18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawy straży miejskiej ciąg dalszy

masterstcs • 2014-01-06, 18:19
Z serii "z kamerą wśród nierobów" odcinek następny


mtz

2014-01-07, 02:16
a jak ich zrobic w ch*ja? poprostu, wbijasz, odkrecasz kolo razem z blokada, zakladasz zapasowke i jedziesz w kolem na ktorym jest blokada w bagazniku, potem boshem rozcinasz i po sprawie.... jebac straz miejsca

m0lenda

2014-01-07, 10:31
Przepis to przepis i trudno sie klocic, a jak nie pasuje to pisz petycje i zbieraj tysiace podpisow zeby pozniej wyrzucic projekt do kosza. Strazacy dobrze mowia a ten patalach ktory chodzi i szuka sensacji zwyczajnie gowno wie. Mandat dostajesz za chu**we parkowanie raz, a kare za nie uiszczenie oplaty za parkowanie; proste i logiczne i tylko idiota nie potrafi tego zrozumiec.

Eliot Imperio

2014-01-07, 19:07
mtz napisał/a:

a jak ich zrobic w ch*ja? poprostu, wbijasz, odkrecasz kolo razem z blokada, zakladasz zapasowke i jedziesz w kolem na ktorym jest blokada w bagazniku, potem boshem rozcinasz i po sprawie.... jebac straz miejsca



Jasne, zwłaszcza że zakładając blokade nie spisują wcale numeru rejestracyjnego przez co mają dokładny wgląd do tego kto jest właścicielem auta i gdzie mieszka oraz kiedy ustawiono blokade na Twoim samochodzie. Ale zrób tak, nakręć przy tym filmik i pokaż na końcu mandat jaki Ci wystawili za przywłaszczenie mienia.

Co do filmiku- ciężko k***a zapłacić te 4 złote? Skoro stać Cię na takiego mieta to chyba stać Cię żeby zapłacić za te 1h czy ile tam potrzebujesz i włozyć ten j***ny bilet na podszybie. To lepiej się wykłócać z idiotami. Nie wiem kto lepszy- pieniacze czy strażnicy miejscy w aucie zarządu dróg miejskich. Absurd w naszym kraju zaczyna żyć pod inną nazwą- codzienność.

tranzystor

2014-01-08, 22:09
hubi96 napisał/a:

Gdyby postawił auto 500m dalej to filmiku by nie było.... ale nie.... trzeba się wcisnąć, zająć miejsce. h*j z zakazem... Typowy warszawiak z piaseczna i okolic



Chyba nie ogarniasz. Gość zaparkował na właściwym miejscu, ale nie uiścił opłaty. Taka sytuacja.

hubi96

2014-01-17, 21:55
tranzystor napisał/a:



Chyba nie ogarniasz. Gość zaparkował na właściwym miejscu, ale nie uiścił opłaty. Taka sytuacja.



Ty nie ogarniasz. Zakaz postoju bez uiszczenia opłaty to też jest zakaz