18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

YouTube MegaMix

domos14 • 2010-02-15, 21:31
zapraszam do oglądania ;)


lesiot

2010-02-15, 21:35
Znowu Clint Mansel i Chrons Quartet w podkładzie... ile można bezcześcić taki dobry soundtrack do tak durnych filmików?

domos14

2010-02-15, 21:37
lesiot napisał/a:

Znowu Clint Mansel i Chrons Quartet w podkładzie... ile można bezcześcić taki dobry soundtrack do tak durnych filmików?



durny to moze ty jestes :)

szysza

2010-02-15, 21:40
Qskiego i Soldiera mixy były na poziomie. No, ale to... Stary, zrób nam przysługę i nie myśl nad następnym mixem. Nie rozumiem, co tu tak w ogóle miało być lachowe? Powycinane randomy z yt, sklejone z oklepaną muzyką, żadnych efektów. Belegówno stary.
Tak, teraz możesz się unieść świętym gniewem i mnie zbluzgać.

domos14

2010-02-15, 21:44
szysza napisał/a:

Qskiego i Soldiera mixy były na poziomie. No, ale to... Stary, zrób nam przysługę i nie myśl nad następnym mixem. Nie rozumiem, co tu tak w ogóle miało być lachowe? Powycinane randomy z yt, sklejone z oklepaną muzyką, żadnych efektów. Belegówno stary.
Tak, teraz możesz się unieść świętym gniewem i mnie zbluzgać.



własnie o to chodzi ze jest mniej zalosnych efektow

eles

2010-02-15, 21:45
nuuuuuuuuda

szysza

2010-02-15, 21:49
Problem w tym, że efekty przez nich użyte nie były żałosne. No, chyba, że patrzysz pod kątem profesjonalnej obróbki filmowej. Jak dla mnie to Twój "wielkymyx" jest żałosny. Nie dość, że wszystko ma już swoje lata, widziało to w p*zdu ludzi, to jeszcze żadnych eee odświeżen, w postaci wyżej wymienionych "żałosnych" efektów. No, ale co kto woli. Niektórym się podobują mixy qskiego i soldiera, innym Twoje. Chyba.

Byczarz

2010-02-15, 21:50
Piwo za tego mixa daję, bo ktoś się postarał, a widać że dopiero zaczyna. ; p
Poza tym, to że pierwszy mix jest średni, nie znaczy, że kolejne będą ch*jowe. ; )

domos14

2010-02-15, 21:50
szysza napisał/a:

Problem w tym, że efekty przez nich użyte nie były żałosne. No, chyba, że patrzysz pod kątem profesjonalnej obróbki filmowej. Jak dla mnie to Twój "wielkymyx" jest żałosny. Nie dość, że wszystko ma już swoje lata, widziało to w p*zdu ludzi, to jeszcze żadnych eee odświeżen, w postaci wyżej wymienionych "żałosnych" efektów. No, ale co kto woli. Niektórym się podobują mixy qskiego i soldiera, innym Twoje. Chyba.



wez pod uwage to, ze to jest mix filmikow z youtuba a nie mix wlasnych efektow - jak to zrobili qski i sooldier

kirek4

2010-02-15, 21:55
chciałbym wnieść apelację by zrobić jakiś mix ale taki bardziej śmieszny z rzeczami z działu hard ;)

szysza

2010-02-15, 22:00
No co kto lubi. Mi tam podszedł średnio, ale przeca nie będe biegał z mordą i krzyczał, że ićpanfhooi, czy cuś. Jak się komuś podobuje, to git.
Ale kurde, jestem tolerancyjny. Może dostanę pokojową nagrodę nobla?

domos14

2010-02-15, 22:48
jesli ktos sie ma tak popisywac jak @szysza, to niech lepiej wyjdzie :P - wg niego w MIXIE wszystko powinno trzymac sie "kupy" hahah... człowieku obczaj co znaczy MIX!!!

JDRK

2010-02-15, 22:59
Cytat:

Szysza - Ale kurde, jestem tolerancyjny. Może dostanę pokojową nagrodę nobla?



wg stylu życia to prędzej w pysk dostaniesz...(btw to nie jest groźba:P)

a co do mixu... w szkolnej skali ocen to z dam 2(słownie DWA).

tasioora

2010-02-15, 23:00
no toś się skompromitował człowieku, zero inwencji twórczej. Chodzi o to, że to komentarz do sytuacji niekiedy nadaje mu charakter komiczny a w Twoim wykonaniu jest to niestety nie śmieszne. Przesiądź się może na szachy ?

StaLION4242

2010-02-15, 23:02
Co wy chcecie od chłopaka ;D
Fajne nawet ;D