18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z cyklu: co widzimy?

~Velture • 2023-08-28, 17:15
Tradycyjnie i kulturalnie - kto chce się pobawić w zgadywankę niech pisze komentarz zanim odsłoni spojler pod filmem.

Co widzimy?



spoiler

żmij

2023-08-28, 17:20
Oktoberfest?

Edit: No prawie...
:mrgreen:

bercisko

2023-08-28, 17:21
"Zazdroszczę" motzno.
Spadną im ceny usług medycznych i poziom wykształcenia technicznego na wyspie sie podniesie. Razem z krzykiem mieszkańców :-)

chorym

2023-08-28, 17:22
w sumie jakby j***li gdzies na polach za butelke wody i fasolke w puszce dziennie to nie widze problemu

Pan_Cernik

2023-08-28, 17:41
Nie wiem skąd takie niusy bierzesz ale zmień źródło.

Na tvn24 i na gazecie nic o tym nie ma więc na 100% to prawicowa propaganda ...

Silverface

2023-08-28, 17:55
Z cyklu: co widzimy?
Co widzimy? Cel dla rakiety naprowadzanej, lub bomby...ewentualne cel dla kilku "żołnierzy" z M60 lub podobnym karabinem. :)

lokal.szczecin

2023-08-28, 17:56
Pan_Cernik napisał/a:

Nie wiem skąd takie niusy bierzesz ale zmień źródło.
Na tvn24 i na gazecie nic o tym nie ma więc na 100% to prawicowa propaganda ...



jak ty takie media czytasz - ogladasz to sie nie dziwie ze tak myslisz.
juz same twoja slowa o "propagandzie" pokazuja jak masz wyprana glowe.

nie slyszales o pani merkel, jej zaproszeniu, zadymach we francji niemczech, szwecji itd., gwaltach, o naszej granicy z bialorusia, o relokacji imigrantow?
zastanow sie geniuszu dlaczego unia chce relokowac imigrantow? bo jest ich malo? czy dlatego ze ciagle te dzikusy napieraja na europe!

a ty piszesz o jakiejs propagandzie i potrzebujesz zrodla?? wlacz myslenie to wystarczy!

Pan_Cernik

2023-08-28, 18:00
lokal.szczecin napisał/a:

jak ty takie media czytasz - ogladasz to sie nie dziwie ze tak myslisz.
juz same twoja slowa o "propagandzie" pokazuja jak masz wyprana glowe.
nie slyszales o pani merkel, jej zaproszeniu, zadymach we francji niemczech, szwecji itd., gwaltach, o naszej granicy z bialorusia, o relokacji imigrantow?
zastanow sie geniuszu dlaczego unia chce relokowac imigrantow? bo jest ich malo? czy dlatego ze ciagle te dzikusy napieraja na europe!
a ty piszesz o jakiejs propagandzie i potrzebujesz zrodla?? wlacz myslenie to wystarczy!



Widzę że sarkazmu nie zauważyłbyś nawet kiedy by cię w dupę kopnął....

dżonyłojlker

2023-08-28, 18:10
lokal.szczecin napisał/a:

jak ty takie media czytasz - ogladasz to sie nie dziwie ze tak myslisz.
juz same twoja slowa o "propagandzie" pokazuja jak masz wyprana glowe.
nie slyszales o pani merkel, jej zaproszeniu, zadymach we francji niemczech, szwecji itd., gwaltach, o naszej granicy z bialorusia, o relokacji imigrantow?
zastanow sie geniuszu dlaczego unia chce relokowac imigrantow? bo jest ich malo? czy dlatego ze ciagle te dzikusy napieraja na europe!
a ty piszesz o jakiejs propagandzie i potrzebujesz zrodla?? wlacz myslenie to wystarczy!






Pepewatch

2023-08-28, 18:27
Moja próba:
Obornik wywaliło w miejskiej zabudowie?

Przeczytałem cytat; bezczelne, perfidne kłamstwa!
Ja tam widzę na początku obok inżyniera w żółtej koszulce jedną kobietę z małym akbarem albo fatimą

Jesse.Pinkman

2023-08-28, 19:48
Pan_Cernik napisał/a:

Widzę że sarkazmu nie zauważyłbyś nawet kiedy by cię w dupę kopnął....


Nie tłumacz się pisowski tłuku ze spraną przez tvpis łepetyną. Zostałeś szybciutko zaorany i tyle w temacie a teraz możesz wracać do oglądania tvp DezInfo. Dla was, pisowskich kretynów, jak ktoś nie ogląda tvpis to odrazu zwolennik po, tvnu i wyborczej i nie pojmujecie, j***ne pisowskie lemingi, że można nie oglądać ani jednego ani drugiego. Szczególnie pisowskie k***y lubią szufladkować ludzi i dzielić na zwolenników pis i po. Gardzę wami jak mało kim. W tvpis powiedzą, żebyś zjadł gówno to zeżresz i jeszcze poprosisz o dokładkę a jak ja odmówię to zaczniesz swoje żałosne pie**olenie, że w tvnie zakazali mimo iż wyraźnie kilka razy zaznaczyłem, że nie oglądam ani jednego ani drugiego syfu.

dżonyłojlker

2023-08-28, 20:02
Jesse.Pinkman napisał/a:

Nie tłumacz się pisowski tłuku ze spraną przez tvpis łepetyną. Zostałeś szybciutko zaorany i tyle w temacie a teraz możesz wracać do oglądania tvp DezInfo. Dla was, pisowskich kretynów, jak ktoś nie ogląda tvpis to odrazu zwolennik tvnu i wyborczej i nie pojmujecie, j***ne pisowskie lemingi, że można nie oglądać ani jednego ani drugiego. Szczególnie pisowskie k***y lubią dzielić i szufladkować ludzi na zwolenników pis i po. Gardzę wami jak mało kim.



Zamknij się pinki leszczu ty jeden tefałenowski. Tylko TVP, j***ć jaruzela, precz z komuną, niech żyje wolna Polska.

Jesse.Pinkman

2023-08-28, 20:04
motylekwbrzuchu napisał/a:

Zamknij się pinki leszczu ty jeden tefałenowski. Tylko pis, j***ć jaruzela, precz z komuną, niech żyje wolna Polska.


Pies cię j***ł motylku w brzuchu ty jeden :) Ale masz rację, niech żyje wolna Polska precz z komuną :)

0to

2023-08-28, 20:06
Widać jedną kobitę ,więc to fejk :D