18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z nożem na kule.

Bila • 2014-01-17, 13:29
Nie tędy droga.

01:45


shaman01.

2014-01-17, 17:31
Na dyskotece Rosjanin tańczył z dziewczyną Turka...
Nie trwało długo, stanął przed nim Turek, byczysko chłop:
- Ty, a w dziób chcesz?
- To jest pierwszy z waszych problemów - odpowiedział Rosjanin - agresja. Ciągle szukacie zwady, nawet wtedy, kiedy nie ma żadnego powodu.
Dyskoteka się skończyła, Rosjanin wychodzi, a tam czeka na niego tłum Turków.- No, teraz się z tobą policzymy - warknęli Turcy gremialnie.
- A to jest drugi z waszych problemów - powiedział Rosjanin. - Nie potraficie załatwiać spraw po męsku sam na sam, tylko zawsze musicie zwoływać wszystkich "swoich".
- Zaraz nam to odszczekasz! - wrzasnęli Turcy wyciągając noże.
- I to jest trzeci z waszych problemów - westchnął ciężko Rosjanin - zawsze na strzelaninę przychodzicie z nożami...

czarnyblack

2014-01-17, 17:35
Czy mi sie wydaje, czy on z powodow milosnych chcial sie pociac, raptem stanal z nozem na przeciwko policjanta, a ten go od razu odj***l. Nie wiem tez do konca kim byla ta baba, chyba nie jego matka, bo by nie ogarnela tak spokojnie tego. Jak dla mnie mogl go tylko postrzelic, w koncu zagrazal tylko sobie bezposrednio, a ze szedl z nozem do policjanta, mogl zwyczajnie zostac postrzelony i obezwladniony. Tez jestem za odstrzalem smieciuchow, ale skoro to przez babe tak sie stalo, to szkoda chlopa.

kalnex12

2014-01-17, 17:41
W hameryce sie nie pie**ola nie posluchal sie to go zabil w Polsce to by musial czekac zeby go zaatakowal i nawet jakby go zabil w obronie wlasnej to poszedl by do pierdla na 25 lat. Niby hameryka ale to my dzikusy z buszu jestesmy

Nazgrel

2014-01-17, 17:42
Co Ty pie**olisz, jak policjant celuje do Ciebie z gnata i powtarza, żebyś odłożył nóż to zatrzymujesz się i powoli odkładasz ten pie**olony nóż. Jeżeli jesteś za głupi na wykonanie tak prostej czynności to zasługujesz na cały magazynek w pustym łbie.

up @czarnyblack

Awokado

2014-01-17, 17:54
Nazgrel napisał/a:

Co Ty pie**olisz, jak policjant celuje do Ciebie z gnata i powtarza, żebyś odłożył nóż to zatrzymujesz się i powoli odkładasz ten pie**olony nóż. Jeżeli jesteś za głupi na wykonanie tak prostej czynności to zasługujesz na cały magazynek w pustym łbie.

up @czarnyblack


Ja mam tylko jedno pytanie: Czy wy k***a kiedykolwiek przeczytacie jakieś info na temat zajścia/zdarzenia zanim zaczniecie pisać jakieś takie poj***ne komentarze?

To jest takie: Nie wiem ale się wypowiem...

Dla tych co nie wiedzą o co chodzi w tym filmiku to tłumaczę: Chłopak chciał popełnić samobója, po policje zadzwoniła matka żeby POMOGLI, natomiast ten debil wiedząc co ten chłopak chce zrobić grozi mu że go zastrzeli... tak zajebie gościa, który chce sam się zaj***ć. Chłopak podchodzi z nożem i widać, że idzie spokojnie, nie biegnie w stronę policjanta i nie drze ryja zaraz Cie zajebie! Tylko idzie spokojnie a ten debil bo tak można go nazwać... to j***ne bezmózgie yeti pakuje w niego pół magazynka i w taki oto sposób pomaga. Świetnie, k***a świetnie.

Tylko ten Pan ze swoim IQ zrobiłby to lepiej:

Missiek1906

2014-01-17, 17:55
co za tepy zjeb z tego policjanta, zamiast strzelic ostrzegawczo gdzies obok i wycofac sie to go zaj***l. ch*j mu w dupe.

Mitico

2014-01-17, 17:57
Bila napisał/a:

Z nożem na kule.



Tak to sobie wyobrażałem:

sapek18

2014-01-17, 18:04
Awokado napisał/a:


Dla tych co nie wiedzą o co chodzi w tym filmiku to tłumaczę: Chłopak chciał popełnić samobója, po policje zadzwoniła matka żeby POMOGLI, natomiast ten debil wiedząc co ten chłopak chce zrobić grozi mu że go zastrzeli...



Chciał się zabić to mu pomogli. Proste.

Patrysio

2014-01-17, 18:05
jeszcze go od downow wyzywal

Awokado

2014-01-17, 18:06
sapek18 napisał/a:



Chciał się zabić to mu pomogli. Proste.


Zawsze to będzie więcej do oglądania :)

The.prophecy

2014-01-17, 18:12
czarnyblack napisał/a:

raptem stanal z nozem na przeciwko policjanta, a ten go od razu odj***l.


Dostał jasne dyspozycje od policjanta, nie posłuchał, dostał kulkę a nawet pięć.

BTW co za idiota idzie z nożem na osobę trzymającą wycelowany i odbezpieczony "lek na wszystko" (nie ważne czy cywil czy glina)

Dupa_Zza_Krzaka

2014-01-17, 18:29
Fajnie, że mogą strzelać, ale bez przesady. Gościu ze 4 pociski w niego wpakował, a mógł go postrzelić w nogę lub ramię - to by załatwiło sprawę.

killua

2014-01-17, 18:36
pie**olicie glupoty przeciez na filmie widać ze strzelil muw lewa i prawą stopę. w lewą i prawą rękę i raz w powietrze.




... eee nie raczej go zayebał. . W sumie to debil z tego policjanta i panikarz, wystarczyło strzelić w nogi i tyle ( zakładam oczywiście że prawdą jest ze gośc chciał popełnic samobojstwo a nie zaatakować policjanta)

naiwny01

2014-01-17, 19:06
Widzę sami znawcy komentują! Tak w Polsce policjant za tą akcje na pewno dostałby zarzuty prokuratorskie. Powinien oddać strzał ostrzegawczy? W budynku? W rzeczywistym świecie pocisk nie rozpływa się w powietrzu po chybieniu celu lub nie zatrzymuje się w ścianie z karton gipsu tylko rykoszetuje albo zapie**ala dalej. Strzelać w rękę albo w nogę to dobre rozwiązanie pod warunkiem że jest się naprawdę dobrym strzelcem. Nie tylko na strzelnicy ale w sytuacji ogromnego stresu. Ktoś z was celował kiedyś do człowieka z zamiarem oddania strzału? (gry się nie liczą) Albo chociaż strzelał z prawdziwej broni?

ulifont

2014-01-17, 19:28
naiwny 01 zgadzam się, a jeśli chodzi o nasze prawo to jest takie jakie jest dzieki naszemu społeczeństwu ,sami sobie ustaliliśmy po 89 prawo i coraz bardziej ograniczaliśmy kompetencje policji, wciąż się słyszało jak to zły policjant uderzył pałką dobrego kibica,jak to morderca w mundurze strzelał do bezbronnego włamywacza mającego tylko nóż . Sami taki świat wypracowaliśmy, trzeba dalej napie**alac na policję, do władzy dopuszczać kanciarzy i niedoszłych kryminalistów, a za niedługo policja będzie zamiast pałek nosić baloniki