18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Youtube fight z muslimami

Ba...........or • 2013-06-01, 21:15


Siemanko, jest to jakby kontynuacja jednego z komentarzy który pojawił się pod temat z ciapatymi.

Prosta sprawa - trzeba coś zrobić, to robimy i mamy piekny dowód tutaj

/watch?v=5FcOroLmB64
(do yt link)


PRZY OKAZJI polecam zwrócić uwagę na to jak świetni ludzie żyją w naszym kraju i jak świetnym humorem dysponują hehe.

All muslims, do you know this date 12 September 1683? We will do it again, trust me

Damian198025

2013-06-02, 00:00
loaloa kiedyś w w Twoim ulubionym tvn zobaczysz

yogi

2013-06-02, 00:03
Cytat:

Banananator


Masz zainstalowanego winampa, windows media player'a, mozille, chrome'a, korzystasz z painta...
... i na dodatek wrzucasz screena w rozdzielczości 1024x768.

Ciekawe co kryje się pod rozwinięciem QL >>

bartekwop

2013-06-02, 00:06
ale beka z was jeszcze większa niż z tych półinteligentnych murzynków =D
wojownicy z internetu xD

NieWiemZeWiem

2013-06-02, 00:09
Bardzo fajnie ;) Ej ludzie kiedys widzialem ze muzlumanie na facebooku biora naprzyklad polske i na niej daja napisy po arabsku, polksiezyce i inne pierdoły. No to ja mam pomymsl niech kazdy zacznie wszedzie pisac i zakladac fanpages na przyklad "chrzescijanstwo dla Arabi saudysjkiej" albo "liga chrzescijan w Iraku" itd itd. Jak oni nam to mi im tez ;) zobaczymy kto tutaj jest taki tolerancyjny. Niech jakis grafik zrobi...nie wiem wytnie ich kraj zeby byly tylko takie granice no i na nim krzyze,JPII, Jezus itp co swiete....ooo i taki wyj***ny rozaniec ktory bedzie otaczał cały kraj...Prosze...dajmy im wiare :( to takie smutne....

Peter-Norivotset

2013-06-02, 00:11
A moj koment usuneli a powinien byc wlasnie na tym screnie :-(

NieWiemZeWiem

2013-06-02, 00:13
aha ludzie filmik jest na koncie jakiegos człowieka ktory nooo...nie wiem nie jest jakis swiatowy i duzo osob go nie oglada. Moze CNN na swoim koncie ma ten filmik? Wtedy te komenty to by poszly w swiat! tylko ze k***a zaraz zacznie sie polowanie na internautów wiec korzystajcie z TORA

job_twaju_mać

2013-06-02, 00:13
Loaloa napisał/a:

Jaaaaaa, ale jesteście faaaaaajni, ale im dogadaliście, cóż za odwaga, cóż za wspaniały przykład bezkompromisowej postawy patriotycznej. Z takimi wojownikami stojącymi na straży porządku mogę spać spokojnie.

@Damian
Muzułmanie spotykają się przy ulicy Jana Sobieskiego 10 (trochę ironiczny adres zważywszy na to jaki wpie**ol od wojsk tego pana dostali). Teraz znasz już adres, napisz mi, tylko poważnie co z tą wiedzą zamierzasz zrobić?



Jak mnie wk***iają tacy j***ni ignoranci. Nie wiem czy wiesz, ale nie każdy ma na codzień kontakt z tymi brudasami, więc jedynie co mogą zrobić, to właśnie to. Nawet taka żałosna forma jest dobra, bo napewno znajdzie się paru, którzy będą to czytać i wezmą to do siebie, że nie będą tu mile widziani.

sadol125

2013-06-02, 00:37
Jak przeczytałem "Siemanko" to od razu sobie dopowiedziałem "witam was w mojej kuchni"

nemiroff

2013-06-02, 00:39
@up, skrzynka dla Ciebie.
od czegoś zacząć trzeba. ale podejrzewam, że prędzej sami się nawzajem wykończymy pie**oląc na lewo i prawo w takim stylu, jaki widzę w komentarzach, zamiast dać tym k***om popalić.... opamiętajcie się..

@Będę_go_zjadł

krychu2007

2013-06-02, 01:31
Ziomek opowiada jakby polska była nowym rajem dla tekstylnogłowych.

Ba...........or

2013-06-02, 10:57
w sumie to też jest sposób, u nas jest taki lipa socjal, że jak przyjada to umrą wszyscy.

Czyli plan, zachęcić ich i niech zdychają xD

smyndryl

2013-06-02, 11:39
Banananator napisał/a:


PRZY OKAZJI polecam zwrócić uwagę na to jak świetni ludzie żyją w naszym kraju i jak świetnym humorem dysponują hehe.

All muslims, do you know this date 12 September 1683? We will do it again, trust me



Rzeczywiście, humor najwyższych lotów. :facepalm:

Ba...........or

2013-06-02, 11:52
rozumiem że jesteś debilem, nie znasz historii i tego nie łapiesZ:)

krzysztof6666

2013-06-02, 12:05
Muzułmańskie Centrum w Krakowie powstało w roku 2011 z inicjatywy społeczności muzułmańskiej mieszkającej w Krakowie. Nasz adres to: ul. Sobieskiego 10 w Krakowie , chciałbym zdjęcia z tego miejsca zobaczyć na hardzie ...