18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z Sadistic.pl na JoeMonster

Tomaszov • 2013-05-20, 11:02
Brawo dla Sadola!
Na JoeMonster możemy znaleźć taki oto ciekawy artykuł: -> LINK.

Ale zaraz... czy ja tego gdzieś wcześniej nie widziałem, a jednak -> LINK.



Można? Można!

Częściej raczej spotykamy sytuację odwrotną ;)

Tafariel

2013-05-20, 14:52
Hah jakie poruszenie wśród studenciaków na jm :D Jak ktoś jest za słaby to idzie na jakieś jm czy wykopy. Sadol nie dla wszystkich!

Ba...........or

2013-05-20, 14:55
porażająca głupota JMwych yntelygentów. 0 dystansu do świata i srają jakby im matki zabili.

Viaderoni

2013-05-20, 15:25
Hahaha, brawo Sadol, brawo bloodwar :D Takie bólu dupska daaawno nie widziałem. Się bananowa młodzież w rejbanach i rurkach obsrała, bo ktoś bez pie**olenia podsumował cały temat.Internety nie dla wszystkich moi drodzy. ;)




A totalnie mnie zniszczył ten komentarz:bujacz
Zgłoś
bujacz - bojownik | 3 godziny temu |
>>"(..)a potem przez nieuzasadnioną medycznie amputację i zastąpić śmiesznymi implantami, w których nie ma nawet sutków."

Co za debil to mógł wymyślić? Kasuję konto na sadolu...nie będę z prymitywami się zadawać.<<

No cóż, płakać nie będziemy. Idź pan Panie świńskim truchtem w kierunku wyjścia w trybie przyśpieszonym.

korinogaro

2013-05-20, 15:36
Kto by pomyślał, że wywoła to taki ból dupy u ludzi z joe. Najlepszy komentarz też dobry, nie mogą przeżyć sformułowania "nieuzasadniona medycznie amputacja". Ciekawe czy jak pójdę usunąć sobie pieprzyki (bo one niby zwiększają ryzyko raka skóry w tamtych miejscach) i ich o tym poinformuję to też będą piali z zachwytu jaki jestem cudowny i odważny, tak jak to robią z tą laską.

atcrcc

2013-05-20, 15:36
Ja pie...le jakie żale browar za odmulenie poniedziałku.

bloodwar

2013-05-20, 15:44
@Viaderoni Mnie też rozj***ł ten komentarz "bujacza" bo wyszło na to, że Sadol to jakaś ostatnia ostoja inteligencji w polskich internetach i odejście z niego świadczy o ostatecznym krachu inteligencji a przecież (jeżeli się nie mylę) portal ten powstał jako kopia portali z materiałami typu "pół-snuff" (zdjecia z wypadków, operacji, zgony, zwłoki, historie seryjnych morderców etc), potem przez rozrost gimbazy na internetach dodano opcję dodawania filmików nie tylko odrażających i hardkorowych, ale też po prostu śmiesznych (typu kolesie spadający z deskorolki na poręcz - kroczem) a także kawałów, nie tylko tych sprośnie poniżej kreski (typu "o Żydach i Holokauście" czy "o gwałceniu niemowląt") ale także zwykłych sucharów w stylu bongmanistycznym, a dopiero ostatnio, na wniosek (niewielkiej) dojrzałej i inteligentnej grupy, powstał dział "Dokumentalne" (w którym to jednak nie ma nawet ułamka oglądalności "głównej" czy działu hard). A teraz się okazuje że od początku byliśmy ostoją inteligencji a mój głupi wpis jest kamieniem milowym który kończy pewną epokę i jest świadectwem niemej rewolucji, upadku norm i obyczajów i wielkiego odpływu hipsterskich "yntelygentów" spod znaku Starbucksa i iPhonów w stronę JM

Dzyzys

2013-05-20, 15:44
Bloodwar na prezydenta :megalol:

rurkowiec

2013-05-20, 15:51
Ale lokalne gamonie i okrutne lemingi tam przesiadują, czarny humor to czarny humor. No ale poziom żartu i dystansu do świata na joemonsterze maleje proporcjonalnie co najmniej od 3 lat do poziomu ludzi którzy tam przesiadują.

