18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z Sadistic.pl na JoeMonster

Tomaszov • 2013-05-20, 11:02
Brawo dla Sadola!
Na JoeMonster możemy znaleźć taki oto ciekawy artykuł: -> LINK.

Ale zaraz... czy ja tego gdzieś wcześniej nie widziałem, a jednak -> LINK.



Można? Można!

Częściej raczej spotykamy sytuację odwrotną ;)

bloodwar

2013-05-20, 11:07
Uciąć złodziejskim ch*jom jaja! A mi tantiemy wypłacić! :-)

Tomaszov

2013-05-20, 11:11
Mogli chociaż napisać tak:

Autor: "Bloodwar" (Sadistic.pl)

Bardziej by Cię docenili :D

bloodwar

2013-05-20, 11:14
k***a, to był chyba mój najlepszejszy komentarz jaki mi się udało wyprodukować przez te kilka lat bytności tutaj a teraz k***a nawet nicku autora nie dali *łezka* :-(

pakicito

2013-05-20, 11:22
@up
mi na mistrzach podopie**alali gwiazdki na k***ach

wolfisko

2013-05-20, 13:56


nie ma za co ;)

pragnę również donieść, że wpis wywołał niemały "flamewar", oraz dużą dawkę nienawiści do bloodwar'a

Uechtacz

2013-05-20, 14:03
@bloodwar: beczka piwa.
Lepiej raz na parę lat pie**olnąć zacny komentarz, niż srać codziennie copy-pastą.

HubertMwo

2013-05-20, 14:17
@wolfisko

Używkonik heheheeh

bloodwar

2013-05-20, 14:21
@wolfisko - i jak zwykle przy takiej okazji okazało się, że nawet taki portal dla przygłupów jak JM pełen jest dwudziestoletnich profesorów habilitowanych onkologii, którzy mieli okazję badać osobiście Angelinę i gotowych bronić do ostatniego żołnierza niesprawdzonej i niemającej potwierdzenia medycznego teorii którą usilnie lobbuje JEDNA firma mająca (o zdz**ko!) jako jedyna wykupiony niedawno patent na cały świat na zastosowaną w przypadku Angie metodę "wykrywania potencjalnej możliwości raka" u osób nie mających śladu raka. A za parę miechów i tak okaże się, że Angelina chciała sobie po prostu w widowiskowy sposób powiększyć cyce (podobnie jak swego czasu Michael Jackson, który miał niepotwierdzoną medycznie unikalną formę bielactwa i jako jedyny na świecie stał się z czarnego biały bo ponoć to był jedyny sposób żeby powstrzymać chorobę. A nos sam mu się zmniejszył podobnie jak Dżoannie Krupie same powiększyły się cyce i usta :) A spina na JM pierwsza klasa, jakbym komuś matkę obraził albo (o zgrozo!) Papieża, a to był zwykły koment w moim (lekko głupawym - pasującym do Sadola :-) stylu.

CrashDW

2013-05-20, 14:22
ale spina na JM :D aż przyjemnie czytać jak się polska internetowa yntelygnecja oburza na koment bloody'ego :D

jamiemonovitz

2013-05-20, 14:28
JM i ból dupy studencików, którzy wykupują sobie członkostwo w serwisie za pieniądze mamusi :krejzi:

taajniak

2013-05-20, 14:35
@bloodwar

Szacun. Mam na JM też konto, ale jak zobaczyłem jak ci ludzie spinają dupę nad twoim tesktem, który był robiony czysto humorystycznie, to mnie śmiech z rana ogarnął :) . Żaden z nich k***a nie popatrzył na to, że ten tekst jest po prostu zabawny, tylko się k***a ynteligencja po politogii w onkologie bawi :) .

Ostatnio w ogóle na JM to banda lemingów wymieszana rurkową inteligencją przesiaduje.

Niestety 90% społeczeństwa jest po prostu tępa i na siłe próbuje udawać że nie jest, przy czym dodatkowo ładnie się daje manipulować mediom.

To co się porobiło w "komciach" na JM to megaksiążkowy przykład :) .

Jeszcze raz wyrazy uznania :) .

wolfisko

2013-05-20, 14:37
Dokładnie jak wyżej.
Dawno temu joe i jego użytkownicy trzymali jakiś poziom, ostatnio niestety (od śmierci Pablo_Key) ten poziom obniżył się dramatycznie. Na sadolu to się przynajmniej nie pie**olicie... ;)

@HubertMwo: 7:20 była, przed pracą, wybacz ;)
@jamiemonovitz: szybko informuję, że na szczęście ja swoje dozgonne członkostwo zdobyłem, ani grosza nie zapłaciłem he he he :D

NealCaffrey

2013-05-20, 14:47
Co do portali:

Zawsze jest alternatywa, coś po środku, jakiś tam wykop i jakiś tam joemonster, jakiś... bo jest sadistic ;)

Jesteśmy na właściwej drodze! :szczerbaty:

Wiem, że nie zwrócę na siebie uwagi treścią ale, że jestem sprytnym sk***ysynem to dodam zdjęcie z fajną niewiastą:


bloodwar

2013-05-20, 14:50
W sumie to samo stało się na wykopie, kiedyś był to dobry portal na którym można było poczytać różne ciekawostki, potem zlecieli się jacyś prawicowo-faszystowscy fani Wujka Adolfa (chyba z rok temu w listopadzie nie dało się nic przeczytać bo co drugi artykuł był o policyjnych prowokacjach na marszu 11 Listopada, o agresji homoseksualnej propagandy i zalewie arabskiego robactwa) a ostatnio przez jedną, gołą dupę i komentarz sprzed 3 (bodajże) lat jest jakiś bezsensowny bunt zbożowy. A Sadol mimo wszystko trzyma poziom, chociaż moim zdaniem przydałoby się zmienić regulamin (kiedy np. ktoś dodaje jakiś dobry materiał i ktoś mu każe w komentarzu wypie**alać - powinien być warn, ale w sytuacji w któej ktoś wrzuca ch*jowy materiał i ktoś mu powie krótko "wypie**alaj z tym gównem", nie powinno być warna!)