18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z Warszawy na Woodstock. Biegiem!

tds1974 • 2013-07-20, 12:02
Młody, 31-letni chłopak, Bartek Zajda postanowił przebiec 600 kilosów, ze stolicy na festiwal. Rusza w poniedziałek, z placu Zamkowego. Co ciekawe, główne stołeczne media nie były zainteresowane tym wyczynem, także niektóre branżowe - jeden z portali zajmujących się biegami zawodowo powiedział mu, że "nie widzi w tym nic interesującego" ŹRÓDŁO. Dlaczego? Ano chłopak ma w dupie sponsorowanie. Nie chciał zakładać czapeczek, pić firmowych napoi i nosić loga na koszulce. Chciał tylko, żeby o tym napisano.



Tymczasem chłopak będzie bieg prawie 80 kilometrów dziennie. To jest możliwe, jednak nikomu nie życzę tego, co chłopak będzie czuł ósmego dnia na 50 kilometrze ;)

Po co to robi? Chyba chce pokazać, że można. Niby mało, a tak wiele.
Wrzucam materiał, bo może kogoś zmotywuje. Jak nie - do kosza.

enjoy7

2013-07-20, 18:43
Za ludzi z pasją duże piwo.

piorko

2013-07-20, 21:13
Prawie jak Wileki Marsz

Bartosz546

2013-07-20, 23:07
Gdy przeczytałem pomyślałem:
"A masz piwo chłopie, zapie**alaj"

kermicik

2013-07-20, 23:52
najlepiej niech sie polozy na drodze w nocy zeby zlapac stopa... Tak jak ta patologia co ich przejechal samochod :) postepowa mlodziez...


ps. idz byc brudasem gdzie indziej

zi...........45

2013-07-21, 00:08
NA woodstocku wszyscy pachna, jakby przebiegli 600km :D


A nie no... ja tam woodstocku nie hejtuje ;p Sadole! Zostanicie w waszych ciemnych pokojach i walcie dalej konia do harda XD


Co do tematu : k***a on biegnie ~2 maratony dziennie.. ludzie ledwo dochdoza do siebie po ultra, a ten 80 codziennie XD

sabl

2013-07-21, 02:52
gdzie on bedzie srac?

bochnio

2013-07-21, 19:20
Mijałem tego gościa kilka razy na Warszawskiej Pradze jak szedłem w pracy na obiad - biegał, a jego dziewczyna jeździła na rowerze. Sam dosyć mocno trenuję i nawet chciałem zagadać do niego, do czego się przygotowuje bo ewidentnie po nim to widać (poza tym, kto biega ubrany pedalski strój koło południa :P ), ale jakoś potem odpuściłem - teraz wiem z internetu :)

ko...........ca

2013-07-22, 09:48
sabl, a co będzie żreć?