a przypominam, ze policja byla ta sama. Mysle, ze jasno wdiac, ze to z polaczkami cos jest nie tak.

op...........ve

2012-07-15, 16:20
tarcza pała i na ludzi i git lać chołotę pie**oloną :!:

buchun

2012-07-15, 16:31
powiem wam, tak, niestety " białe kaski " w 80% interwencji po meczach atakują kibiców którzy nic nie zawinili...

Dymekx

2012-07-15, 18:49
Ja widzę masę ludzi utrudniających prace policji (nie którzy umyślnie inni przypadkowo). Nie wiem co ci ludzie myślą stojąc naprzeciw prewencji, niekiedy jakiś metr od nich a potem zdz**ko, że nos złamany. Widzi zadyme i prewencje? realizuj pkt. 1 - sp***alaj tak samo prędko jak na widok 10 dresów idących w twoją stronę. Ja jestem w 100% za prewencją, byłem światkiem jednej takiej zadymy gdzie była prewencja i co zrobiłem? zrealizowałem pkt. 1 i jestem cały. Jest jeszcze pkt. 2 - w razie jak byś (jakimś cudem) nie mógł zejść z drogi prewencji łapie w górę i czekaj aż przejdą.

boros

2012-07-15, 20:53
czytajac wasze komentarze to az sie zygac chce... banda "ynteligentów" .
Tak kochacie policje a zapewne zaden z was nie mial nigdy z nimi do czynienia. Najwieksze bydlo chamstwo jest na komendach.

massq

2012-07-15, 23:18
Nic nie zrobił k***a, nic nie zrobił k***a, nic nie zrobił k***a, nic nie zrobił...