18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Youtube fight z muslimami

Ba...........or • 2013-06-01, 21:15


Siemanko, jest to jakby kontynuacja jednego z komentarzy który pojawił się pod temat z ciapatymi.

Prosta sprawa - trzeba coś zrobić, to robimy i mamy piekny dowód tutaj

/watch?v=5FcOroLmB64
(do yt link)


PRZY OKAZJI polecam zwrócić uwagę na to jak świetni ludzie żyją w naszym kraju i jak świetnym humorem dysponują hehe.

All muslims, do you know this date 12 September 1683? We will do it again, trust me

Nabuke

2013-06-02, 12:05
haha vista haha ha .. popłakałem się ze śmiechu

Ba...........or

2013-06-02, 13:42
take to śmieszne hehe, 22 lat, bezrobotny haha

Kapsaicyna

2013-06-02, 14:11
"Imperium osmańskie jako jedyne państwo trzecie nie uznało likwidacji Rzeczypospolitej na skutek rozbiorów. Legenda mówi, że Turcy chcąc szczególnie podkreślić fakt nieuznania rozbiorów Polski, przy każdej prezentacji ambasadorów i dyplomatów na dworze sułtana powtarzali: „Poseł Lechistanu jeszcze nie przybył”

A więc w imię czego mielibyśmy bronić krajów zachodnich przed zalewem islamskim ? Przecież nie w imię tej samej wiary skoro te kraje od niej odeszły. Sugeruje nie lecieć First to Fight bo kiepsko na tym wychodzimy, niech się angole i spedalone francuziki same bronią, niech Polacy się uczą na swoich błędach. Pod Wiedniem biliśmy naturalnego wroga Caratu Rosyjskiego i Habsburgów Austriackich, którzy potem w podzięce rozkradli gwałtem nasze ziemie.

br...........rs

2013-06-02, 16:47
Ostatnio, gdy spierałem się z kozojebcami i lewakami pod jednym filmem, dostałem ostrzeżenie na YT, wczoraj patrzę, znowu jakaś murzynka-szmatociała się przypie**ala ._. a konta ryzykować nie chcę.