18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z tłuściocha do monstera.

Ezoteryk • 2013-05-21, 00:11
Znany Popek zrobił projekt "z tłuściocha do monstera " .
Jakiś murzynek ważący 152 kg ma w 12 tygodni spalić do 105 KG ,
ciekawy projekt pokazujący że jak się chce to można wszystko rzucić .



Ha...........ng

2013-05-21, 00:29
k***a, gdyby białego tak przerobił to spoko jeszcze pomyślałbym może nad piwkiem, ale nie k***a murzyna, bo teraz to k***a, aby kolejnego złodzieja wyćwiczył :(

juby0001

2013-05-21, 00:36
Popek jest w porządku , ludzie go zaszufladkowali w roli " jebacza policji" ...naprawde jest mądry i wygadany :) lubię go.

Ha...........ng

2013-05-21, 00:42
@Up w ch*j mądry, zwłaszcza potwierdza to filmik na którym daje sobie wyciąć "tatuaż" w skórze ;P

boocheno

2013-05-21, 00:47
odchudzający się murzyn? litości...

Ezoteryk

2013-05-21, 01:07
@up nie lubię go ale tak szczerze kto jest bardziej wartościowym człowiekiem wy czy on ? on ma kasę , kobiety , samochody , kumpli , żyje jak król albani tak jak mówił i to że uważacie go za jakiegoś tam huligana to spływa po nim , bo tak jak mówię wy nie macie nawet na jedzenie czasem a on żyje w niebo włosy ;)

Koniec Świata

2013-05-21, 01:27
@up

Oceniasz wartość osoby po stanie posiadania? Niedobrze.

Ha...........ng

2013-05-21, 01:45
@Ezoteryk to w takim razie zacznij pie**olić, ze Putin jest wartościowym człowiekiem oraz, że polskie "gwiazdki" z telewizji sa też wartościowymi ludźmi, bo mają kase, no k***a jebnij się w łeb :homer:

Ezoteryk

2013-05-21, 01:54
@up żyjemy w czasach gdzie mało kogo obchodzi to czy jest biedny itp chcesz w tych czasach dobrze żyć zarabiaj duża forsę a o kasę w tych czasach nie jest trudno tylko trzeba mieć pomysł na siebie a popek napewno jest bardziej wartościowy niż użytkownik sadisticka bo to portal dla Idiotów którym się nudzi ( wliczając mnie ) ;)

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-21, 02:15
@Ezoteryk
Właśnie dlatego żyjemy w takich czasach bo dla większości liczy się tylko kasa!
Owszem jest ważna ale nie najważniejsza!
Osobiście wali mnie to kim on jest i co robi, nawet fajnie że komuś pomógł, ale co z tego?
Co on takiego zrobił aby się nim tak podniecać?
Wydziarany koksik który kasę zrobił na dragach i napie**alaniu się po mordach oraz po sprzedaży płyt "Firmy" którymi "jarają" się niziny społeczne... No k***a ambitne w ch*j!
To że zarobił na debilach wcale nie jest takie fajne.
Wystaw swoje gołe dupsko na jakiś portal też coś pewnie zarobisz jak tak ci się to podoba.
Dalej, dlaczego uważasz że jest bardziej wartościowy od ludzi na Sadistic.pl? Wg Ciebie każdy z nas jest życiowym nieudacznikiem bez pieniędzy, rodziny, życia, planów itd. ?
A w sumie j***ć to co myślisz ale osobiście wole być k***a przeciętniakiem niż takim "popkiem".
Jaką on sobie znajdzie dziewczynę?
Kto da mu normalną pracę kiedy mięśnie już nie będą miały znaczenia bo wiek przestanie pozwalać na zabawy w oktagonie (w sumie to ma zakaz walk) albo treningi na siłowni?
Pamiętaj nie mierz wszystkich swoją miarą!

Tutaj "twórczość" tego osobnika:



No k***a mać komu to się może podobać?
Brak flow, podkład ch*jowy. No jakie argumenty można jeszcze podać?

