18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bilonzo

2012-06-22, 01:23
A minister zdrowia Cię k***a ostrzegał przed Kwejkiem i co? :P . I ch*j Ci z tego przyszedł, dodałeś to, co już większość ludzi z pewnością widziała :P .

0statniSprawiedliwy

2012-06-22, 01:25
Skądś musi być do ch*ja! Czy to kwejk, czy YT, czy mentalzero, jeden ch*j, wiec po co się wiecznie przypie**alacie o to?

WhyMe?

2012-06-22, 01:32
Chciałem dać piwo ale jak zobaczyłem pasek na dole z napisem kwejk odechciało mi się! :facepalm:

HardY-HarD

2012-06-22, 07:44
@mazuch, bo kwejk jest dla dzieci

sdfgs

2012-06-22, 08:00
Na tym forum oficjalnie jedyna dozwolona i prawidłowa nazwa tego serwisu to SREJK

DonBaszajote

2012-06-22, 08:39
Fejk, to samo jest niby w wykonaniu grubodupnej Kardashianowej, btw. kwej to ch*jnia dla gimbusów, pis joł.

BongMan

2012-06-22, 08:51
Ja też właśnie z tego powodu nie zamierzam się żenić. Ja będę zapie**alał w robocie na jej utrzymanie a ona będzie opie**alać w tym czasie kiełbachy innym. Mąż = rogacz. Każda zdradzi prędzej czy później, bo to po prostu nienormalne z punktu widzenia psychologii żeby spędzić całe życie z jedną osobą. Jak panna wyjdzie za mąż dajmy na to w wieku 22 lat, to po kilku lub kilkunastu latach jej się zachce odmiany. Może to zrobić w wieku lat 30, 40 albo 50. Oczywiście dużo zależy też od charakteru danej kobiety. Ta mniej odważna znajdzie sobie jednego kochanka i po cichu będzie się z nim spotykać. Ta bardziej odważna będzie się po prostu jawnie k***ić na prawo i lewo. To normalne, trzeba z tego korzystać, ale nie żenić się, bo po co? Tą zależność idealnie obrazuje pewien kawał:

Spotkali się dwaj kolesie z podstawówki.
- Ty, Genek, bogatyś w ryj. Nauczyły cię czegoś te pieniądze?
- Konstanty, pewnie że tak.
- A czego?
- Posłuchaj. Uwielbiam żeglarstwo. Kupiłem se jacht, ale fala poniosła i rozbiłem się na skałach. Kupiłem sobie samolot, ale miałem awarię w powietrzu. Samolot spłonął, a ja ledwie zdążyłem wyskoczyć ze spadochronem. Ożeniłem się z Miss Ziemi Kujawskiej, a po tygodniu znalazłem swą ukochaną w wyrku z kochankiem.
- I czego się nauczyłeś?
- Jeśli coś pływa, lata lub się pie**oli, to trzeba używać ile wlezie. Ale niekoniecznie napinać się, by być tego właścicielem.

No, teraz porządni na pokaz będą srać ogniem :D

casimus

2012-06-22, 08:59
Chciałeś BongMan, to masz.
Sram ogniem.

_R...........s_

2012-06-22, 09:08
Czytam sobie, myśle o ch*j chodzi. Jakieś pseudo moralizatorskie pie**olenie, w dodatku pewnie fejk. Już zacząłem się zastanawiać gdzie w internecie można aż tak ch*jowe prawie "prawdziwe" rozmowy znaleźć. Na szczęście na dole wyjaśnienie, oczywiście że kwejk. Jak dla mnie nie ma nic na tej stronie ciekawego, o czym najlepiej świadczy ten obrazek, równie prawdziwy jak i ciekawy.

Mi...........ss

2012-06-22, 10:34
a czym różni sie kwejk od sadola? i tu i tu roi sie od gimbazy, wiec skonczcie pie**olic i uwazac sie za lepszych od innych... troche pokory i szacunku do bliznich.

pylaochos

2012-06-22, 10:34
1. broda
2. quejk/srejk
3. ???
4. profit
5. copypasta

Portnoy

2012-06-22, 10:37
-"Nie mowie powaznie.Zabawmy sie" Od razu widac ze fejk.Ktora kobieta ma tyle odwagi zeby tak napisac? A zreszta..... nazwa portalu mowi sama za siebie..

kelgar1992

2012-06-22, 10:49
I wszyscy żyli długo i szczęśliwie. Laska zmieniła swoje podejście do życia, wróciła do kuchni, urodziła trójkę dzieci oraz zaproponowała anal swojemu mężowi. Facet, który zmienił jej nastawienie do życia, nadal jest nekropedofilem, ale od czasu do czasu lubi zar*chać drzewo.

nanab

2012-06-22, 10:51
Fejk, nie ma aż takich pedałów.