18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

You're getting old...

K-...........an • 2012-12-31, 18:04
Stary coś Ty taki przybity?

-A szkoda gadać, zrozumiałem, że się zestarzałem...

Niby czemu?

-Bo jak kupuję wódę, to już mnie nie pytają o dowód... :(

KidekDynamitek

2013-01-01, 16:02
Foxless napisał/a:

KidDynamite


Dzięki za wskazanie literówki. Zanim jednak zaczniesz zwracać komuś uwagę na kulturę jego wypowiedzi i błędy w niej: przypilnuj swojej, bo "że co k***a" wygląda przy tym dość paradoksalnie ;) Oczywiście przyjmuję a priori, że się tego czepiasz, bo chodzi ci o kulturę języka. Świetnie z tym kontrastują wszystkie epitety, których użyłeś.

KidDynamite:


To najbardziej absurdalne zdanie jakie dzisiaj przeczytałem! Z zastosowanego znaczenia słowa "czy" wynika, że to dwa pytania, brak jednak odpowiedniego znaku interpunkcyjnego oraz popełniłeś błąd składniowy, który pozbawia to zdanie sensu. Gdyby jednak miało jakikolwiek mieć - to brakuje przecinka (teraz sobie sprawdź gdzie). Stąd jasno mogę wnieść, że tobie wszystko jedno co chcesz napisać.

Morał jest następujący - robisz błędy interpunkcyjne, składniowe, do tego nie masz bladego pojęcia o kulturze wypowiedzi, ale nie przeszkadza ci, żeby wytykać błędy innym. Tylko przez grzeczność nie sprawdzę twoich innych postów pod tym względem, skoro w tak lakonicznych komunikatach ich nie zabrakło. Dziękuję.

PS. A takimi pierdołami to będę się przejmował przy pisaniu czegoś poważnego, a nie komentarza pod nieśmiesznym kawałem na sadolu.


Błąd składniowy czy interpunkcyjny nijak ma się do grubego błędu ortograficznego. Gdy zapomnisz przecinka, nikt nie uzna Cię za kretyna, który myśli, że istnieje słowo "flustracja".

takija

2013-01-01, 18:01
Wam to chyba wódki na sylwku szczędzili że tacy nerwowi jesteście....

maniiiek

2013-01-01, 18:11
Ja pie**olę... Jesteście żenujący.... Banda gówniarzy, ledwo po 20 albo jeszcze nie i już "dorośli" baaa.. starzy. Podniecacie się sprawdzaniem dowodu w sklepie bardziej niż panienka przed pierwszym razem. Zachowujcie się adekwatnie do swojego wieku a nie zgrywacie tu "dojrzanych i dorosłych" bo to jest wręcz żałosne. Tak, ja też gówniarz jestem, ale przynajmniej takimi pierdołami się nie zajmuję w przeciwieństwie do was.

K-...........an

2013-01-01, 18:43
Cytat:

Ja pie**olę... Jesteście żenujący.... Banda gówniarzy, ledwo po 20 albo jeszcze nie i już "dorośli" baaa.. starzy. Podniecacie się sprawdzaniem dowodu w sklepie bardziej niż panienka przed pierwszym razem. Zachowujcie się adekwatnie do swojego wieku a nie zgrywacie tu "dojrzanych i dorosłych" bo to jest wręcz żałosne. Tak, ja też gówniarz jestem, ale przynajmniej takimi pierdołami się nie zajmuję w przeciwieństwie do was.



Ostatnim zdaniem sam sobie zaprzeczyłeś, jakbyś miał wyj***ne to byś się nie odzywał :trollencjusz:

maniiiek

2013-01-01, 19:02
K-Paxian napisał/a:

Ostatnim zdaniem sam sobie zaprzeczyłeś, jakbyś miał wyj***ne to byś się nie odzywał


Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Mam wyj***ne na ten dowód w sklepach, a nie na ten debilny cyrk wyżej :-P