Jest tylu zawodników mma, kulturystów czy raperów w tym kraju którzy trzymają poziom i coś sobą reprezentują, a Ty akurat się "zajarałeś" popkiem...

Ezoteryk

2013-05-21, 02:30
@up Ambitniejsze niż wzywanie na internecie jaki to on kretyn a kretyn z niego taki że zarabia dosyć duże pieniążki a co do jego mieśni mnie to nie to chodzi dobrze że jest sportowcem a byle napie**alanie po ryjach to nie jest bo żeby wyjść zawalczyć na takiej gali trzeba włożyć w to MAXIMUM siebie poświecać czas dużo osób do tego pracuje i ma 2 trening na dzień , co do siłowni " każdy mężczyzna który nie chce poznać piękna swego ciała to idiota " co do pracy popka jest producentem wydał płyte na której zarobił dużo pięniedzy do tego ma kobietę jak się nie mylę to żonę , ma dziecko i się nim nie podniecam nawet go nie lubię ale żałosne jest te wasze opinie w internecie jaki to on zły itp ..
Spójrzcie w lustro kto ma lepsze życie wy czy on człowiek który łaczy sport , muzykę , studio i nie siedzi całymi dniami w internecie .




Co do tego teledysku co dałeś wali mnie robi to co chce ma z tego kasę nie obija się trzyma formę m w angli robi kariere , ma rodzinę , przyjaciół .

Napisałeś że się nim zajarałem nawet go nie lubię więc czytaj że zrozumieniem bo Sportami walki interesuję się już dobre 20 lat .

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-21, 02:38
Ezoteryk napisał/a:

@up Ambitniejsze niż wzywanie na internecie jaki to on kretyn a kretyn z niego taki że zarabia dosyć duże pieniążki a co do jego mieśni mnie to nie to chodzi dobrze że jest sportowcem a byle napie**alanie po ryjach to nie jest bo żeby wyjść zawalczyć na takiej gali trzeba włożyć w to MAXIMUM siebie poświecać czas dużo osób do tego pracuje i ma 2 trening na dzień , co do siłowni " każdy mężczyzna który nie chce poznać piękna swego ciała to idiota " co do pracy popka jest producentem wydał płyte na której zarobił dużo pięniedzy do tego ma kobietę jak się nie mylę to żonę , ma dziecko i się nim nie podniecam nawet go nie lubię ale żałosne jest te wasze opinie w internecie jaki to on zły itp ..
Spójrzcie w lustro kto ma lepsze życie wy czy on człowiek który łaczy sport , muzykę , studio i nie siedzi całymi dniami w internecie .


Co do tego teledysku co dałeś wali mnie robi to co chce ma z tego kasę nie obija się trzyma formę m w angli robi kariere , ma rodzinę , przyjaciół .



Dobra przebrnąłem jakoś przez te Twoje wypociny (łatwo nie było) ale reasumując:
Wg Ciebie kasa jest najważniejsza tak?
Walka w MMA owszem to nie jest byle napie**alanka na ulicy ale do boksu to jednak tej dyscyplinie daleko.
To że ma zakaz walk w oktagonie chyba do Ciebie nie dotarło.
To że odbył 7 letni wyrok chyba też nie.
Płytę nagrał, owszem, ale jakościowo chyba już jest lepsze Disco-Polo.
Podniecanie się swoim ciałem to narcyzm. Trzeba być zadbanym ale bez przesady.
A co do życia ... Nie wiem kto ma lepsze, mi moje odpowiada i moi znajomi. Na 100% bym się nie zamienił.

A jeżeli interesujesz się sportami walki 20 (mając 27 :wtf: ) lat to jak możesz się podniecać kimś takim? On stoczył w życiu 2 walki...

mover2

2013-05-21, 05:09
Król Albanii

kufel01

2013-05-21, 05:25
ALe się znów napinacie, i te daremne teksty o murzynach.

staruchazpalcemwd

2013-05-21, 06:51
Za dużo sadistica chyba oglądam... po opisie skojarzyło mi się jakies ucięcie nóg i dlatego "schudł"...