18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Yelena Isinbaeva przeciw promowaniu homo

vassili • 2013-08-16, 11:45
Cytat:

Mistrzyni świata w skoku o tyczce, Rosjanka Jelena Isinbajewa, potępiła gest Emmy Green-Tregaro, wyrażającej poparcie dla mniejszości seksualnych. Szwedzka lekkoatletka wystąpiła w konkursie skoku wzwyż z paznokciami pomalowanymi w kolory tęczy - symbolu ruchu równości seksualnej.

Emma Green-Tregaro na temat swojego startu w mistrzostwach świata powiedziała: "Kiedy przyleciałam do Moskwy, miasto powitało mnie pierwszego dnia piękną tęczą na niebie. Pomyślałam sobie, że to wspaniały znak. Pomalowałam paznokcie tak, jak lubię, to był najprostszy sposób na wyrażenie moich uczuć i tego co myślę. I tyle."

- To naruszenie zasad obowiązujących w Rosji, brak szacunku dla panujących w naszym kraju przepisów prawnych i zwyczajów - powiedziała Isinbajewa podczas konferencji prasowej, nawiązując do ustawy podpisanej w czerwcu przez Władimira Putina, a zakazującej "promocji" zachowań homoseksualnych oraz wyrażania poparcia dla ruchów gejowskich i lesbijskich. Wprowadzone w życie rosyjskie prawo przewiduje wysokie kary finansowe za "promowanie wśród dzieci i młodzieży nietradycyjnych wartości rodzinnych".

- Może my jesteśmy inni niż mieszkańcy Europy i ludzie z innych państw. W Rosji obowiązuje prawo rosyjskie i powinno być przestrzegane przez wszystkich. Kiedy my jeździmy za granicę, staramy się postępować wedle prawa obowiązującego w danym kraju. Jako normalne postrzegamy związki chłopców i dziewcząt, to wynika z historii… Mam nadzieję, że w żaden sposób nie wpłynie to na przyszłoroczne zimowe igrzyska w Soczi - dodała Jelena Isinbajewa.

Słowa rosyjskiej lekkoatletki, nazywanej "Carycą tyczki" - pełniącej jednocześnie honorową rolę ambasadora igrzysk w Soczi - są nawiązaniem do pojawiających się coraz częściej głosów nawołujących do bojkotu igrzysk w Soczi ze względu na wprowadzone niedawno w Rosji kontrowersyjne prawo.

- Z oczywistych względów nie popieram pomysłu bojkotu igrzysk, co więcej, stanowczo występuję przeciwko polemice w tej sprawie, jest mi bardzo przykro, że ktoś źle odbiera nasze prawo. Podkreślam, że my nie zabraniamy komukolwiek udziału w igrzyskach, nawet, jeśli pozostają w nieformalnych związkach. Jesteśmy wszyscy sportowcami, nie ma żadnego znaczenia dla nas kolor skóry, wyznanie i pochodzenie - zaznaczyła.



Po tym wystąpieniu hordy pedalstwa i szerzącej się tolerancji rzuciły się na profil lekkoatletki aby porównać ją do Hitlera, a całą Rosję do nazistowskich niemiec.
Profil Yeleny:
https://www.facebook.com/yelenaisinbaeva?hc_location=stream

Poniżej kilka zdjęć, które tolerancyjni użytkownicy wrzucili na jej profil:



Zgon14

2013-08-16, 23:17
Czemu Putin nie jest tyranem kiedy trzeba?!

mysza1995

2013-08-16, 23:49
Sadole atakujmy te lewackie ścierwa! :D


milosciprzyjazn

2013-08-17, 01:24
@up

Byle do września, byle do września...

Gszysztow

2013-08-17, 01:25
Powtarzam po raz setny: Żaden prawidłowo rozwinięty mężczyzna, ani żadna prawidłowo rozwinięta kobieta w żaden sposób nie poprze tego co się obecnie dzieje. W każdym głosie poparcia dla środowisk pedalskich można z dużą trafnością zauważyć jakąś dysfunkcję psychiczną, od molestowania i praktykowania islamu, przez zainspirowanie lewactwem i debilami pokroju Johna Lennona a skończywszy na braku jakiejkolwiek atencji ze strony płci przeciwnej bądź skrzywionej relacji z rodzicami. Amen. :->

Maynn

2013-08-17, 01:55
Jak zwykle hejt na gejuchow. Juz lepiej przeniescie cala nienawisc na islam.

Devilyn

2013-08-17, 03:47
h*jos napisał/a:

pie**olone gejuchy. Tak się dławią tą wolnością w USA, że przypie**alają się do innych krajów. Rosja przynajmniej będzie się mnożyć a nie roznosić HIV.



