18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabójstwo dowcipem

ko...........rz • 2012-12-27, 23:28
Zasłyszane od wujaszka (nie Karola):

Kolega opowiedział koledze w ciul śmieszny dowcip, że aż koleś pękł ze śmiechu. Wsadzili go do aresztu no i oskarżyli o zabójstwo. Na rozprawie sędzia kazał facetowi opowiedzieć ten dowcip, żeby ocenić, czy to możliwe, że kogoś zabije, czy po prostu to tylko wymówka. Oskarżony przestraszony, że pozabija jeszcze sędziów nie zgodził się. Sędzia wyznaczył więc komisje, która ów dowcip wysłucha i oceni. Zasiedli w niej prokurator, świadek i policjant. Gość opowiedział im kawał, a prokurator i świadek pękli. Sędzia uniewinnił gościa, no bo faktycznie to nie zabójstwo, tylko taki smieszny kawał. Po miesiącu w gazecie ukazał się artykuł, że na skrzyżowaniu niespodziewanie pękł policjant.

Ba dum tss.

Feragas

2012-12-28, 12:13
Jakby było to bym ci postawił jedynie sfermentowane piwo :D

ko...........rz

2012-12-28, 12:56
@up - piwo jest z definicji sfermentowane, geniuszu :D

snksnake

2012-12-28, 12:57
@kobziarz Zachowujesz się jak sfrustrowany no-life, któremu marzy się zostać adminem (sądząc po profilu).

Sam oglądam Sadistica około 2 lata, ale zarejestrowany jestem od paru miesięcy, więc fuck off.

Co do dowcipu, całkiem koherentny z rzeczywistością :)

kolejny

2012-12-28, 15:14
Szmigol napisał/a:

To była ironia (:


To sobie poćwicz z to twoją 'ironią', gdzie indziej :]

Vinewood

2012-12-28, 15:42
ahaha myślałem że policjant mu chciał mandat wypisać a ten mu opowiedział dowcip żeby uniknąć mandatu huhaha

waffen

2012-12-28, 20:29
Stare to ale piwko za przypomnienie.

Jack Daniel's

2012-12-29, 23:16
ch*jowo przerobiona wersja Monty Pythona.

raper900

2013-01-03, 12:21
Jeżż napisał/a:

Jabłko zjadł głupi policjant (cała reszta nie istnieje)


Ja obstawiałem krasnoludka.

Duncan

2013-01-05, 12:34
Pamiętam dokładnie jak opowiadaliśmy sobie dokładnie ten dowcip będąc w podstawówce, czyli pewnie jakieś 15 lat temu. Już wtedy pewnie był stary - nie było internetu, a do dzieciaków raczej dowc**y nie docierają z prędkością światła. Ale nawet nie o wiek dowcipu, stary ku*wa czy sadistic to odpowiednie miejsxe żeby wklejać jakieś durne żarty, które równie dobrze może opowiadać sobie dziecko mające 10 lat?! Tu ma być CZARNY humor, a nie żarciki Twoich kumpli z klasy.