18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Z życia wzięte VIII

Ja...........ro • 2014-01-08, 21:12
Skoro jest moda na historyjki, to podzielę się tym, jak czasem wk***iam moja małżonkę.

Wychodzimy z pieskiem (małe, słodkie jamnikopodobne coś) na spacer, nasza suka ma to do siebie, że jest agresywna i na inne psy od razu rzuca się z zębami. Więc wychodzimy przed klatkę i od razu "akcja", suka zobaczyła innego psa, szczekanie, warczenie, gryzienie i ogólnie dużo hałasu. Większość mieszkańców osiedla są znajomi z widzenia, nas i psa kojarzą, ktoś się odzywa tak po sąsiedzku:
-Aaaale szalona, wariatka, zagryzie jak jej nie utrzymać ;-)
-No... Poj***na jest, niestety. Rzuca się, drapie gryzie, nawet lanie nie pomaga. A pies jeszcze gorszy.

--------------------------------------------------------------

Sytuacja z dzisiaj. Jedziemy z małżonką autobusem, ścisk jak sk***ysyn, ale że mamy dobry humor to jedziemy przytuleni, śmiejemy się, dajemy buzi i takie tam. Aż w końcu pytam moją, tak dosyć głośno:
-Na prawdę nie przeszkadza Ci, że jestem żonaty?

W obu sytuacjach proszę sobie wyobrazić reakcję ludzi i wzrok skierowany na małżonkę :amused:

Jak coś mi się przypomni, to wrzucę więcej.


maniiiek

2014-01-09, 07:20
Historyjki lepsze od połowy dowcipów tutaj, ale nie dziw się ogólnej niechęci. Skoro masz żonę, to uprawiasz seks. A to budzi zawiść u lokalnych koniobijców.

pit@

2014-01-09, 09:50
Historyjki często spotykane jako dowc**y. Od czasów gdy byłem młody. A jestem już stary.
Sorry.
Next!

eligurf

2014-01-09, 09:59
"Skoro jest moda na historyjki, to podzielę się tym, jak czasem wk***iam moja małżonkę."

Nie, NIE MA MODY, tylko debile wrzucają swoje nieśmieszne i zmyślone gówna zamiast zwalić konia albo iść do psychologa.


Przytulać się i mówić do ręki w autobusie. Genialne.

wojan81

2014-01-09, 10:43
Stary wybacz, też mam żonę i nie takie już numery odpie**alaliśmy, ale pisząc tu takie gówniane historyjki sprawiasz, że ludzie myślą, że to najlepsze co ci się w życiu zdarzyło. A to oznacza, że generalnie masz smutne życie. Więc k***a zastanów się na drugi raz zanim tu wrzucisz taką ch*jnię, albo załóż sobie jakiegoś bloga czy coś.

Edit: I 3 ch*je w bok od Bongmana bo w sumie to jedna z mądrzej gadających osób na tym coraz bardziej zj***nym portalu.

ogonix

2014-01-09, 12:14
ale pospinane dupska macie :lol:

jak dla mnie to całkiem spoko historyjki, fajnie, że macie dystans do siebie

Catacombe

2014-01-09, 16:51
Wystarczy napisać na sadolu cokolwiek co nie jest najazdem na religie, najazdem na kolor skóry czy żartem BongMana żeby spowodować ból dupy

Ja...........nk

2014-01-09, 17:15
Nie obrażaj psów nazywając tak, to swoje j***ne piszczące gówno, ok?
rzuca i gryzie? To do ch*ja trzeba było wychować, albo kaganiec założyć.

RycerzNaKoniu

2014-01-09, 17:37
Najpierw ją specjalnie wkurzasz, a potem masz pewnie żale, że się Ciebie czepia. Nie ma się czym chwalić.