18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

You're getting old...

K-...........an • 2012-12-31, 18:04
Stary coś Ty taki przybity?

-A szkoda gadać, zrozumiałem, że się zestarzałem...

Niby czemu?

-Bo jak kupuję wódę, to już mnie nie pytają o dowód... :(

MrYeni

2012-12-31, 18:14
też mnie wczoraj naszła taka refleksja gdy kupowałem tequile :/

Eresol

2012-12-31, 18:30
k***a ja też się starzeje :(

trollejbusz

2012-12-31, 19:10
tja, jak mnie nieraz spytają to odbieram to jako komplement

bloodwar

2012-12-31, 19:17
Przychodzi Łazarz do Jezusa:
- Stary, coś ty taki przybity? :-)

Plecionkarz

2013-01-01, 04:33
To spróbujcie kupić jabola. Któraś sklepikarka w końcu spyta bo kupują to głównie żule i gówniarze.

Ro...........ka

2013-01-01, 11:06
Już się nie chwalcie, że jesteście tacy dorośli. Kur*a najgorsze to są takie małe p*zdy co mają po 18 czy już (!) 19 lat i się chwalą między sobą : -ty mariolka kupowałam dziś balantajsa czaiiisz i malrboro i babka spytała mnie o dowód heheheh brechtam co ja wyglądam na 16 lat? Przeciez mam tone tapety" A raz ktoś nie spyta to już się chwalą, że jakie one są już stare, kurr

A ty MrYeni nie dość, że się chwalisz czy tam żalisz, to nie mogłeś napisać, że naszła cie taka refleksja, gdy kupowałeś alkohol, by podkreślić, że w zdaniu chodzi refleksje nad wiekiem, tylko musiałeś doj***ć, że tequile, bo jaki ty jesteś extra cool, że nie kupujesz zwykłej wódy..

Foxless

2013-01-01, 11:27
@Roztrzepanejajka - ale flustracja, zacznij zażywać jakieś leki na uspokojenie, bo jak tak dalej pójdzie i rzeczywiscie sie zestarzejesz, to będzie cie trzeba zastrzelic dla dobra ogólu. masz wszelkie zadatki zeby zostac wk***iającą babą po 50, która w komunikacji miejskiej MUSI siedzec, a za jej czasów, to sie jadlo udziec z dinozaura, a nie jakiejś pedalskiej świni i wracalo do domu przed 22 przynajmniej do trzydziestki.

KidekDynamitek

2013-01-01, 12:10
Foxless napisał/a:

@Roztrzepanejajka - ale flustracja


Że co k***a?!

Foxless napisał/a:

będzie cie trzeba zastrzelic dla dobra ogólu.


Też się pilnuj.

Damian198025

2013-01-01, 12:30
KidDynamite napisał/a:


Że co k***a?!


Też się pilnuj.



Znalazł sie k***a Jan Miodek zawsze k***a musi być jakiś mędrzec który sie przypie**oli że zle napisane

KidekDynamitek

2013-01-01, 12:33
Damian198025 napisał/a:



Znalazł sie k***a Jan Miodek zawsze k***a musi być jakiś mędrzec który sie przypie**oli że zle napisane


Taa. Tobie pewnie bez różnicy czy ktoś Ci robi łaskę czy ktoś Ci robi laskę. Pedale.

Damian198025

2013-01-01, 12:46
KidDynamite napisał/a:


Taa. Tobie pewnie bez różnicy czy ktoś Ci robi łaskę czy ktoś Ci robi laskę. Pedale.



Jeden pedał to ciebie zrobił a drugi zapomniał wychować śmieciu

KidekDynamitek

2013-01-01, 12:59
Damian198025 napisał/a:



Jeden pedał to ciebie zrobił a drugi zapomniał wychować śmieciu




Chyba masz złe wspomnienia, bo znowu powtarzasz tę gadkę.

Foxless

2013-01-01, 15:40
KidDynamite
Cytat:

Foxless napisał/a:

@Roztrzepanejajka - ale flustracja


Że co k***a?!

Foxless napisał/a:

będzie cie trzeba zastrzelic dla dobra ogólu.


Też się pilnuj.



Dzięki za wskazanie literówki. Zanim jednak zaczniesz zwracać komuś uwagę na kulturę jego wypowiedzi i błędy w niej: przypilnuj swojej, bo "że co k***a" wygląda przy tym dość paradoksalnie ;) Oczywiście przyjmuję a priori, że się tego czepiasz, bo chodzi ci o kulturę języka. Świetnie z tym kontrastują wszystkie epitety, których użyłeś.

KidDynamite:
Cytat:

Damian198025 napisał/a:



Znalazł sie k***a Jan Miodek zawsze k***a musi być jakiś mędrzec który sie przypie**oli że zle napisane


Taa. Tobie pewnie bez różnicy czy ktoś Ci robi łaskę czy ktoś Ci robi laskę. Pedale.



To najbardziej absurdalne zdanie jakie dzisiaj przeczytałem! Z zastosowanego znaczenia słowa "czy" wynika, że to dwa pytania, brak jednak odpowiedniego znaku interpunkcyjnego oraz popełniłeś błąd składniowy, który pozbawia to zdanie sensu. Gdyby jednak miało jakikolwiek mieć - to brakuje przecinka (teraz sobie sprawdź gdzie). Stąd jasno mogę wnieść, że tobie wszystko jedno co chcesz napisać.

Morał jest następujący - robisz błędy interpunkcyjne, składniowe, do tego nie masz bladego pojęcia o kulturze wypowiedzi, ale nie przeszkadza ci, żeby wytykać błędy innym. Tylko przez grzeczność nie sprawdzę twoich innych postów pod tym względem, skoro w tak lakonicznych komunikatach ich nie zabrakło. Dziękuję.

PS. A takimi pierdołami to będę się przejmował przy pisaniu czegoś poważnego, a nie komentarza pod nieśmiesznym kawałem na sadolu.