18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabójstwo w windzie

~LegendarnyZiom • 2013-03-05, 10:51
A Ty jak byś zareagował/a? :wisielec:


ZabójczaMama

2013-03-05, 15:04
Najbardziej rozwalają mnie te męskie cioty, które nic nie robią. Mężczyźni, k***a...
To już odważniejsza jest babeczka napie**alająca kolesia kwiatami czy czymś tam. Jakie to czasy, zeby kobiety miały większe jaja niż faceci..
A nie chwila... To Sadistic, to normalne... :D

maciuch2

2013-03-05, 15:04
koleś z gaśnicą mnie rozj***ł, ten go dusi, a on mu jeszcze w ryj zaj***ł. Jacyków na końcu tez dobry

So...........us

2013-03-05, 16:40
Ciekawe co by było jakby ktoś wyciągnął nóż i zaczął dźgać napastnika, albo cokolwiek innego.

Omnadren_250

2013-03-05, 16:44
Własnie ciekawe jakby ktos napastnikowi wjechał z buta w twarz :D

vodoslav

2013-03-05, 18:07
nie rozumiem. gdybym ja był w takiej sytuacji,to zwyczjany but w twarzprzesladowcy i obezwaładnienie ofiary- nigdy nie wiadomokto jest winny

go...........ez

2013-03-05, 18:26
ja bym kibicował, za darmo nikt nie dostaje.

MadDave

2013-03-05, 18:43
a teraz wyobraźmy sobie taką sytuacje - Jest zlot użytkowników sadistica w takim wielkim hotelu w którym to jest tylko jedna winda , nagle zostaje odłączony internet we wszystkich pokojach a jedyna działająca kafejka jest obok recepcji na dole i żeby było ciekawiej w plateau jest seans filmów bab z ku*asami , tak więc sadyści ze wszystkich pięter zbierają się przy drzwiach do windy i tu zonk ! w windzie facet dusi jakiegoś gościa , ale do rzeczy .. jakie reakcje byśmy widzieli :
- osz k***a !! rzesz k***a , patrz k***a - myk drzwi się zamykają
- ty stary obczaj ok***a ale akcja , no dawaj zrób coś ja mam wybity nadgarstek od... od ćwiczeń ... - jeb na dół
- pff , co za fejk , to na pewno fejk .... cykne fote
-(wersja alternatywna ) ej stary źle się do tego zabierasz , choć Mateusz pokażemy temu amatorowi jak się to robi na hardzie (wersja alternatywna )

Po paru godzinach przy barze - ej stary jakbym miał więcej czasu ale bym mu przyj***ł , gdyby drzwi się nie zamknęły ... , ej aż się mnie srać zachciało , ja to bym wyj***ł z buta ale ...

Tak wiem , nigdy nie będzie zlotu sadistica .

skinskin

2013-03-05, 19:34
jakie panie sie okazaly waleczne!

Neonon

2013-03-05, 19:53
hahaha niech spróbują nakręcić taki film w Polskim biurowcu, tudzież bloku :D z lakierka tudzież z adidasa na twarz i role by się odwróciły.

ballandars

2013-03-05, 20:11
A mohery wszedzie k...rwa jednakowe, w kupie to herosi, a sami to zaraz dzida.

tekkit

2013-03-05, 20:35
Ja ... hym ja znajac siebie kopnalbym go w twarz

ZodiacGFX

2013-03-05, 20:45
o ile myslac teraz racjonalnie - pierwsza mysl - kop w ryj (i jednoczesnie mysle sobie co byloby z "podstawionym" gdyby ktos serio tak zareagowal) ale cos czuje, ze normalnie pewnie bylby szok, niepewnosc i tez bylby problem z reakcje na czas

Mikons

2013-03-05, 21:20
jeziorekpl napisał/a:

@saygon dobra skończ pie**olić i wsadź se w dupe te swoje moralne wywody ...
Wyglądają jak ciapate allahy ? Wyglądają !
A co robią ludzie jak ciapate się palą , zdychają , lub są mordowane ? NAGRYWAJĄ k***A ! :amused:



jeśli oni dla ciebie wyglądają jak ciapaci to ty k***a w nigdy w życiu jeszcze ciapanego nie widziałeś na oczy, dalton j***ny.

Nutaharion

2013-03-05, 21:24
Kiedyś czytałem artykuł jakoby pomaganie w takich sytuacjach to objaw braku instynktu przetrwania. Jakiś doktor tłumaczył, że normalne dla człowieka jest ucieczka. Artykuł czytałem bo był dorzucony jako gratis do sytuacji w której pewien mężczyzna ratował człowieka na torach. Doktor tłumaczył, że nie było to normalne bo zagrażało życiu ratującego mężczyzny.
Tak samo tutaj, zagrożenia zostania zabitym jest ogromne dlatego nie dziwi mnie fakt, że więcej ludzi woli odejść. Zachowali się racjonalnie aczkolwiek nieakceptowalnie społecznie. Zresztą, połowa napinaczy 'co to nie ja' zapewne też stałaby wryta i nic by nie zrobiła. To są sytuacje skrajne.

Uczy się większości ludzi pierwszej pomocy a prawda jest taka, że w grupie 100 osób znajdzie się może jedna, która rzeczywiście zareaguje.

JaayDeeAngel

2013-03-05, 21:29
saygon napisał/a:

Fajnie fajnie, ale ten ostatni typ chyba jest popie**olony, rozumiem że może chce być fajny w kręgu swoich kolegówi pokazać nagranie bądź zdjęcie z akcji jaką widział, ale przy zdrowym rozumiem powinien rzucić się na pomoc.... Poj***ni ludzie....



Pewnie ktoś z sadola :P