18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z tłuściocha do monstera.

Ezoteryk • 2013-05-21, 00:11
Znany Popek zrobił projekt "z tłuściocha do monstera " .
Jakiś murzynek ważący 152 kg ma w 12 tygodni spalić do 105 KG ,
ciekawy projekt pokazujący że jak się chce to można wszystko rzucić .



Boewolf

2013-05-21, 08:33
A czy ten cały Popek jest kimś tak ważnym żebyśmy marnowali na niego swój czas?

mazi

2013-05-21, 08:51
on robi taki rap dla patoli sam jest patolem ze zj***nym mózgiem. wyciął sobie skórę i wsadził komuś do kebaba czy ch*j wie czego

Kwadrans

2013-05-21, 09:11
Kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurwa


Teraz głupki bedą rozprawiać o wartości życia

Co...........21

2013-05-21, 09:15
małpy szkolą, niedługo walki w klatkach będą :D

MCL

2013-05-21, 09:18
Popek wykorzystuje tylko swoją szansę i żeruje na naiwnych ludziach, którzy mu dają kasę. Ostatnio podj***ł ścieżkę dźwiękową od Pantery (metal) by dukać ten swój ch*jowy hip hop. Ale nie to jest najgorsze, najgorsi są ludzie którzy to słuchają. Nabijają mu kasy i fejmu i potem takie coś ląduje na sadolu. Dla mnie koleś to zero. k***i się na atencję, śpiewa ch*jowo (nie żebym hejcił rap, ale popek to gówno), dziarga swoje ciała, na dodatek ma za sobą odsiadkę. I ktoś na sadolu go k***a broni? Się k***a lepiej za Breivika wstawcie. On przynajmniej reprezentował jakieś wartości, coś ponad "reprezentuje JP"

quiknes

2013-05-21, 09:56
"Znany Popek zrobił projekt "z tłuściocha do monstera " .
Jakiś murzynek ważący 152 kg ma w 12 tygodni spalić do 105 KG ,
ciekawy projekt pokazujący że jak się chce to można wszystko rzucić . "


I Wy w to wierzycie ? :D

Grubas, z zewnątrz pokryty cały tłuszczem , wewnątrz wszystkie żyły i tętnice wyłożone blaszką miażdżycową i pozarastane skrzepami. Każdy kto choć trochę interesuje się zdrowiem czy treningiem, wie jakby skończył się dla grubasa taki wysiłek. Nie ważne czy pod okiem instruktorów i czy z użyciem "suplementów" ( które powodują w organizmie więcej zniszczeń niż pożytku :)

Matikens

2013-05-21, 10:37
Popek to beztalencie które nie potrafi rapować... Popek to taki agresywny PiKej

kossa69

2013-05-21, 11:19
Zawsze jak jest popek to jest wielki "bul" dupy. Nie podoba wam się to nie oglądaj nie słuchaj i nie komentuj - to takie trudne. I nie jestem fanem pompka, dla mnie debilem który dorobił sie na innych debilach.

Wszemir

2013-05-21, 11:48
Hacerking napisał/a:

@Up w ch*j mądry, zwłaszcza potwierdza to filmik na którym daje sobie wyciąć "tatuaż" w skórze ;P



Idiota... to się Skaryfikacja nazywa...

marcinek505

2013-05-21, 13:02
ten gruby jak chodzi to już ćwiczy

pr...........as

2013-05-21, 13:45
Spodziewałem się czegoś innego :( liczyłem że to będzie program typu strzykawki, sterydy, anaboliki i przemiana w potwora przez samego Popka a tutaj jakiś program typu MTV Made :(

Irenvelle

2013-05-21, 14:51
Koniec Świata napisał/a:

@up

Oceniasz wartość osoby po stanie posiadania? Niedobrze.



On moze sobie oceniac ludzi nawet po kolorze oczu albo ilosci pryszczy, a tobie ch*j do tego, jeszcze takie pie**olenie ma tyle piw.

Ha...........ng

2013-05-21, 15:00
@Iren, a ch*j nie warto pisać całego Twojego nicku, bo pie**olisz. Ma prawo oceniać, ale kolega ma prawo po nim pojechać i zj***ć go nawet jak burą sukę, bo pie**oli jak potluczony.


jedrzej152

2013-05-21, 15:04
Słyszę początek, mówię sobie, DAM PIWO ZA NUTĘ. No, ale nie wiedziałem, że tak zajebisty kawałek da się tak sp***olić...