18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabójstwo w windzie

~LegendarnyZiom • 2013-03-05, 10:51
A Ty jak byś zareagował/a? :wisielec:


oc...........an

2013-03-05, 21:37
saygon napisał/a:

Fajnie fajnie, ale ten ostatni typ chyba jest popie**olony, rozumiem że może chce być fajny w kręgu swoich kolegówi pokazać nagranie bądź zdjęcie z akcji jaką widział, ale przy zdrowym rozumiem powinien rzucić się na pomoc.... Poj***ni ludzie....



Właśnie koleś dobrze robi, bo wg Policji (z szacunku piszę z dużej, a co! :hitler: ) jeśli jesteś świadkiem jakiegoś przestępstwa, a nie potrafisz temu zaradzić, to jedną z najlepszych taktyk jest zaczęcie robić zdjęć. Oczywiście możemy zostać pobici i telefon/aparat może zostać odebrany itp., ale wiele razy uspokaja, a czasami nawet straszy napastników. Koleś mądry, bo zdaje sobie sprawę, że jest dupa, więc klepie zdjątka, które pomogą złapać/skazać napastnika. Dużo mówiono o tego typu działaniu po zabójstwie tamtego 20 latka co stanął w obronie koleżanki.

T-Will

2013-03-05, 21:47
Nic tylko wyj***ć mu z buta, dziwie się, że nikt na to nie wpadł, na idealnej wysokości miał głowę.

piotrmk

2013-03-05, 21:49
ch*ja byście zrobili :D

status1928

2013-03-05, 22:16
saygon napisał/a:

Fajnie fajnie, ale ten ostatni typ chyba jest popie**olony, rozumiem że może chce być fajny w kręgu swoich kolegówi pokazać nagranie bądź zdjęcie z akcji jaką widział, ale przy zdrowym rozumiem powinien rzucić się na pomoc.... Poj***ni ludzie....



Skoro cała akcja była udawana nie przyszło ci na myśl że na koniec ktoś z ekipy poszedł sobie nagrać dla zlewy filmik na tel -.-

Pa...........85

2013-03-05, 22:28
Odpie**olcie się od gościa co nagrywał telefonem.
A wy myśleliście że jak powstają filmy na hardzie ? :nazimaja:

marcinek6000

2013-03-06, 10:46
hmm jest bardzo dobrze, o wiele lepsze reakcje niż się spodziewałem. Znieczulica jeszcze nie dosięgnęła wszystkich.

MudPie

2013-03-06, 18:32
saygon napisał/a:

Fajnie fajnie, ale ten ostatni typ chyba jest popie**olony, rozumiem że może chce być fajny w kręgu swoich kolegówi pokazać nagranie bądź zdjęcie z akcji jaką widział, ale przy zdrowym rozumiem powinien rzucić się na pomoc.... Poj***ni ludzie....


[s]Mi się wydaje że ten ostatni typ robił zdjęcie na policję.. ale też głupio postąpił.. bo powinien skopa wjechać w tego co dusił.[/s]

Edit. Cofam.. na końcu jest napisane "record a video" z przykładów co byś zrobił więc pewnie odnosiło do tego ostatniego typa.