18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zadanie: Jak postrzegasz role kobiety w życiu meżczyzny

Gebofon • 2013-12-03, 11:51
Konstruktywne myślenie w szkole dalej piętnowane :zul:


garota

2013-12-03, 13:58
Niesamowite że ktoś daje się wkręcić na takie badziewie. Ogarnijcie ten podpis.... i sposób stawiania 1. Na pewno widać tam rękę osoby dorosłej. Ale młodzi jesteście, popracujecie trochę , poczytacie trochę dokumentów to zrozumiecie.

Mom and Death

2013-12-03, 14:19
fejk nie fejk ale rysunek mnie rozj***ł :)

SzalonePalce

2013-12-03, 14:55
j***ć rodziców i ich prace, niech się stawią do mnie w środku tygodnia w godzinach kiedy zapewne pracują bo mi tak odpowiada.

CYPRIAN

2013-12-03, 15:20
nauczycielom się przepie**ala w tych główkach , w 3 klasie uczniowie juz dzielą gdzie np w nrd czy innym padole nadal dodają 2+2 itp

mateelv

2013-12-03, 15:21
plonk napisał/a:

No i czego ta nauczycielka nie rozumie na obrazku?
Tępa p*zda.

Skoro dzieciak tak postrzega rolę kobiety w życiu faceta, to może tak k***a uważa?
Nawet w (na oko) 2-3 klasie są już klucze odpowiedzi, w które trzeba się wpasować, żeby dostać ocenę pozytywną?
Pewnie szanowna pani "profesor" (btw, jak bardzo trzeba być zakompleksionym, żeby z tytułem magistra kazać do siebie mówić "pani profesor". Funkcjonuje ten 'zwyczaj' jeszcze?) poczuła się obrażona?
A gdzie k***a wolność wypowiedzi?
Dzieciak narysował co mu leżało na wątrobie i bardzo dobrze.
A pani mgr niech się odpie**oli od wizji wychowywania swoich podopiecznych.
Szkoła nie ma wychowywać, tylko uczyć.


zamknij jape, bo gwiazdorzysz

ynos

2013-12-03, 17:01
Wszystkim facetom, którzy uważają, że miejsce kobiety jest w kuchni życzę dobrej kondycji w łapie, bo na kobietę mają małe szanse.

Gebofon

2013-12-03, 17:07
@up

Dzieny, lata treningów. A tak całkiem serio, szanuję kobiety z którymi się spotykam a one zazwyczaj mają dystans do takich rzeczy. Wiadomo że facet jest od przyj***nia gwoździa młotkiem lub zbicia szafki dla swojej baby..kobiety nam gotują i piorą, normalny życiowy podział ról. A to że robimy sobie tutaj małe podśmiech*jki, nie znaczy że w 100% wnosimy je w życie. Wyluzuj szorty synu. :ok:

KlinikaAborcyjna

2013-12-03, 17:54
naMgnoB napisał/a:

:



BongMan ! Ach ty cwaniaczku myślałeś że cię nie rozpoznamy jak podpiszesz się wspak :p

iOskar

2013-12-03, 19:50
Plonk, funkcjonuje.

xway

2013-12-03, 21:41
Gdyby był ciapatym dostałby szóstkę i dwie kozy na wieczór.