18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

YouTube MegaMix

domos14 • 2010-02-15, 21:31
zapraszam do oglądania ;)


Scarlet

2010-02-15, 23:03
a ja nie widziałam wcześniej 'koniec imprezy' w wersji lego ;)

Centurion

2010-02-15, 23:07
Co do filmiku to mało odkrywczy jeśli ktoś śledzi na bieżąco wszystkie głupie filmiki z youtube. Zabrakło tego "smaczka", własnych komentarzy, remixów, absurdu i abstrakcji.
A poza tym to moja sugestia jest taka żebyś na wstępie jednak nie wywyższał się ponad innymi którzy robią tego typu mixy, bo z miejsca jesteś traktowany mało poważnie, no ale kombinuj, montować filmy już umiesz, teraz tylko trochę właanej inwencji ;)

dworzin

2010-02-15, 23:09
ale lipa... i Ty smiesz twierdzic ze ten filmik jest lepszy od soldiera?

johnyzlampy

2010-02-15, 23:10
bieda stary, nie dość, że mix słaby to jeszcze ośmieszyłeś się na wstępie. Te piwa które masz to chyba bezalkoholowe :P

szysza

2010-02-15, 23:12
Dodałbym jeno, że masz koleś problem z przyjecięm krytyki. Zrobiłeś jakiś badziew i teraz każdy ma padać na kolana? Pisałem, że ma się trzymać kupy? Napisałem jeno, że jak się za coś zabierasz dodaj troszkę własnej pracy. Bo samo sklecenie kilku filmików to ch*jnia a nie praca.

tasioora

2010-02-15, 23:14
Nie tak dawno był filmik o "dysmózgi" gdzie mówione jest o tym, że zamiast przyznać się do błędu krytykujesz innych i śmiesz twierdzic, że masz racje(uważam, że tym występkiem się kwalifikujesz). Zachowałeś się naprawdę niedojrzale. Przemyśl to i wyciągnij wnioski
Nie chcę Cię urazić ale chce żebyś znał moją opinie.

Ross Pierre Dolevas

2010-02-15, 23:18
Centurion napisał/a:

Co do filmiku to mało odkrywczy jeśli ktoś śledzi na bieżąco wszystkie głupie filmiki z youtube. Zabrakło tego "smaczka", własnych komentarzy, remixów, absurdu i abstrakcji.
A poza tym to moja sugestia jest taka żebyś na wstępie jednak nie wywyższał się ponad innymi którzy robią tego typu mixy, bo z miejsca jesteś traktowany mało poważnie, no ale kombinuj, montować filmy już umiesz, teraz tylko trochę właanej inwencji ;)



Zgadzam się z Centem, ale najpierw zacznij akceptować krytykę i pogódź się z tym, że nigdy nie przypadniesz każdemu do gustu. No chyba, że uznajesz zasadę:
"Nobody is perfect. I'm nobody" ;)
Pozdrawiam

sid89

2010-02-15, 23:38
k***a poj***ło was z tymi mixami? niedługo każdy swój mix będzie wrzucał i zamiast sadistica będzie portal mójmixjutube.pl

zesrać się można od takiego lamerstwa.

"Ktoś wrzucił mixa i był fajny, to coś zrobię na szybko, może też będę zajebisty jak inni"

zajcewow

2010-02-15, 23:38
yyy zj***ne ^^

Chupacabra

2010-02-16, 00:33
Nie kumam co tak na autora naskoczyliście. Mi się podoba;) Wiele rzeczy nie widzialem. :P Ale mix SooldierPL też całkiem na poziome. Fajne ;) Obydwie wersje:) Brawo, i życzę owocnej pracy przy dalszej części ( o ile taka będzie ). PiFFko

cocoloco

2010-02-16, 01:49
Sadyści, pomóżta. Co to za utwór na końcu filmiku? Ten motyw jak Remi jest przebrany za kangura.

Tejls

2010-02-16, 03:26
Szału nie ma. W ogóle słabo to wypada. Gdzieś tam domos14 wspomniałeś, żeby ktoś zobaczył co znaczy miks. Szczerze? Do Twojego filmiku bardziej już pasuje miszmasz. :o

No i ten początek. Wg mnie to sooldier i qski odwalili kawał dobrej roboty, bo pokazali odgrzewane kotlety, które w tej ich wersji nadal mają smaczek. A no i trochę za długie tego wstawki pomiędzy filmikami zrobiłeś. :O

Wiedziałem, że zapomniałem.
@cocoloco.
Piosenka to bodajże P. Six vs. Guru Josh Project - Let Me Know (Infinity). ; )

Dannyk

2010-02-16, 07:33
Proste: za mało powiązania między tymi kawałkami filmików i humor taki z dupy... Wszystko oklepane.

Buchi

2010-02-16, 07:33
A mi się podobało i czekam na następne. ;>

pa...........ix

2010-02-16, 07:56
kopiuj, wklej, kopiuj, coś tam połącz, wklej, kopiuj, wklej. ch*jowe jednym zdaniem.