Nie dało się tego pięknie ująć - masz pewne że będę to swym dzieciom gdy się ich dorobie powtarzał jak matrnę. Wujek h*jos pijany był ale mądrze gadał ! lać mu wódki ! :)

milosciprzyjazn

2013-08-17, 10:30
Gszysztow napisał/a:

debilami pokroju Johna Lennona


Szkoda, że w porównaniu do niego jesteś nikim. Zaledwie nienawistnym, mało znaczącym dla społeczeństwa dupospinem, który trwoni swój czas przed monitorem komputera na sianie nienawiści przeciwko tym, którzy są inni lub nie mieszczą się w twoim urojonym zamkniętym, czarno-białym schemaciku świata (który z upływem stuleci dla konserwatystów i tak się zmienia, co jest dosyć ironiczne) W porównaniu do tego utalentowanego człowieka, który na zawsze przysłużył się pokoleniom, został pokochany przez miliony i zapisał się w kartach historii świata jako pożyteczna jednostka, ty zostaniesz na zawsze tylko kolejnym, śmierdzącym odpadem tego systemu, a jedyny ślad jaki po tobie zostanie to troche brudu i nienawistnych komentarzy w internecie . Teraz idź, pokaż światu jaki jesteś oświecony i inteligentny i jaka jest jedyna, słuszna normalność w mniemaniu twoich urojeń, może ktoś cię doceni.

Pozdrawiam

Brzydkii

2013-08-17, 10:50
@up a kim Ty k***a jesteś aby oceniać jakiegoś człowieka przez pryzmat jednego komentarza? Równie dobrze można powiedzieć, że Ty jesteś bezwartościową jednostką. I nie obchodzi mnie to, że to był jakiś tam wielki artysta którego kochały miliony. Był takim samym człowiekiem jak ja czy Ty, a to że coś tworzył nie czyni go lepszym.

TOOM44

2013-08-17, 13:31
@up w sumie czyni, bo coś umiał i zapamiętają go ludzie nawet po jego śmierci, a o tobie zapomną równie szybko jak cię robaki zjedzą, a teraz wracaj do swojej taśmy bo ci się zabawki tam przesuwają ;)

milosciprzyjazn

2013-08-18, 00:00
@2up

Napisałem tylko to, co wynika jasno z jego komentarza. Żadnych fantazji nt. jego życia, tylko czyste fakty, które na pewno by potwierdził gdyby był szczery sam ze sobą .
Ależ niby jak to nie czyni Lennona lepszym od innych? Jego zmysł muzyczny i talent oraz to jak wpływał na świat było właśnie tym, co nie czyniło takim samym człowiekiem jak ja czy Ty. Trzeba spojrzeć prawdzie w twarz i jasno przyznać, że są na tym świecie lepsi i gorsi, ładniejsi i brzydsi, inteligentniejsi i głupsi, muzykalni i amuzykalni ... Łądczy nas tylko to, że należymy do tego samego gatunku

Gszysztow

2013-08-18, 16:45
milosciprzyjazn napisał/a:


Szkoda, że w porównaniu do niego jesteś nikim. Zaledwie nienawistnym, mało znaczącym dla społeczeństwa dupospinem, który trwoni swój czas przed monitorem komputera na sianie nienawiści przeciwko tym, którzy są inni lub nie mieszczą się w twoim urojonym zamkniętym, czarno-białym schemaciku świata (który z upływem stuleci dla konserwatystów i tak się zmienia, co jest dosyć ironiczne) W porównaniu do tego utalentowanego człowieka, który na zawsze przysłużył się pokoleniom, został pokochany przez miliony i zapisał się w kartach historii świata jako pożyteczna jednostka, ty zostaniesz na zawsze tylko kolejnym, śmierdzącym odpadem tego systemu, a jedyny ślad jaki po tobie zostanie to troche brudu i nienawistnych komentarzy w internecie . Teraz idź, pokaż światu jaki jesteś oświecony i inteligentny i jaka jest jedyna, słuszna normalność w mniemaniu twoich urojeń, może ktoś cię doceni.

Pozdrawiam



Nie wiedziałem, ze najeżdżanie na tego debila tak Cię zirytuje... :-( Gdybym tylko wiedział, że ten lewacki pajac jest twoim idolem to rozpisał bym się jeszcze bardziej o jego lewackich kretynizmach no ale ch*j tam. Dodam tylko, że nie wiem czym się tak podniecasz, bo obraziłem ci idolka? k***a ja rozumiem jakbym wjechał Ci na matkę, ojca, siostrę, ale żeby tak się unosić o jakiegoś durnia, który tak zamotał ćpunom w głowach, że zginął od własnej broni? Idź hasać po łące i uprawiać PEACE&LOVE z koleżkami.