18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zachował bezpieczną odległość...

Halman • 2024-03-14, 15:03

jak na pakistan...

garota

2024-03-14, 19:24
baronturbina napisał/a:

Jest z Podlasia. Tam
Nie ważne jak szkołę byś zakończył, to nadal po polsku mówić nie będziesz potrafił.



To prawda, ale ty sam nie jesteś chyba zbyt yntelygentny. Ciśniesz z gościem a sam piszesz z błędami.

opółnocyuciebie

2024-03-14, 19:32
Może i się należy piwo, ale nie za pionowy filmik w poziomie.

imgurek500

2024-03-14, 20:05
Tu i tak by nie było happy endu. Jak nie usmażenie to jebnąl by na glebę.

jessjess

2024-03-14, 20:17
młotek i pioruny? Toż to indyjski Thor

Rojiiuy

2024-03-14, 20:22
Ci debile sa nadal mentalnie w sredniowieczu. Jak mozna byc takim prymitywem, no jak?

AlbertoNihilo

2024-03-14, 20:23
Mnie ciekawi po co ktoś nagrywał gościa który tłucze dach młotkiem?

Rojiiuy

2024-03-14, 20:26
babazwozu napisał/a:

U nas w elektrociepłowni był taki jeden mądry inaczej stażysta, który wszedł do stacji. Elektryk mało nie zesiwiał i zasłabł, jak to zobaczyl. Na szczęście prąd był wyłączony bo miało tam być coś robione ale procedury są takie że najpierw ma elektryk specjalnym kocem tam pomachać sprawdzić czy na pewno wszystko się zgasiło jak trzeba bo w razie jakiejś awarii z osoby, która by tam weszła, zostałaby tylko mgła. No ale debili nie sieją.



A stazysta zostal odpowiednio przeszkolony?

dgfdfg

2024-03-14, 20:49
pewnie myślał że jak złapię łapą za drut to z drugiej ręki zrobi mu się młot elektryczny

d-_-bE.Prigozhin61

2024-03-14, 20:56
KosmatyHui napisał/a:

A juz zdecydowanie przy takim napieciu:D
Dla wszystkich z niepelnym podstawowym i bez wyobrazni.,. nie, tam nie ma tyle voltow co w gniazdku:D Z gniazdkiem ludzie nie lacza sie tak fajnie w luku elektrycznym i szybkim odparowywaniem konczyn;)



To jest linia niskiego napięcia 3x L tak jak u nas. Są kraje jak np. USA gdzie przy domach idzie ŚN i każdy ma swoje trafo na słupie, ale tutaj tak nie jest.

Bul_od_bytu

2024-03-14, 21:11
babazwozu napisał/a:

U nas w elektrociepłowni był taki jeden mądry inaczej stażysta, który wszedł do stacji. Elektryk mało nie zesiwiał i zasłabł, jak to zobaczyl. Na szczęście prąd był wyłączony bo miało tam być coś robione ale procedury są takie że najpierw ma elektryk specjalnym kocem tam pomachać sprawdzić czy na pewno wszystko się zgasiło jak trzeba bo w razie jakiejś awarii z osoby, która by tam weszła, zostałaby tylko mgła. No ale debili nie sieją.



U kolegi w firmie w czasie serwisu transformatorów jeden gościu tak się wkręcił w sprzątanie, że wj***ł się z odkurzaczem pod działającego trafaka. Jak mi opowiadał to gdy go pakowali na nosze to ubranie i zwęglone resztki tego typa spadały po drodze do karetki :D

W mojej aktualnej firmie też było kilka akcji, od których inspektor BHP by dostał wylewu, ale na szczęście bez trupów.
O dziwo w branży elektrycznej jeszcze nigdy na robocie nie spotkałem kobiety. Kasa dobra, a chętnych brak :D

psotna_cipka

2024-03-14, 21:14
I ta niepewność: jebnie go prąd czy dach się sp***oli.

jawox

2024-03-14, 21:28
Ten brudas nawet nie wie za który koniec młotka trzymać, a co dopiero wymagać od niego elementarnej wiedzy z zakresu elektryki :D

majeńka

2024-03-14, 21:32
Ja obstawiałam że coś z dachu spadnie i zajebie przechodnia — no ale braku różnorodności nie można im zarzucić.

Bul_od_bytu napisał/a:

O dziwo w branży elektrycznej jeszcze nigdy na robocie nie spotkałem kobiety. Kasa dobra, a chętnych brak :D

Polecam "Wired Pussy" lub "Electro Sluts", obie serie warte obejrzenia.

TwójCzarnyPan

2024-03-14, 21:41
Kto zezwala na stawianie bdynków tak blisko linii średniego napięcia, albo linii tak blisko budynków powinien mieć karnie obcięte jajca tępą żyletką.
Są tam k***a jakieś przepisy? Ile tam jest, na długość rękojeści młotka, ze 30 cm max?

d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

To jest linia niskiego napięcia 3x L tak jak u nas. Są kraje jak np. USA gdzie przy domach idzie ŚN i każdy ma swoje trafo na słupie, ale tutaj tak nie jest.


To średnie na 100%. Przy niskim nie ma takich efektów pirotechnicznych, porażenie w ogóle nie jest widowiskowe. Gdzieś tu był filmik z czarnym co wlazł na lampę i go jebnęło, jak znajdziesz to porównaj. Tam było niskie.

Ejdolf

2024-03-14, 21:44
i weź takiego teraz zdejmij stamtąd