18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z nożem na kule.

Bila • 2014-01-17, 13:29
Nie tędy droga.

01:45


bz...........ue

2014-01-17, 19:49
Hahaha koleś chce popełnić samobójstwo, a matka wzywa policję, żeby go zastrzelili.

wojteo

2014-01-17, 19:58
Dobry motyw z tą kamerą - od razu gotowy dowód czy użycie broni było konieczne czy nie.

Assassin93

2014-01-17, 20:22
E, no panie, bez przesady, 4 strzały w typa z nożem? Tamten go nie zaskoczył, naprawdę nie mógł go postrzelić np. w nogę żeby mu się odechciało wymachiwania kosą? Nie uważam, że użycie broni W TAKI SPOSÓB było konieczne.

Sqeeol

2014-01-17, 20:46
Ja bym strzelił w nogę. Prawda jest taka że się policjiant trochę obsrał, ale z drugiej strony w kraju w którym na pierwszą komunie dostajesz magnum 44 można mieć nerwy napięte w takiej pracy.

Przyznaje - po piątym strzale miałem banana na ryju. :D


The.prophecy

2014-01-17, 21:33
Tam się w tańcu nie pie**olą!

da...........55

2014-01-17, 21:43
Mógł jeszcze ze 3 strzały wpie**olić tak dla pewności, że nie żyje.

Aprilman

2014-01-17, 21:52
U nas policjant jak tylko wyjmie broń to ma kilka dni papierkowej roboty składania raportów po co to zrobił. tam jak policjant ma jakieś podejrzenie to na środku ulicy może ci kazać się położyć jak nie wykonujesz jego poleceń to ma prawo cię zastrzelić i koniec

Dobrutro

2014-01-18, 00:07
Fake frajerzy!

Malilopov

2014-01-18, 03:47
czarnyblack napisał/a:

Czy mi sie wydaje, czy on z powodow milosnych chcial sie pociac, raptem stanal z nozem na przeciwko policjanta, a ten go od razu odj***l. Nie wiem tez do konca kim byla ta baba, chyba nie jego matka, bo by nie ogarnela tak spokojnie tego. Jak dla mnie mogl go tylko postrzelic, w koncu zagrazal tylko sobie bezposrednio, a ze szedl z nozem do policjanta, mogl zwyczajnie zostac postrzelony i obezwladniony. Tez jestem za odstrzalem smieciuchow, ale skoro to przez babe tak sie stalo, to szkoda chlopa.



tak i policjant ma się zastanawiać czy przypadkiem gość nie chce się sam pociąć albo czy nie idzie z nożem pokroić chleba. Skoro nie rozumie prostej instrukcji powtarzanej zresztą parę razy, że ma odłożyć nóż to 5 strzałów i do widzenia. W takim przypadku to policjant jest poszkodowanym bo to jego psycha ucierpiała.

nakedbeats

2014-01-18, 11:08
pie**olicie najpierw po nogach powinien strzelac a podczas upadku szybko zabrac noz i obezwladnic .....

Purgen

2014-01-18, 13:48
ostrzegawczy magazynek w tył głowy ;)

TurboGrzesznik

2014-01-18, 18:40
Masakra, nie wiedziałem, że można być taką ch*jozą jak ten policjant z filmiku. Marzę żeby to był fake, bo naprawdę aż żal, i typa i jego matki.

A niech se Hamerykańce w dupę wsadzą te ich wizy. I dobrze, Polacy nie potrzebują płacić tam podatków za takich zjebów.