18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zachował bezpieczną odległość...

Halman • 2024-03-14, 15:03

jak na pakistan...

baronturbina

2024-03-14, 22:30
garota napisał/a:

To prawda, ale ty sam nie jesteś chyba zbyt yntelygentny. Ciśniesz z gościem a sam piszesz z błędami.



Taaaa? Serio? Doskonała dedukcja Watsonie.

Znasz definicję inteligencji i np. różnicę między inteligencją, mądrością a niepoprawną pisownią? Wiem że to będzie trudne, może dasz radę zrozumieć jak się postarasz.

vladok

2024-03-15, 00:09
Cwaniak, włączył sobie udar i po robocie :lol:

Myxxer

2024-03-15, 00:18
baronturbina napisał/a:

Jest z Podlasia. Tam
Nie ważne jak szkołę byś zakończył, to nadal po polsku mówić nie będziesz potrafił.



Współczuje dla jego.

JebacPiSForever

2024-03-15, 01:10
Jakaś nowość, że rozbiurkę zaczynają od dachu. Zawsze robili to od piwnic.

d-_-bE.Prigozhin61

2024-03-15, 01:32
TwójCzarnyPan napisał/a:

Kto zezwala na stawianie bdynków tak blisko linii średniego napięcia, albo linii tak blisko budynków powinien mieć karnie obcięte jajca tępą żyletką.
Są tam k***a jakieś przepisy? Ile tam jest, na długość rękojeści młotka, ze 30 cm max?
To średnie na 100%. Przy niskim nie ma takich efektów pirotechnicznych, porażenie w ogóle nie jest widowiskowe. Gdzieś tu był filmik z czarnym co wlazł na lampę i go jebnęło, jak znajdziesz to porównaj. Tam było niskie.



Są widoczne jak najbardziej zwłaszcza jak gość dotknie zbrojenia które jest GND. Przy średnim by z typa się dymiło

Zobacz jak wyglądają akcje na kolei tam jest zazwyczaj średnie tyle że DC

Bul_od_bytu

2024-03-15, 02:07
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Są widoczne jak najbardziej zwłaszcza jak gość dotknie zbrojenia które jest GND. Przy średnim by z typa się dymiło
Zobacz jak wyglądają akcje na kolei tam jest zazwyczaj średnie tyle że DC



Chyba nie widzieliście niektórych pomysłów naszych energetyków. Swego czasu miałem robotę na takim budynku gdzie żeby wyczyścić rynny na wiosnę to energetyka musiała odstawić zasilanie na SN bo linia napowietrzna była w linii prostej oddalona o jakieś 2 metry od budynku, a nie było chętnego do wydania zgody na prace niebezpieczne. Dlaczego nic z tym nie robili przez lata? Bo ziemia prywatna, droga gminno/miejsko/krajowa położona na granicy 2 miejscowości więc nie mogli się dogadać.
W starych budynkach potrafią być niezłe rękodzieła w instalacjach :D

Anal_Ogórek

2024-03-15, 02:12
Skoro zajarzył łuk to natężenie prądu musiało być wysokie.
Swoją drogą facet miał szczęście że te druty tam były bo inaczej to by spadł na ziemię i się zabił.

hitmeme

2024-03-15, 04:26
Jaka miła niespodzianka . Byłem pewien że pie**olnie razem z dachem ,a tu bzyk.

Kutazz

2024-03-15, 09:18
Debil j***ny by trzymał trzonek to by nie było nagrania na sadola :D

gustav665

2024-03-15, 09:45
contracts napisał/a:

I masz 2 opcje, trzymać się żeby pieściło czy puścic i spaść



tak sobie wlasnie wyobrazam swiadomosc tych z indii co postawili drzewo pod liniami wysokiego napięcia. 0 wiedzy

SzataNbardzoZłY

2024-03-15, 16:00
AlbertoNihilo napisał/a:

Mnie ciekawi po co ktoś nagrywał gościa który tłucze dach młotkiem?



Znaczy fejk jak h*j
Znaczy ustawka

Walker2582

2024-03-16, 07:41
Pewnie już mu się nie chciało tego robić