18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Z cyklu: co widzimy?

~Velture • 2023-08-28, 17:15
Tradycyjnie i kulturalnie - kto chce się pobawić w zgadywankę niech pisze komentarz zanim odsłoni spojler pod filmem.

Co widzimy?



spoiler

PutinToSmiec

2023-08-28, 20:30
To sìę nazywa migracja . Twój przodek też migrował z Afryki .

Nemrod90

2023-08-28, 20:55
Tak wygląda koniec Europy przed którym choćby Oriana Fallaci ostrzegała już dekady temu. Wszystko zgodnie z planem Kalergiego, który europejskie "elity" gorliwie realizują. Nas też to czeka, jeśli naród nie zacznie myśleć i wyciągać wniosków, wszak antypolski rząd warszawski od 2015 roku sprowadził setki tysięcy ciapatych do Polski, a w planach ma jeszcze więcej. Niedawno było głośno o koncepcji przyjmowania 400 tys. brudasów rocznie, więc w ekspresowym tempie dogonimy "postępowy" zachód. Wspomnieć też należy, że polskie uczelnie robią nabór "studentów" w Zimbabwe...

Pan_Cernik

2023-08-28, 21:10
Jesse.Pinkman napisał/a:

Nie tłumacz się pisowski tłuku ze spraną przez tvpis łepetyną. Zostałeś szybciutko zaorany i tyle w temacie a teraz możesz wracać do oglądania tvp DezInfo. Dla was, pisowskich kretynów, jak ktoś nie ogląda tvpis to odrazu zwolennik po, tvnu i wyborczej i nie pojmujecie, j***ne pisowskie lemingi, że można nie oglądać ani jednego ani drugiego. Szczególnie pisowskie k***y lubią szufladkować ludzi i dzielić na zwolenników pis i po. Gardzę wami jak mało kim. W tvpis powiedzą, żebyś zjadł gówno to zeżresz i jeszcze poprosisz o dokładkę a jak ja odmówię to zaczniesz swoje żałosne pie**olenie, że w tvnie zakazali mimo iż wyraźnie kilka razy zaznaczyłem, że nie oglądam ani jednego ani drugiego syfu.



Z tym że widzę że o jednej kwestii zapomniałeś...

W naszej poprzedniej "dyskusji" to TY!! pierwszy poruszyłeś temat oglądanie prze zemnie TVPiS, jak to ładnie ująłeś....
Ale jak ja w następnym komentarzu wspominałem o tobie i TVNiemcy to nagle dostałeś sraczki.

Więc jak to jest z tobą? Ty możesz innych szufladkować a ciebie inni nie mogą?
Czyli nie dość że jesteś lewackim zjebem to jeszcze i hipokrytą????

Co do reszty... Czy ty myślisz że ja wami nie gardzę? Oczywiście że tak, jak każda sprzedajną niemiecką k***ą.

Teraz macie jednego więcej w waszym k***idołku, z tego co słyszałem. Takiej k***y w polityce jak giertych to jeszcze w naszym kraju nie było.
Masz już na kogo głosować. Pasujecie do siebie...

Angevil

2023-08-28, 21:23
W rok, dwa się ogarną, nakradną towaru, dobrze ubiorą. Panna jednego bądź kilku z was da dupy takiemu kiedyś bo jej się spodoba ;) pobłażajcie dalej robakom.

Jesse.Pinkman

2023-08-28, 21:57
Pan_Cernik napisał/a:

Z tym że widzę że o jednej kwestii zapomniałeś...
W naszej poprzedniej "dyskusji" to TY!! pierwszy poruszyłeś temat oglądanie prze zemnie TVPiS, jak to ładnie ująłeś....
Ale jak ja w następnym komentarzu wspominałem o tobie i TVNiemcy to nagle dostałeś sraczki.
Więc jak to jest z tobą? Ty możesz innych szufladkować a ciebie inni nie mogą?
Czyli nie dość że jesteś lewackim zjebem to jeszcze i hipokrytą????
Co do reszty... Czy ty myślisz że ja wami nie gardzę? Oczywiście że tak, jak każda sprzedajną niemiecką k***ą.
Teraz macie jednego więcej w waszym k***idołku, z tego co słyszałem. Takiej k***y w polityce jak giertych to jeszcze w naszym kraju nie było.
Masz już na kogo głosować. Pasujecie do siebie...


