18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zabawy straży miejskiej ciąg dalszy

masterstcs • 2014-01-06, 18:19
Z serii "z kamerą wśród nierobów" odcinek następny


mobidick16

2014-01-06, 20:47
Tak juz kur** męczycie i wkurzacie ludzi. Parkują gdzie popadnie o później stoi taka bida i płacze bo mo blokada założona! A ten gościu na filmiku to też kur** swoje wie i chu*, nie przegadasz. Skończcie z tymi durnymi filmami albo zamieście coś co trzyma się kupy. Bo mi założyli blokadę. Tak kur**, ale tak jest zakaz parkowania i Ci goście tylko robią swoją robotę! Idę zajarać bo się poirytowałem.

Mysz_Kamiki

2014-01-06, 20:50
Płacz do dwóch emerytów którzy tak naprawdę gówno mają do gadania ( chyba, że po znajomości przymkną oko ) to tylko wynika z debilizmu. Nie godzisz się na mandat - zgarniesz dodatkowo koszty sądowe. Po ch*j męczyć jednego czy drugiego dziadka który dorabia do 1k emerytury wiedząc, że się nie ma racji? Cebulą jebie jak ch*j.

op...........ve

2014-01-06, 20:54
powinni powiesić 1 i 2 k*** miejskiego i tego burżuja pie**olonego...
biedny zapłaci chociaż k***a nie ma
bogaty nie zapłaci bo k***a jemu wolno...co za kraj...

k4m1lek

2014-01-06, 21:14
SM to niepotrzebna instytucja, to nie ulega wątpliwości.
Niemniej tych dwóch tutaj ma racje, na dodatek tłumaczą to z cierpliwością godną podziwu, a jakis idiota pie**oli głupoty i na siłe próbuje być mądry. Powinni mu przypie**olić i pojechać w p*zdu, ale teraz każdy na widok straznikow miejskich wyciaga telefon i kreci, bo towarzystwo sie zorientowało, że można. Ja pie**ole.

Peciak

2014-01-06, 21:17
Co to za pie**olenie, przeciez to oczywista wina władz, które uchwalają tego typu przepisy. Biedni strażnicy zarabiają na życie. Inna sprawa, że bym ich wyj***ł z pracy (ogólnie zlikwidował tą organizację), pomimo dużego bezrobocia.


Maldini321

2014-01-06, 21:34
ja tam zawsze w samochodzie mam szlifierkę kątową na akumulator

mrozekpl

2014-01-06, 21:39
stoi pie**olony słup z wielka jak odbyt donalda blacha i jest blacha z wesolym wzorkiem oznaczajacym parking platny.
jesli sie nie placi to sie dostaje mandat.
jak sie jest imbecylem to sie pozniej robi z tego wielkie halo mimo ze dalo sie dupy.
nie lubie strazy miejskiej ale takiemu ciulowi ktory sobie staje merolkiem "bo mi wolno i jebac ten bilecik " warto raz drugi przyjebac te 100 czy 200zl i niech sie nauczy parkowac i placic za zajmowanie miejsca parkingowego.

wi...........05

2014-01-06, 22:04
Próbują nałożyć mandat z art 92 kw, który nie ma tu zastosowania.
Brzmi on "Kto nie stosuje się do znaku...". Tymczasem nie można się nie stosować do znaku informacyjnego jakim z pewnością jest znak D-44 Strefa płatnego parkowania. Nie stosować można się jedynie do znaków nakazu lub zakazu, znak informacyjny ma INFORMOWAĆ. To tak jakby zarzucono nie stosowanie się do znaku D-23 Stacja benzynowa.
JEBAĆ SM

lyrinx

2014-01-06, 22:06
Dobrze, ze nie mieszka w USA, bo juz by auta nie znalazl tam gdzie go zostawil.
Taxi + jazda na parking gdzies za miastem + oplata za holowanie + mandat + min. 2 godziny z glowy...

ma...........80

2014-01-06, 22:41
Najgorsze jest to, że w każdej polskiej gminie, mieście jest przynajmniej dwóch takich CIULI. Gdybym ja sp***olił cokolwiek w swojej pracy, ba, powiem więcej... . Gdybym okazał się osobą niekompetentną, prostacką, chamską, wulgarną i ściemniającą to od razu poniósłbym tego konsekwencje. Najsmutniejsze jest to, że takie ku*asY z SM otrzymują pensję z moich podatków i zamiast pomagać, chronić, wspierać, radzić oraz służyć popisują się niekompetencją i straszą obywateli.

Na pohybel z tą SM-owską szarańczą!

KingOfDarkness

2014-01-06, 23:22
Tą opłatę administracyjną nakładają chyba kontrolerzy strefy płatnego parkowania, którzy mają prawo zadzwonić po straż miejską, żeby ta nałożyła mandaty (z blokadami) za niewłaściwe parkowanie (bez biletu) - takie jak w przypadku stania za znakiem zakaz zatrzymywania się i postoju. Ja to tak widze, nie oglądałem do końca, bo było nudne xd

komati

2014-01-06, 23:59
straż wiejska

Impulsywny

2014-01-07, 00:03
No tłumaczyć jak krowie na granicy że jest 1 kara za nie uiszczenie opłaty parkingowej a 2 za nie stosowanie się do znaku. By baran zapłacił za parkowanie to nie było by problemu. Zal mi tych strażników, że są zmuszeni powtarzać to samo, ja rozumiem nikt nie chce płacić mandatów, ale robić z tego nie wiadomo jakie afery to też żenada. Mandat się należał a Strażnicy wykonali swoją prace, niechlubną niestety. Osobiście uważam, że straż nie jest nam potrzebna ale puki jest to jest jak nie oni to musiała by się tym zająć policja.

shiters

2014-01-07, 01:34
tylko ze ten jego merc wart jest ze 3 dychy pln