18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Zabójcza broń

evilmatt • 2013-04-08, 18:22
Wczoraj położyłem strzelbę w przedsionku i załadowałem sześć naboi. Zauważyłem, że nie ma nóg, więc położyłem ją na wózku inwalidzkim by mogła się łatwiej poruszać.
Gdy poszedłem, listonosz dostarczył mi listy, chłopiec z sąsiedztwa posprzątał mój ogródek, dziewczyna na ulicy spacerowała z psem i kilkanaście samochodów zatrzymało się na znaku "stop" obok mojego domu.
Po 10 godzinach sprawdziłem strzelbę. Okazało się, że pomimo tak wielu okazji nie wyjechała i nikogo nie zabiła. Biorąc pod uwagę cały ten szum o niebezpiecznej broni, możecie sobie wyobrazić, jaki byłem tym zaskoczony.
Albo to ludzie nadużywający broni zabijają innych, albo jestem właścicielem najbardziej leniwej strzelby na świecie.

Następnym razem sprawdzę łyżki. Podobno od nich ludzie robią się grubi... :amused:

Szczwany_Lisek

2013-04-09, 00:20
Może i broń jest całkiem bezpieczna:)) ale jakoś nie czułbym się pewnie wiedząc, że byle debil z gimnazjum może wziąć strzelbę swojego tatusia i zrobić z niej użytek, kiedy tylko poczuje się wyjątkowo nierozumiany.

evilmatt

2013-04-09, 08:05
Szczwany_Lisek, No to sobie pomyśl jak czują się kobiety, ba nawet mężczyźni z wiedzą, że wszędzie wokół nich znajdują się potencjalni gwałciciele. Toż to paranoją zalatuje. :shock:

Odnośnie źródła to hmmm.... pie**olnijcie Wy się może w główki, bo chyba nie najlepiej się czujecie. Materiałów własnych na tym portalu jest może z 5% i wymagacie ode mnie zaznaczania, że to nie moje działo co jest właściwie oczywiste? Jakby było moje to bym chętnie to podkreślił, a że nie jest i autora nie znam to po Ameryce go szukać nie będę, bo źródło jest tam, na jakimś forum, a nie na kwejku, czy innym ch*ju.
Polskiego forum z którego to zaczerpnąłem, ponieważ nie jest to źródło oraz dlatego, że wolę oszczędzić bywalcom tamtego forum najazdu gimbazy, czy hoplofobów. ;)

ScrappyCoco

2013-04-09, 11:54
Very k***a funny... Jaja jak berety. Pośmiali się pożartowali...

mieciu621

2013-04-09, 16:20
@up
@@up chyba niedługo ktoś ostrzeżenia dostanie za wulgaryzmy;p

evilmatt

2013-04-09, 18:13
mieciu621 napisał/a:

@up
@@up chyba niedługo ktoś ostrzeżenia dostanie za wulgaryzmy;p


Widać, że dołączyłeś tu raczej niedawno. Sadol to miejsce gdzie między innymi ludzie bardziej się czepiają cenzurowania wypowiedzi niż używania wulgaryzmów. Co innego obrażanie innych użyszkodników, ale żadnego z nich nie obrażam, a zatem już tak nie prorokuj, bo ch*jowo Ci to idzie. ;)

eligurf

2013-04-10, 00:15
Kawał tak dobry, ze powinieneś pomyśleć o wymyśleniu polskiej wersji Pogromców mitów. Szczególnie, że masz kolejne pomysły.