18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabezpiecz się

mati3004 • 2013-08-06, 06:17
całkiem wymowna reklama od durexu :D Czy jest ktoś na sali aby potwierdził prawdziwość tych obrazów? :mrgreen:


sz...........an

2013-08-07, 23:41
To czemu niczego z tym nie zrobimy? ;d

PanMarian

2013-08-08, 13:25
szer.Lucjan napisał/a:

To czemu niczego z tym nie zrobimy? ;d


Ja tam glosuje na partie z najbardziej zblizonym programem, i rzygac mi sie chce jak widze setki osob, ktore mysla podobnie, ale glosuja "na pis albo po, bo inni nie maja szans i szkoda marnowac glosu" To celowy zabieg telewizji, dostaja kupe szmalu od tych 4parti, ktore siedza tam od zawsze + palikoty i co tam sie nie znajdzie jak ma kontakty, a o reszcie mowia "no niby jest ktos taki, ale nikt na niego nie zaglosuje, nie maja szans, i wy tez lepiej nie marnujcie glosu" A prawda jest taka, ze gdyby nie ci glosujacy na ""mniejsze zlo" to pis dostalby moze 15%dzieki radyjku a po okolo 7%(nie chodzi o to, ze faworyzuje pis, po prostu u nich jest mniej osob, ktore glosuja z przymusu a wiecej zacheconych przez kaczke i rydzyka) jak nie jeszcze gorzej.
(A sam tez myslalem o wejsciu na ten teren, ale musze najpierw zdobyc pare doktoratow : P )

menderyn

2013-08-08, 14:23
golip napisał/a:

Jak się k***a nie umie wychować i tworzy się takie potwory to faktycznie lepiej już się zabezpieczyć :roll: .


Kasia W wiedziała by co zrobić.

Adamko52

2013-08-16, 17:51
Sam mam Syna i nie wiem kiedy byłem tak bardzo szczęśliwy.
A Sami liczcie ile to kosztuje dla mnie to bezcenne, ma 16 miesiecy i komplet samochodzików na radio a jeszcze czekamy na śmigłowiec :p