Loaloa

2013-05-20, 15:55
Bardzo ciekawy przykład hipokryzji. Wy kopiujecie nałogowo tematy z JM i wszystko git, a jak oni ukradli jeden jedyny temat stąd, to już wielki bulwers. Zresztą przynajmniej zadali sobie trud podania źródła, co dla wielu sadoli wydaje się być zadaniem ponad siły.

Co do komentarzy. Dziwi mnie, przynajmniej teoretycznie, że stronka, która za swoje motto i sens istnienia obrała sobie podniecanie się cyckami skupia aż taką liczbę kretynów bulwersujących się jedną z naprawdę nielicznych dobrych wstawek dotyczących cycków właśnie. Napisałem "teoretycznie", bo w praktyce tak ochoczo reklamowane poczucie humoru pożal się boże "bojowników z powagą" wydaje się być bardzo płytkie i na dodatek dość grubo ciosane. Przejrzałem na szybko komentarze pod tym artykułem i jestem załamany stanem umysłów ludzi tak dumnych ze swojech poczucia humoru i rzekomego dystansu do świata. Nawet jedna męska c**a o ksywie bujacz strzeliła permanentnego focha

Cytat:

Co za debil to mógł wymyślić? Kasuję konto na sadolu...nie będę z prymitywami się zadawać.



i zapowiedziała skasowanie konta.

Noż k***a mać. Jaki delikatny obywatel. Nie wzuszyły go hektolitry krwi, flaki, latające oderwane kończyny, egzekucje na winnych i niewinnych, katastrofy, baby z ch*jami, beczki fekaliów konsumowanych ze smakiem, a spustoszenia w jego sumieniu dokonał prześmiewczy komentarz do operacji gwiazdeczki z holyłudu, bo sobie biedaczyna przypomniał, że jego ciocia tez na raka cyców zeszła.


Niemniej dla podtrzymania atmosfery zapodam suchara:

- co to jest - chodzi do tyłu i daje mleko?
- rak piersi

ptaqs

2013-05-20, 17:34
Nie wiem jak dla Was sadole, ale dla mnie...


~Angel

2013-05-20, 18:13
Skopiowali to skopiowali na ch*j drążyć temat - każdy ma do tego prawo:

Cytat:

Regulamin serwisu Sadistic.pl
IV. Zasady tworzenia nowych wątków oraz pisania komentarzy
4.4. Umieszczając w serwisie zdjęcia i filmy użytkownik zgadza się na uczynienie ich ogólnodostępnymi w sieci Internet, włączając w to ich pobieranie i dalszą modyfikację przez innych Użytkowników oraz osoby trzecie.



Co za różnica co i skąd pochodzi jak i tak większość materiałów mieli na okrągło się po wszystkich tego typu stronach. Internet potrafi zatoczyć koło i nagle stary materiał wrzucany jest kilkanaście razy bo pojawił się jako nowość na jakimś portalu a u nas już dawno został zapomniany i leży gdzieś na dnie sadola.

WolfManGoth

2013-05-20, 18:13
Nie ma to, jak walki w internetach...

Radek14_09

2013-05-20, 18:25
To moj pierwszy komentarz i chciałbym wszystkich sadoli. Do tej pory tylko przeglądałem sadistica ale juz zdązyłem zapoznać sie z hardem jak rownież sucharami Bong mana. Dla Ciebie bloodwar wielki szacunek, bo mimo ze inni nie będą pamiętali kim był ten artysta, którego żart tak wszystkich bawi to my sadole zapamiętamy. No mój pierwszy komentarz za soba teraz czas na pierwszy filmik. Pozdrawiam

Hannibal_PL

2013-05-20, 18:29
O k***aaa :lol: jaki flejm na JM :amused: ... Nigdy nie czytałem komentarzy gdyż wiem że głównie tam srający żarem się udzielają bez krzty dystansu ale to co się dzieje... blood, twój art wypełnia doskonale ich zbolałe dupy spermą :D