18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zadyma z policją po meczu Polska-Czechy

ma1orq • 2012-07-14, 15:39
Spiny Polaków po meczu z czechami.


Shadow323

2012-07-15, 09:48
Pan Kec. Taaak mężczyzna z 0.36 i 0.57 to straaaaaaszni wandale i trzeba ich zamknąć....
Jesteś idiotą podążającym za propagandą utworzoną przez kogoś zirytowanego kto twierdzi że "pseudo-kibice" to źli ludzie. Gówno wiesz to zamknij mordę. W obliczu wojny to właśnie Oni pójdą w bój za Polskę a nie taki tępy ch*j jak Ty!!!

Ale i tak pewnie tego nie zrozumiesz więc pisz dalej TĘPIĆ PSEUDO KIBICÓW....

we...........us

2012-07-15, 09:58
@Mar0
Trochę tresury i każdy może być grzeczny i posłuszny. Gratuluję :]

ketoprom

2012-07-15, 10:08
Nadszedł czas na hejtowani pseudokibiców bo już wszyscy zapomnieli jak ich dopingowali żeby ci sprawili łomot ruskim... Hipokryci.

MaszSziwe?

2012-07-15, 10:14
2.00 chłop mówi święte słowa :D

Keepo

2012-07-15, 10:20
P@N K@C napisał/a:

Napie**alać pseudokibiców, powinni mieć prawo używać ostrej amunicji na to coś.



Ostrej amunicji powiadasz.. no to jest jakieś rozwiązanie :D
Osobiście preferował bym rzucanie w to bydło koktajlami mołotowa, a ewentualnymi kosztami naprawy przypalonych miejsc obarczyć rodziny tych debili..

bobinho17

2012-07-15, 10:21
pozamykajcie Kibiców! i badzcie dalej r*chani w dupe przez Polskich polityków jedynie My mozemy cos z tym zrobic bo jestesmy w tym wszystkim nosni! jestescie fałszywi jak politycy tak zeby wszyscy ruskim wpier a pewnie zaden nie pojechał do wawy było pojechac i zobaczyc co sie tam działo a zapomniałęm tvn prawde i mysl Ci poda! byłem widziałęm d... i gdybym mogł to pojechał bym drugi raz bez wachania! co do psów praca jest praca ale kurestwo jest kurestwem!

Pa...........me

2012-07-15, 10:25
Prawdziwi kibice raczej nie łażą po meczu po mieście żeby rzucać szkłem i innym syfem w całym mieście.
ch*j z takimi patriotami którzy robią syf we własnych miastach, szalik, afiszowanie się Polskością i robienie bezsensownego burdelu - zwykłe c**y szukające burdy, normalny człowiek czy kibic przeszedłby obok żeby przypadkiem nie ucierpieć w wyniku tych bezcelowych przepychanek.

pokornyGNO

2012-07-15, 10:27
Wielcy mi chuligani. Śpewki "zostaw kibica", ale sami dupy nie ruszą, żeby pomóc koledze, bo kisiel w gaciach przeszkadza. Kibole, jesteście frajerami!

bobinho17

2012-07-15, 10:55
pokornyGNO, NIE OBRAZAJ KIBOLI ani CHULIGANÓW! to co spierwało to wiesz co to jest? PIKNIKI! spiewac kazdy moze ale zeby cos zrobic to jest ciezko jak nie ma sie jaj!

Mar0

2012-07-15, 10:55
webus, pogratuluj sobie gimbusie, który ucieka przed niebieskim światłem. Jak ktoś zachowuje się jak człowiek to go tak traktują[chyba, że trafisz na k***iszcze].

Pu...........le

2012-07-15, 11:03
moją ulubioną akcją jest ta od 1:10 gdzie słychać agresywne "zostaw kibica" a jak sie kordonik ruszył, tow szyscy sp***olili w popłochu hahahahah


masa niezorganizowanych januszy, to wszystko.

ni...........ne

2012-07-15, 11:10
ale burdel w tym worcławiu, ale nie dziwie się to w końcu jest śląsk

M1n1s7eR

2012-07-15, 11:26
Jakby na jakąś meline wpadli.

Szalonooki

2012-07-15, 11:35
Shadow323 napisał/a:

Pan Kec. Taaak mężczyzna z 0.36 i 0.57 to straaaaaaszni wandale i trzeba ich zamknąć....



Może oglądałem inny filmik przed chwilą, ale wydaje mi się, że im policja za dużo nie zrobiła...


Wk***ia mnie jakakolwiek obrona gości którzy robią podobny rozpie**ol na mieście. Normalny człowiek idzie w inne miejsce, żeby posiedzieć i pobawić się w spokoju.

A swoją droga według prawa za same przyśpiewki pod adresem mundurowych można już wyciągnąć konsekwencje, toż to obraza orzełka na piersi, czyż nie?

Shadow323 napisał/a:

W obliczu wojny to właśnie Oni pójdą w bój za Polskę a nie taki tępy ch*j jak Ty!!!



Wielcy patrioci, właśnie pokazali. Zdjęcie na fejsa z flagą na tle policji w stroju do kontroli tłumu, taki jestem odważny. Podejść do tarcz i sobie pokrzyczeć. Patrioci, zwłaszcza na takiej imprezie, powinni raczej chcieć pokazać się z jak najlepszej strony. No, ale według Ciebie pewnie właśnie się pokazali. Cóż... Co do pójścia na wojnę - pójdą? Pewnie, że pójdą, bo jak zawiedzie nasza zawodowa, to umysłowi polecą w pierwszym rzędzie, taka kolei rzeczy. Ale ja też pójdę, bo chcę, choć ruskich na Poniatowskim nie biłem. Ważne, żebyś i Ty poszedł.

tigerqaz

2012-07-15, 11:37
gość w 1:45 mógłby zeznawać w sądzie mówi całą prawdę i tylko prawdę bez przysięgi :)