Przecież sam się j***ny pisowski tłuku przyznałeś do oglądania tvpis więc sam się zaorałeś. Nie tłumacz się teraz bo marnie ci to wychodzi. Jesteś j***nym pisowskim lemingiem łykającym propagandę morawieckiego jak młody pelikan. Rządowa reżimówka zrobiła ci zupę z mózgu ty prawie 50 letni dziadku z wodogłowiem. Twoje jedyne argumenty to pisowskie propagandowe pie**olenie, że ,,jestem niemcem, oglądam tvn i popieram po" i dalej j***ny kretynie nie rozumiesz, że nie muszę być za platformą żeby j***ć pisowskie ścierwa. Takim śmieciom powinni odbierać prawa wyborcze. Przez takie podstarzałe k***iska młodzi będą mieli pod górkę w tym kraju.

Razmuser

2023-08-28, 21:59
@Velture weź to edytuj i daj muzyczkę z Króla Lwa. Dla nie kumatych wpisać w google "na cywenia" i pierwszy link z YT odpalić, a filmik z brudasami bez dźwięku oglądać :)

DziQ1916

2023-08-28, 22:28
konferencja tuska ?

neo001

2023-08-28, 23:08
DziQ1916 napisał/a:

konferencja tuska ?



Jego elektorat :lol:

Angevil

2023-08-28, 23:12
neo001 napisał/a:

Jego elektorat


Się dowiedz debilu kto przywiózł kilka tysięcy wschodnich niedawno pajacu pisowski :lol:

neo001

2023-08-28, 23:47
Angevil napisał/a:

Się dowiedz debilu kto przywiózł kilka tysięcy wschodnich niedawno pajacu pisowski



Aleś się oburzył. Pisdzielcem nie jestem, a komentarz miał być humorystyczny.

Skoro jednak chcesz wiedzieć, to stokroć bardziej wole tych pisowskich pracowników kontraktowych, niż nielegalne bydło bez dokumentów, które liczy tylko na na kradzione/daniny od państwa. Brakuje nam rąk do pracy i nawet do uczciwie pracujących Ukraińców nie mam nic przeciwko(szkoda tylko, że od czasu wojenki przybyło pasożytów niewdzięcznych).

Kohei

2023-08-29, 00:10
tylko idioci bronia jeszcze Tuska

0dbytBiskupa

2023-08-29, 00:53
I znowu ta gra na emocjach i straszenie. Ale zapomniałeś na koniec skleić z hymnem PiS i obietnicą Kaczyńskiego, że ich tu nie wpuści. Popraw, bo nie zapłacą.

Pan_Cernik

2023-08-29, 07:37
Jesse.Pinkman napisał/a:

Przecież sam się j***ny pisowski tłuku przyznałeś do oglądania tvpis więc sam się zaorałeś. Nie tłumacz się teraz bo marnie ci to wychodzi. Jesteś j***nym pisowskim lemingiem łykającym propagandę morawieckiego jak młody pelikan. Rządowa reżimówka zrobiła ci zupę z mózgu ty prawie 50 letni dziadku z wodogłowiem. Twoje jedyne argumenty to pisowskie propagandowe pie**olenie, że ,,jestem niemcem, oglądam tvn i popieram po" i dalej j***ny kretynie nie rozumiesz, że nie muszę być za platformą żeby j***ć pisowskie ścierwa. Takim śmieciom powinni odbierać prawa wyborcze. Przez takie podstarzałe k***iska młodzi będą mieli pod górkę w tym kraju.



Ja pie**ole... Ale z ciebie idiota.....

Jedyne co ci wtedy napisałem to , że oglądam TVPisS Sport. "SPORT" j***ny matole, bo leciał mecz Legii z Midtjylland. A ty się k***a podniecasz bo mnie k***a zaorałeś.... Śmieszny jesteś lewaczku.

To po tobie widać że propaganda zryła ci łeb.
Już w poprzednim razem udowodniłem ci że jesteś debilem. Nawet nie lemingiem, tylko debilem, bo o wszystkim co ci pisałem, pisałý też lewackie media a do twojego zakutego łba tak fakty nie docierały.