18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z maczetą na grupę amerykańskich szeryfów...

Halman • 2024-03-17, 10:13

wiele dobrych ujęć faszerowania ołowiem maczetnika...

AndrzejDuuupa

2024-03-17, 10:34
Tam się nie pie**olą kończą strzelać gdy mają puste magazynki.

SkoPio1

2024-03-17, 10:35
Kolejny przypadek suicide by cop?
Czy kolejny idiota?

Jeden pies - świat stał się lepszy, tylko gliniarzy szkoda, niektórym się to potem śni.

trytodie

2024-03-17, 10:37
U nas to by nawet za postrzał w nogę policjant został zawieszony do wyjaśnienia xd

Lu...........i2

2024-03-17, 10:59
Wygląda jak materiał szkoleniowy level-amator. Dużo miejsca, dużo światła, cel w bezpiecznej odległości, nic tylko zbijać :mrgreen:

durabo2

2024-03-17, 11:55
I znowu biedny murzynek który trzymał tylko narzędzie ogrodowe

croyna

2024-03-17, 11:59
ja rozumiem, że gość może być naćpany, mieć tryb Tony Montana i ruszyć na nich po przyjęciu 5 magazynków, no ale k***a, jaki jest sens dziurawić go 30 kulami? pewnie po tej egzekucji hamburgery kazali mu pokazać ręce i go skuli. pewnie innym to się podoba, ale ja wolę żyć w kraju, gdzie o winie i karze decyduje sąd a nie takie afrykańskie egzekucje wedle uznania

Yolanda

2024-03-17, 12:30
croyna napisał/a:

ja rozumiem, że gość może być naćpany, mieć tryb Tony Montana i ruszyć na nich po przyjęciu 5 magazynków, no ale k***a, jaki jest sens dziurawić go 30 kulami? pewnie po tej egzekucji hamburgery kazali mu pokazać ręce i go skuli. pewnie innym to się podoba, ale ja wolę żyć w kraju, gdzie o winie i karze decyduje sąd a nie takie afrykańskie egzekucje wedle uznania



Opuść swoją utopię piwniczną.

twojstarywsamychgaciach

2024-03-17, 12:31
croyna napisał/a:

ja rozumiem, że gość może być naćpany, mieć tryb Tony Montana i ruszyć na nich po przyjęciu 5 magazynków, no ale k***a, jaki jest sens dziurawić go 30 kulami?


Masz rację, oni powinni być uzbrojeni chociaż w jakieś M16, a najlepiej każdy w CKM z nabojami jak u Rambo. Tylko wtedy można być pewnym.

Ja nie widzę powodu, dla którego nie dziurawić 30 razy.

0x_F_I_L_O_Z_O_F_x0

2024-03-17, 12:32
No spoko ujęcia prawie jak w CS ie :D

A te tasery to chyba dla ozdoby chłopaki woleli postrzelać

AnonnnXX55598

2024-03-17, 12:43
croyna napisał/a:

ja rozumiem, że gość może być naćpany, mieć tryb Tony Montana i ruszyć na nich po przyjęciu 5 magazynków, no ale k***a, jaki jest sens dziurawić go 30 kulami? pewnie po tej egzekucji hamburgery kazali mu pokazać ręce i go skuli. pewnie innym to się podoba, ale ja wolę żyć w kraju, gdzie o winie i karze decyduje sąd a nie takie afrykańskie egzekucje wedle uznania



Tak, skuli go, bo bezpieczenstwo gliniarzy jest na pierwszym miejscu, niz jakiejs cioty z maczeta. Po co dziurawic go 30 kulami? Nie no spoko, lepiej strzelic raz, pozwolic mu dobiec i komus zajebac maczeta. Wyjdz z piwnicy i sie nie kompromituj

elim

2024-03-17, 13:28
Po tym jak wyładowali w niego cały magazynek to wiem że to prawdziwi amerykańscy policjanci.

Pedator

2024-03-17, 13:49
twojstarywsamychgaciach napisał/a:

Masz rację, oni powinni być uzbrojeni chociaż w jakieś M16, a najlepiej każdy w CKM z nabojami jak u Rambo. Tylko wtedy można być pewnym.
Ja nie widzę powodu, dla którego nie dziurawić 30 razy.



Najfajniej wyglądało by jakby dostał grubym śrutem kilka szotów. W sam raz na takiego wieprza.

__Tux__

2024-03-17, 14:16
Czy on myślał, że jest w Krakowie?

polakwrocek

2024-03-17, 14:57
AndrzejDuuupa napisał/a:

Tam się nie pie**olą kończą strzelać gdy mają puste magazynki.



Ciężko stwierdzić wtedy kto jest odpowiedzialny na zabicie śmiecia.